Saç Bakım Ürünleri Brezilya Fönünden sonra kullanılması uygun olan şampuan ve saç kremleri...

Nude sampuan ve sac kremi deneyimimi yaziyorum kizlar, sampuanin kopurmesi super, ozlemisim kopurterek yikamayi saclarimi, kopurdugu icin ben kesinlikle daha ii temizledigini dusunuyorum diger sampuanima gore, fonumde bozulma olmadi sanirim yalniz saclarim daha hacimli oldu, bununda kesinlikle kopurmesiyle alakali oldugunu dusunuyorum. Bana gore dez avantaji beoxla kiyasladigimda, saclarim parlamiyor ve beoxla yikadigimda daha duzdu. Ama ben genel olarak memnun oldugumu soyleyebilirim

nudeyi bugün bende aldım ve yrn ilk kez yıkıcam saçlarımı.umarım bende memnun kalırım.:KK66:

Nude sampuan ve sac kremi deneyimimi yaziyorum kizlar, sampuanin kopurmesi super, ozlemisim kopurterek yikamayi saclarimi, kopurdugu icin ben kesinlikle daha ii temizledigini dusunuyorum diger sampuanima gore, fonumde bozulma olmadi sanirim yalniz saclarim daha hacimli oldu, bununda kesinlikle kopurmesiyle alakali oldugunu dusunuyorum. Bana gore dez avantaji beoxla kiyasladigimda, saclarim parlamiyor ve beoxla yikadigimda daha duzdu. Ama ben genel olarak memnun oldugumu soyleyebilirim

Tatlım zaten kullandığın beox'un içindede sodyum ve sülfat vardı lakin içerikte açıkça yazmadığı için olmadığını düşünüyorsun halbuki bir bilsen ki sodyum denen arkadaş her taşın altından çıkar , o element senin bu atomt benim birleşir başkasının soyadını alır ama muhakkak vardır :KK1::KK1::KK1:

Parlama konusu için son durulama suyu olarak bir kahve fincanı sirke kullan, hem daha düz hem daha parlak olacak...

Bende geçen pazar yaptırdım Brezilya fönünü. Nerdeyse Anadolu yakasındaki bütün Watsonları aradım şampuan kalmamış. Aynı şampuanı Tekin Acar kozmetikte buldum ve aldım. Hatta internet sitesindede satılıyor. Bilgilerinize kızlar. Bu arada benim fönüm Pazar sabahı yapıldı ve bugün yani Salı sabahı yıkayıp son maşayı yaptılar bugün istersem yıkayabileceğimi söylediler. Öyle 4 gün beklememe gerek kalmadığını söylediler. Yaptırdığım yer Suadiyede bir kuaför. Hatta iki arkadaş gittik diğer arkadaşın saçı inanılmaz kıvırcık olduğu için ona Strait Therapy uygulaması yaptılar onun kullanımı daha kolaymış yıka çık istediğin şampuanla yıka, kurutmaya gerek kalmayan bir işlem. Bende yaptırmak istedim fakat saçlarımda balyaj olduğu için yapmadılar.

Nude Şampuan'ın içeriğine baktım nihayet kızlar..Bu şampuanın 3 çeşidi var ve hepsi en az Live Clean kadar guvenilir görünüyor...

Nude Şampuan'ın içeriğine baktım nihayet kızlar..Bu şampuanın 3 çeşidi var ve hepsi en az Live Clean kadar guvenilir görünüyor...

çokda güzel köpürüyor cnm, bitkisel oluşuda çok güzel. ben haftada 2 kez yıkıyorum saçmı. haftaiçi yıkadığımda o hiç köpürmeyen hiç sevmediğim (kokusu hariç) kuaförden aldığım şampuanla, haftasonu yağ bakımımı yaptıktan sonrada nude la yıkıyorum artık. bende memnun kalanlar arasındayım watson dışında gratislerde bulunmasıda güzel kolay ulaşılabilirlik açısından:) gerçi brezilya fönünden sonra bu şampuanlarda karaborsaya düşecek sanırım:KK9::KK9:

ya arkadaşlar nerelerden buluosunuz ürünleri netten? bendemi sorun var nette hiç bişi bulamıorum mesela şu bahsettiğiniz nude şampuanı bulamadım.bulunduğum yerdede bunları bulabilceğim bi yer yok.fönüm bozulmaya başladı ikinci uygulamayı evde kendim yapıyım keratini şampuanı kremi herşeyi alıyım netten diorum ama yok yok yok kesin benim kabiliyetsizliğim :KK1:

