Sivilceli Ciltler Gümüş suyu kullanan var mı?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

yakamoz55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2011
10
0
Arkadaşlar internetten baktım Gümüşsuyu diye birşey var yüzdeki lekeler ve sivilceler için kullanan veya ne olduğunu bilen biri varmı acaba?

gümüşsuyu mu hiç duymadım ben rosensenin saf gül suyunu kullanıyorum onu tavsiye ederim hemde tonik gözenekleri temizliyo

Geçen sene idrar yollarımdan rahatsızlandım,e.coli bakterisiyle basım dertteydi,çok uyuz bişey antibiyotik kullanıyom,geçiyor,fakat sonra ona duyarlı hala geliyor ve başka bir antibiyotik kullanmaya baslıyorm, pek inanmam bitkisel tedaviye ama bir arkdas gümüş suyu kullan dedi, adını duyunca korktum ama ingilizce sitelerde falan okuyunca içmeye karar verdim, inanmıcaksınız o kadar antibiyotik kullandım , gümüş suyunun faydasını hiçbirinde göremedim.. 2-3 ay hergün bir kaşık içtim..şuan ne böbrek ağrısı var ,nede coli bakterisi...artık herkezede tavsiye ediyom, her hastalandığımdada içiyom...hatta biz evde büyük şişe su alınca bile içine atarız bikaç kaşık çocuklarım,eşim herkez içer..geçen haftada grip olmustum,hiç ne ilaç aldım, ne doktoro gittim, içtim gümüş suyunu...Gerçekten tavsiye ediyorum

Geçen sene idrar yollarımdan rahatsızlandım,e.coli bakterisiyle basım dertteydi,çok uyuz bişey antibiyotik kullanıyom,geçiyor,fakat sonra ona duyarlı hala geliyor ve başka bir antibiyotik kullanmaya baslıyorm, pek inanmam bitkisel tedaviye ama bir arkdas gümüş suyu kullan dedi, adını duyunca korktum ama ingilizce sitelerde falan okuyunca içmeye karar verdim, inanmıcaksınız o kadar antibiyotik kullandım , gümüş suyunun faydasını hiçbirinde göremedim.. 2-3 ay hergün bir kaşık içtim..şuan ne böbrek ağrısı var ,nede coli bakterisi...artık herkezede tavsiye ediyom, her hastalandığımdada içiyom...hatta biz evde büyük şişe su alınca bile içine atarız bikaç kaşık çocuklarım,eşim herkez içer..geçen haftada grip olmustum,hiç ne ilaç aldım, ne doktoro gittim, içtim gümüş suyunu...Gerçekten tavsiye ediyorum

merhaba kolloidal gümüş suyunu kaç ppm ,hangi marka kullandınız birde bu kadar kullanmanız gerektiğini kimden öğrendiniz bende 10 yıldır kronik enfeksiyon var antibiyotiklere hiç cevap vermiyor :KK43: bilgilendirirseniz çok sevinirim teşekkürler.

peki canım nerden aldın bu gümüş suyunu

Merhaba arkadaşlar,

Gümüş suyunu kullanan başka arkadaşlarımız varsa lütfen yazabilirmi ?

bende almayı düşünüyorum sivilceler için alıp kullandığımda mutlaka sonuçları buraya yazıcam. Deneme amaçlı ürünün satıldığı yere mail attım az oranda alabilirmiyim diye cevap bekliyorum çünkü biraz pahalı. Gerçi hiç denedinizmi bilmiyorum ama ben bi kaçkere uçuğuma ve yüzümde bi kaç şiş yere normal evde kullandığımız gümüş renkli kaşıklar gerçek gümüş mü bilmiyorum :) üzerine bastırıyodum şişkinliği alıyodu mantıklı :)

