Eliptik bisikleti olanlar haftanın beş günü yapmaya var mısınız?

hepsiburad.comdan almıştım markasını kayıslı olanlardan benim cnm bu ara bıraktım callanetics yapıyorum 20 gün yapacağım ondan sonra başalrım tekrar

canım eliptik bisikleti ben de aldım..hergün yapmak istiyorum inşallah..
15 dk ile başladım bugün, giderek artırıcam..beraber yapalım istersen..

evet eliptik cnm ev"t yorucu ama zamanla vucudun alışıyor.düşük ayarada başla yüksek ayarda ksalarını şişirsin cnm

canım günaydın, ben dün başladım..
akşam 15 dk eliptik yaptım..
sabah kalkınca da 15 dk yaptım..birkaç dk da twister yaptım..akşam da yapıcam inşallah..ya inşallah basen ve bacaklarda işe yarar, nedense bana yaramıcak gibi geliyor..kolları pek zorlamıyor o yüzden kollardan zaten birşey beklemiyorum..

tatlım sen elipitiğe neden 20 gün ara verdin merak ettim ? birisi mi önerdi o şekilde olmasını..

tatlım sen elipitiğe neden 20 gün ara verdin merak ettim ? birisi mi önerdi o şekilde olmasını..
yok cnm biri önermedi egzersiz proğramına başladım 20 gün callanetics yapacağım çok etkiliymiş eğer etkisini görürsem bisikletle ikisini birlikte yapacağım.ama şimdi kaç cm incelme olacak onu denemek için bisiklet 20 gün yapmayacağım.
ama bisikletin etkisi oluyor bacakları popoyu biçimlendiriyo

günaydın arkadaşlar bende bisikletalmayı düşünüyorum basenleri genişletiyor diye duydum deneyimleriniz nedir incelme sağlıyormu

al bence de faydasını görürsün yaptığınzamanda fark edeceksin bacak kalça sırt ve kol hepsi çalışıyor

yok cnm biri önermedi egzersiz proğramına başladım 20 gün callanetics yapacağım çok etkiliymiş eğer etkisini görürsem bisikletle ikisini birlikte yapacağım.ama şimdi kaç cm incelme olacak onu denemek için bisiklet 20 gün yapmayacağım.
ama bisikletin etkisi oluyor bacakları popoyu biçimlendiriyo

benim totom yok basenim çok :KK1: toto daha da gitmez inşallah :KK53:

benimki bu :

$images.jpg

küçük birşey sanmıştım, kurulunca dev gibi oldu, çalışırken bacaklarım çok yukarı kalkmıyor dizüstümden bahsediyorum yani...sizinkinde de öyle mi oluyor ?

ayşeceylin beni gaza getirdin,
30 dk eliptik bisiklete bindim, 40 ar tane dambıllarımla kol çalıştım, simit bölgesini çalıştırdım, twister kullandım..ilk 15 dk zorlandım eliptikte ama o ilk 15 dkyı atlatınca daha kolay yapılıyormuş meğer..

Son düzenleme:
X