çokda güzel köpürüyor cnm, bitkisel oluşuda çok güzel. ben haftada 2 kez yıkıyorum saçmı. haftaiçi yıkadığımda o hiç köpürmeyen hiç sevmediğim (kokusu hariç) kuaförden aldığım şampuanla, haftasonu yağ bakımımı yaptıktan sonrada nude la yıkıyorum artık. bende memnun kalanlar arasındayım watson dışında gratislerde bulunmasıda güzel kolay ulaşılabilirlik açısından:) gerçi brezilya fönünden sonra bu şampuanlarda karaborsaya düşecek sanırım:KK9::KK9:

Hiç sorma Live Clean'in kıtlığına kıran girmiş durumda watsons ana merkez yetiştiremiyoruz dedi...Gümrükte bekleyen bir parti mal varmış onu bekliyorlar...İyiki stoklu çalışmışım gerçi uzun zamandır şampuan yerine sabun kullanıyorum ama olsun...Neyse ben şimdiden nude stoklamaya başlayayım artık...

ya arkadaşlar nerelerden buluosunuz ürünleri netten? bendemi sorun var nette hiç bişi bulamıorum mesela şu bahsettiğiniz nude şampuanı bulamadım.bulunduğum yerdede bunları bulabilceğim bi yer yok.fönüm bozulmaya başladı ikinci uygulamayı evde kendim yapıyım keratini şampuanı kremi herşeyi alıyım netten diorum ama yok yok yok kesin benim kabiliyetsizliğim :KK1:

Nude'un online satıldığı yerler şu an hizmet dışı bu yüzden bulamamışsındır halbuki Suvari Kozmetik sitesinde bile vardı...

L'oreal'in şampuan serilerinden birinde var arısütü, annem 3 senedir falan onu kullanıyor cidden bulmak lazım...Bu arada kızlar banada güvenilir birinden acil kefir mayası lazım yahu...Var mı etrafınızda kefir mayası kullanan birileri? Varsa muhakkak haber verin lütfen sizinde işinize yarayacak sonra :KK1::KK1::KK1:

Aynen, burnun sağlam koku alıyormuş...Bu seferki konumuz birazcık sabır isteyen ama ciddi manada çok yararlı saç ve cilt bakım maskeleri olacak...

Tabii birileri bana kefir mayası bulabilirse...Ne zor bir şeymiş bulmak, aktarda yok...Olan kişilerde altın fiyatına satıyor, ayıp...Halbuki kefir ücretsiz şifa niyetine dağıtılması gereken bir şey geleneği bu...Neyse ben ulaşayımda hepinize ücretsiz göndereceğim zaten üretip...

kefir mayası istediğini bana neden söylemedin kuzu ben sana getiririm merak etme:KK34:

kızlar zerre kadar köpürmesede, içinde sodyum ve sülfat olmayan bir şampuan kullanıyorum ve saçlarım her yıkamada sanki daha güzel oluyor. malesef fiyat olarak tuzlu:KK43: krem ve şampuanına 100 tl verdim. köpürmediği içinde çok fazla kullanıyorum buda hemen bitmesine neden olucak:KK43: hemen içeriğini yazıyorum kılıçbalığım yorumunu yapsın. eğer bu haftasonu bulabilirsem mutlaka organixin brezilya fönüne özel şampuanını alıp onunda içeriğini buraya yazarım:KK34: açıkcası ben korkuyorum farklı şeyler denemeye kullanmaya, yıllar sonra bukadar düzelmişken saçlarım, yanlış bir ürün kullanıpta hemen bozulmasını istemiyorum, inananılmaz üzülürüm:KK14:
bu kullandığım şampuanın içeriği,
aqua,alkylpolglycoside, cocamide DEA, alkylamidopropylbetaine, polyquartenium 7, citric acid, lanolin, glycerine, dimethicone , provitamin b5, vitamin 5, fragrance preservative.

içinde birtek dimethicone nun genel olarak saçlara ve saç derisine zararlı olduğunu biliyorum. birde çok güzel kokuyor yıkadıktan sonrada çıkmıyor kokusu.