slm arkadaşlar bn üniversiteyi bitirdiktn sonra bi hastalığıa yakalandm 5 senedir neler cektim. cerrahpaşada ve capada yattım bi teshis konulamadıhersey cok temizdi.hiç konuşamaz ve yürüyemez olmuş gözlerimi kırparak konuşuyordum ama çok yavaşta olsa iyileşiyordum.. bn profesör dr.lara "bnde bi mikrop var ama tıpda adı belli olmayan" diye mesaj olarak yazıyordm onlarda cok şaşırıyorlardı söylediklerime bide sürekli idrar yolu enfeksiyonu vardı bnde artık antibiyotikler fayda etmiyordu ve bu bni daha yorgun yapardı.bitkisel çözüm arıyordum. melisayı, karabaş otunu, yaban mersinini denedim ama cok az faydala oldu. artık bıkmıştım sonra gümüşsuyunu buldum ve emindim bana iyi gelecegini ama maddi durumdan kaynaklı 1bucuk ay alamadm. 10gün önce kullanmaya başladım ve suanda konuşmam iyice düzeldi %95 oranında yürümemde 15-20 adım atıyorum suanda hepimiz hayretler içindeyiz.idrar yolu içinde idrarım hep bulanıktı suanda daha berrak.ve sürekli hiçç bitmeyen mantarım vardı. oda tamamen bitti. bn abartarak yüzüme, kulaklarıma, burnuma da sürdüm ve damlatım. bnm bogazım kulaklarım burnum cok kaşınırdı gümüşsuyunu yutmadan gargara yaptım zaten boğazınızda bi sorun varsa ilk bikaçgün acımcı bitat olacaktır yanı bnde öyle oldu. boş bi enjektör yardımıyla burnuma ve kulaklarıma damlattım yine bunlarda da sorun varsa damlattığınız anda cok fazla kasıntı olacaktir. bnm tahminim ordaki mikroplar ölürken kaşıntı yapıyo heralde düşüncesi bile çok iğrenç ıııııııııııııııyyyyyyyyyyy.ister inanın ister inanmayın adım nese akay cerrah paşa ve capa tıp fakültesi nöroloji bölümünde tanıdığınız varsa personel hemşire yada dr sorabilirsiniz. 25 ppm likten siva derm gümüşsuyu kullandım halada kullanıyorum.aaaaaaa yüzümü unuttum yüzümdeki sivilcelerde bitti geçti bebeksi bi cilde sahibim suanda. bayanlar yardımcı olursa bu anlattıklarım bu bni mutlu eder..

slm arkadaşlar bn üniversiteyi bitirdiktn sonra bi hastalığıa yakalandm 5 senedir neler cektim. cerrahpaşada ve capada yattım bi teshis konulamadıhersey cok temizdi.hiç konuşamaz ve yürüyemez olmuş gözlerimi kırparak konuşuyordum ama çok yavaşta olsa iyileşiyordum.. bn profesör dr.lara "bnde bi mikrop var ama tıpda adı belli olmayan" diye mesaj olarak yazıyordm onlarda cok şaşırıyorlardı söylediklerime bide sürekli idrar yolu enfeksiyonu vardı bnde artık antibiyotikler fayda etmiyordu ve bu bni daha yorgun yapardı.bitkisel çözüm arıyordum. melisayı, karabaş otunu, yaban mersinini denedim ama cok az faydala oldu. artık bıkmıştım sonra gümüşsuyunu buldum ve emindim bana iyi gelecegini ama maddi durumdan kaynaklı 1bucuk ay alamadm. 10gün önce kullanmaya başladım ve suanda konuşmam iyice düzeldi %95 oranında yürümemde 15-20 adım atıyorum suanda hepimiz hayretler içindeyiz.idrar yolu içinde idrarım hep bulanıktı suanda daha berrak.ve sürekli hiçç bitmeyen mantarım vardı. oda tamamen bitti. bn abartarak yüzüme, kulaklarıma, burnuma da sürdüm ve damlatım. bnm bogazım kulaklarım burnum cok kaşınırdı gümüşsuyunu yutmadan gargara yaptım zaten boğazınızda bi sorun varsa ilk bikaçgün acımcı bitat olacaktır yanı bnde öyle oldu. boş bi enjektör yardımıyla burnuma ve kulaklarıma damlattım yine bunlarda da sorun varsa damlattığınız anda cok fazla kasıntı olacaktir. bnm tahminim ordaki mikroplar ölürken kaşıntı yapıyo heralde düşüncesi bile çok iğrenç ıııııııııııııııyyyyyyyyyyy.ister inanın ister inanmayın adım nese akay cerrah paşa ve capa tıp fakültesi nöroloji bölümünde tanıdığınız varsa personel hemşire yada dr sorabilirsiniz. 25 ppm likten siva derm gümüşsuyu kullandım halada kullanıyorum.aaaaaaa yüzümü unuttum yüzümdeki sivilcelerde bitti geçti bebeksi bi cilde sahibim suanda. bayanlar yardımcı olursa bu anlattıklarım bu bni mutlu eder..

yüzdeki çukur lekeleri geçirir mi

yüzdeki çukurlara bişey diyemem ama

Kolodiyal gümüş suyunun kullanıldığı organlar, uzuvlar ve ilgili hastalıklar
GÖZ
Gözün iltihaplanması (Oftalmi) Göz dokusu iltihabı (Konjunktiva) Arpacık (Hordeolum)
Göz kapağı kenarı iltihabı (Blefaritis) Gözyaşı kesesi iltihabı (Dakriyosistit) Göz akması (Efifora)
Göz kuruması (Keratokonjunktiva sicca)
SOLUNUM YOLLARI Bademcik iltihabı Bronşiyal astım Bronşit
Gribal enfeksiyonlar Boğaz iltihapları Boğaz ağrıları Üşütme
Ses kısıklığı Saman nezlesi Öksürük Epiglotitis Boğmaca Kuşpalazı Zatürree Sinüzit
Burun mukozası kuruması
CİLT
Apse
Hemoroit
Sivilce, deri döküntüsü
Alerji Likozis Egzama Kangren Dekübitus Siğiller
Çıban, kan çıbanı Cerahatli çıban İmpetigo
Donma (Congelatio)
Eresipel Yanık Kandilom Ayak mantarı Uçuk Kurdeşen Pruritus
Cilt mantarı
Cilt yırtıkları (Ragad) Herpes Simpleks Böcek ısırmaları Kaşıntı
Mayorka aknesi
Kabakulak
Tırnak mantarları Tırnak yarılmaları Ürtiker
Atopik egzama
Sivilceler
Kepek
Vajinal mikoz Yaralar Nasırlar
Güneş yanıkları Vajinal mantarlar Yanık tedavisi Yaralar
Yara iltihaplanmaları
AĞIZ VE DİŞ
Protez dişlerde baskı noktaları
Diş taşları
Ağız içi yaraları Damak kabarması Ağız kokusu
Ağız mukoza dokusunun iltihaplanması
Diş eti iltihaplanması
Kandidoz Stomatitis Ağız kuruluğu Periodontit Diş apseleri
Diş eti kanamaları Diş eti iltihapları Ürogenital Bölge
İdrar yolları iltihabı (Sistit)
Balanit
Yumurtalık kanalı iltihabı (Oophoritis) Bel soğukluğu (Gonokoksi)
İdrar yolları iltihabı
İdrar zoru
Orşit
Renal Pelvis iltihabı Prostat büyümesi Vajina iltihabı Vajinal mantar
SİNDİRİM SİSTEMİ Şişkinlik (Flatulens) Kolit
İshal
İnce bağırsak iltihabı Safra kesesi iltihabı Gastrit
Hemoroit
Gıda zehirlenmesi
Mide yumuşak doku iltihabı
Salmonella
DİĞER
Eklem iltihabı
Eklem kireçlenmesi
Lenf bezi iltihaplanması Lime Hastalığı (Barelyoz) Meme bezi iltihabı
Göğüs ucu iltihabı Burn-out sendromu Kronik yorgunluk Vücut kokusu Fibromiyalji sendromu
İmun (bağışıklık) sisteminin güçlendirilmesi
Kemik rahatsızlıkları
Kanser
Lenf bezleri iltihabı Orta kulak iltihabı Kulak ağrısı
Gıda alerjileri Kemik erimesi Romatizma Kızamıkçık Kızıl
Güneş çarpması
Suçiçeği
Yukarıda anılan hastalıklar sadece fikir vermesi açısından belli başlı örnekler olarak sunulmuştur. Bu liste, dayanılan tecrübelere ve uygulanan vakalarda alınan sonuçlara göre çok daha fazla uzatılabilir.En Büyük TÜRKİYE