Merhaba bende brezilya fönü yaptırıcam fakat şampuana karar veremedim senın iyi ama biraz tuzlu dediğin şampuananın adını söylermisin çok teşekkürler :)

:KK28:
Hiç sorma Live Clean'in kıtlığına kıran girmiş durumda watsons ana merkez yetiştiremiyoruz dedi...Gümrükte bekleyen bir parti mal varmış onu bekliyorlar...İyiki stoklu çalışmışım gerçi uzun zamandır şampuan yerine sabun kullanıyorum ama olsun...Neyse ben şimdiden nude stoklamaya başlayayım artık...

Live clean Tekin Acar kozmetiktede satılıyor. Hatta tekin acar'ın internet sayfasında online satışı bile var. Bende Watsonın bütün Anadolu yakası şubelerini aradım maalesef bulamadım ondan sonra Tekin Acar kozmetiğe gittim birde ne göreyim şampuanın aynısı orda satılıyor. Bulunca çok sevinmiştim :))

kızlar peki hanı ınternette satılan keratin setleri var ya onların şampuanını kullanabılıyor muyuz ??
hem daha buyuk hem daha avantajlılar 500ml lanlar 20tl felan ?

merhaba arkadaşlar. yeni katıldım aranıza. ve çok memnunum. bende brezilya fönü yaptırdım. ve kuaförde malesef. evde yapabileceğimi yeni öğrendim. ve kuaförüm süpriz der gibi , şampuan ve kremini de işin sonunda söyliyip 100 tl de bunlara vericen diyince çok kızdım. çok pahalı geldi. ve mecbur bırakması sinir etti. "ben bu konuyu araştırıcam" diyip almadan çıktım. ve dün akşam gece yarısına kadar sizleri bulup okudum hep. iyiki varmışınız bu arada. sevgili kılıçbalığı özellikle sana teşekkürler.
benim sorunum kuaförüm 1 gün bekletip hemen yıkamak zorundasın demişti. ama burda okuduklarıma göre 3 hatta 4 gün bekleniyor sanırım. doğrumu anlamışım. acaba kuaförüm tam iyi tutmasında çabuk gelsin diye mi dedi. ve bu şampuanla kremi bulamayacağımı demişti. ama varmış okuduğuma göre. ama 1 günde hemen yıkaman lazım dediği için panik oldum. bugünde pazar. zaten zor bulunuyormuş. kargo ile bile 2-3 gün en erken gelir sanırım. bekleyebilirim sanırım değilmi pazartesi yada salıyı. en azından bulana kadar . sizce de bir sakıncası varmı. bu yazdığınız şampuanları sitelerinden falan inceledim. açıkçası hangisini almalıyım tam karara veremedim. sanırım hangisine ulaşırsam o olacak. live clean tekin acar kozmetikte varmış. sitesinden çözemedim. nerede yerleri. ben kartal da oturuyorum . bana en yakın nerede bulabilirm acaba. bilen var mı. acil yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler. :KK3:

merhaba arkadaşlar. yeni katıldım aranıza. ve çok memnunum. bende brezilya fönü yaptırdım. ve kuaförde malesef. evde yapabileceğimi yeni öğrendim. ve kuaförüm süpriz der gibi , şampuan ve kremini de işin sonunda söyliyip 100 tl de bunlara vericen diyince çok kızdım. çok pahalı geldi. ve mecbur bırakması sinir etti. "ben bu konuyu araştırıcam" diyip almadan çıktım. ve dün akşam gece yarısına kadar sizleri bulup okudum hep. iyiki varmışınız bu arada. sevgili kılıçbalığı özellikle sana teşekkürler.
benim sorunum kuaförüm 1 gün bekletip hemen yıkamak zorundasın demişti. ama burda okuduklarıma göre 3 hatta 4 gün bekleniyor sanırım. doğrumu anlamışım. acaba kuaförüm tam iyi tutmasında çabuk gelsin diye mi dedi. ve bu şampuanla kremi bulamayacağımı demişti. ama varmış okuduğuma göre. ama 1 günde hemen yıkaman lazım dediği için panik oldum. bugünde pazar. zaten zor bulunuyormuş. kargo ile bile 2-3 gün en erken gelir sanırım. bekleyebilirim sanırım değilmi pazartesi yada salıyı. en azından bulana kadar . sizce de bir sakıncası varmı. bu yazdığınız şampuanları sitelerinden falan inceledim. açıkçası hangisini almalıyım tam karara veremedim. sanırım hangisine ulaşırsam o olacak. live clean tekin acar kozmetikte varmış. sitesinden çözemedim. nerede yerleri. ben kartal da oturuyorum . bana en yakın nerede bulabilirm acaba. bilen var mı. acil yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler. :KK3:

Aramıza hoş geldin canım...Uygulama yapılan keratinin markasına göre uygulama süresi değişebiliyor, senin kuaförün 1 gün dediğine göre bu sadece 1 günde etki gösterenlerden olmalı ama hiç merak etme, 2 veya 3 günde tutsan bekletmen problem yaratmaz...Sana tekin acar mağazaları için ve hangi ürünü alacağına dair link atıyorum...

:KK28:

Live clean Tekin Acar kozmetiktede satılıyor. Hatta tekin acar'ın internet sayfasında online satışı bile var. Bende Watsonın bütün Anadolu yakası şubelerini aradım maalesef bulamadım ondan sonra Tekin Acar kozmetiğe gittim birde ne göreyim şampuanın aynısı orda satılıyor. Bulunca çok sevinmiştim :))

Güzel bir bilgi olmuş, teşekkürler...

kızlar peki hanı ınternette satılan keratin setleri var ya onların şampuanını kullanabılıyor muyuz ??
hem daha buyuk hem daha avantajlılar 500ml lanlar 20tl felan ?

Olabilir tabii ama içeriğini oku bazılarının içinde sülfat ve sodyum var...Ne mantıkla üretilmiş pek anlayamadım...

teşekkür ederim.çok sağol. bugün buralarda watson mağazasını pat diye buldum. pendik marintürk te. naturals nude marka.hem şampuanı, hemde kremi.şampuan 16 tl. idi. krem 19 tl. demekki oluyomuş az kalsın kazık yiyodum. sizlerin sayesinde. bu sadece kadınların beraber olduğu dayanışmaya bayıldım ben. şampuanın içeriğinde sls, sülfat,perapen .. içermez diye özellikle yazmışlar. umarım bi sorun yaşamam. kuaförüm iyice korkutmaya çalıştı çünkü beni. ama hala yıkamadım . acaba beklesem mi yıkasam mı almışken şampuanı. siz ne dersiniz.

teşekkür ederim.çok sağol. bugün buralarda watson mağazasını pat diye buldum. pendik marintürk te. naturals nude marka.hem şampuanı, hemde kremi.şampuan 16 tl. idi. krem 19 tl. demekki oluyomuş az kalsın kazık yiyodum. sizlerin sayesinde. bu sadece kadınların beraber olduğu dayanışmaya bayıldım ben. şampuanın içeriğinde sls, sülfat,perapen .. içermez diye özellikle yazmışlar. umarım bi sorun yaşamam. kuaförüm iyice korkutmaya çalıştı çünkü beni. ama hala yıkamadım . acaba beklesem mi yıkasam mı almışken şampuanı. siz ne dersiniz.

Yıka canım, eğer bir şey olursa bu bu şampuandan değil işlemin başarısız yapılmasından dolayı olur...

X