ben artık yürüyorum ALLAHa binlerce kez şükürler olsun gümüşsuyu kullanalı 8 ay oldu :))))))

merhaba arkadaşlar ben bunları paylaşırken sizinde faydalanmanızı istediğim için paylaştım. Ve yine yazıyorum. yazın 3 ay köydeydim köy suları kreçli yani kaynak suyu falan oluyor ordayken hiç gümüşsuyu almadım o yüzden suların etkisiyle kulagım, burnum ve boğazım hatta gözüm bile çok fazla kaşınıyordu. istanbula geldiğim de ilk iş olarak gümüş suyu istedim. şimdi kullanmaya devam ediyorum.gözlerime kulaklarıma burnuma gümüşsuyu damllattım bide içmeye devam ALLAHa şükür şimdi iyiyim. geçen sene gümüşsuyuyla tanışmadanların bana önce ( hatta 9 ay önce) çıkmazdım, insanların bana bakmaları hoşuma gitmezdi. çıktığım zaman da tekerlekli sandalyeyle çıkardım. gümüşsuyunu kullanmaya başladıktan 2 ay sonra falan kullandıktan sonra ben evde rahat yürümeye ve wolkerla dışarı çıkmaya başladım. Şimdi de ALLAHa binlerce şükür artık evde bütün işleri yapıyorum :) Ve Ve dışarda da sadece arkadaşım hafifce koluna girerek yürüyorum. çalışmayı bile birkaç ay için de düşünüyorum. gümüşsuyu ailesine teşekkürler.

gümüş suyunu yüzüne sürüyorsun dimi cnm içmiyorsun sivilce ve izleri için

bu gümüş suyunu internetten temin edebilir miyiz ya da başka nasıl alabilirz..eczane aktar nerden bulabiliriz.çapa tıp fakültesi denmiş ama irtibatım yok..

bu gümüş suyunu internetten temin edebilir miyiz ya da başka nasıl alabilirz..eczane aktar nerden bulabiliriz.çapa tıp fakültesi denmiş ama irtibatım yok..

ebay.co.uk sitesine gir orada colloidal silver yaz karşına çıkacaktır, ülkenize ihrac etmiyorlarsa ve sen istiyorsan özel mail atabilirsin satıcıya.

ben bunları yazarken belki inanmayanlar vardır ben artık tek başıma heryere gidiyorum geziyorum veeeeee veeee işe başladım 1bucuk aydır ALLAHa şükür çalışıyorum. bunları birileri para kazansın diye yazmıyorum sadece benim gibiler varsa umut olsun... belki bana olduğu kadar etki etmez ama belki biranda etki eder belki etmez bilemiyorum.gümüşsuyunu bulmadan önce sürekli arastırdım hergünüm yatakta internette geciyordu. ve şükürler olsun buldum ve artık araştırmıyorum. bu size yarar sağlamazsa durmayın araştırın. aslında işyerimin adını vermeyi çok isterdim inanmayan varsa arayıp konuşalım diye ama olmaz :KK43:( sonuçta iş. çok az %2lik bi hastalıgım kaldı.

X