Saç Bakım Ürünleri Brezilya Fönünden sonra kullanılması uygun olan şampuan ve saç kremleri...

Kızlar ne oldu yeni yorumlar yok

bu arada bi arkadaşım söyledi organix in bi ürünü varmış saçı onla yıkadığında saç fönlü gibi duruyomuş brezilya fönüne falan gerek yokmuş bilgisi olan varmı :KK28:

Kızlar ne oldu yeni yorumlar yok

bu arada bi arkadaşım söyledi organix in bi ürünü varmış saçı onla yıkadığında saç fönlü gibi duruyomuş brezilya fönüne falan gerek yokmuş bilgisi olan varmı :KK28:

Nude yi Gratis den 11,80 TL ye aldımm :) .. Ayh okadar yer dolasdımkı dun yanlış yazmışım düzelttim :)

Son düzenleme:
Sevgili kılıçbalığı,henüz nude uda organix ide birer kez kullandım ama aradaki farklar;nude çok köpürüyo,diğeri normal,organix harika kokuyo kakao,hindistan cevizi karışımı:),nude vasat bu konuda,yumuşaklıkta ikisi de iyi,organixin içinde keratin oduğu için onu kulanmaya devam edicem,fön bozumaya yakın nude a geçiş yapmak niyetindeyim.

kızlar ben nude kullanıyorum genel olarak memnunum fakat ben watson sda nude alırken seçenek yoktu 1 türü kalmıştı yalnızca mecbur aldım hacimlendirici olanı..saçlarımın yapısı yağlı benim. nude föne ii geliyo ama saçım eskiye oranla daha hızlı yağlanıyo gibi.. bıktım artık 1 günde saçımın yağlanmasından, normal insanlarınki gibi 2 güne de razıyım.:KK5::KK5:organixin hem brezilya fönüne zarar vermiycek hemde yağlı saçlar için olanı var mı??

kızlar ben nude kullanıyorum genel olarak memnunum fakat ben watson sda nude alırken seçenek yoktu 1 türü kalmıştı yalnızca mecbur aldım hacimlendirici olanı..saçlarımın yapısı yağlı benim. nude föne ii geliyo ama saçım eskiye oranla daha hızlı yağlanıyo gibi.. bıktım artık 1 günde saçımın yağlanmasından, normal insanlarınki gibi 2 güne de razıyım.:KK5::KK5:organixin hem brezilya fönüne zarar vermiycek hemde yağlı saçlar için olanı var mı??

olaması lazım dı:97:

ya bu şampuan benim saçımı bozdu gibi :KK37: kurutunca kabarık duruyor dalgalanmaya başladı :KK5:

Kötü bir tesadüf olmalı canım, kullanan herkes memnun...Muhakkak başka bir şeyden dolayıdır.Sıcak su kullanmak, mavi su yada uygun olmayan saç kremi gibi...Yok hayır bunların sağlamasını bizzat yaptım o yüzden rahat konuşuyorum:KK1::KK1::KK1:

Kötü bir tesadüf olmalı canım, kullanan herkes memnun...Muhakkak başka bir şeyden dolayıdır.Sıcak su kullanmak, mavi su yada uygun olmayan saç kremi gibi...Yok hayır bunların sağlamasını bizzat yaptım o yüzden rahat konuşuyorum:KK1::KK1::KK1:

saç kremim ve serumum zaten kuaförden aldığımı kullanıyorum onlar bitmemiştide şampuan çok çabuk bitti :)
hımmmm :2: ay ben çok sıcak suyla yıkanırım ondan mı yani şimdi :KK53::KK53:

saç kremim ve serumum zaten kuaförden aldığımı kullanıyorum onlar bitmemiştide şampuan çok çabuk bitti :)
hımmmm :2: ay ben çok sıcak suyla yıkanırım ondan mı yani şimdi :KK53::KK53:

Maalesef canım, sıcak su kullanılmamalı, ılık su kullanman gerek...

EGS Business Park Blokları B2 Blok Kat:14 Havalimanı Kavşağı Yeşilköy
Sitesinden baktım şimdii uzak ama :KK19:

E bir şampuan içinde Şişli'den oraya gidilmez herhalde Sewimli:KK1::KK1::KK1: Düşünsene birleşip gidermişiz 20 kişi hahahahah

merhaba benim brezilya fönümü yaptıralım iki ayı geçti. HAla çok güzel görünüyor. İlk önce internetten 12 tl ye aldığım fix marka şampuan kullandım. Çok memnun kaldım. O bitince kuaförün tavsiye ettiği Davines keratin şampuanını aldım, korkunç bi şampuan saçı yağlandırıp ağırlaştırıyor, bide sürekli kafam kaşındı. sonra kk daki yorumlar sayesinde gratisten Nude sülfatsız olanı ile tanıştım, iki aydır ilk kez saçım böyle temiz oldu ve hala dümdüz. Çok memnun kaldım. Herkeslere tavsiye ederim, tavs,ye edenlere de teşekkürler:KK66:

kızlar arkadaşım brezilya fönü yaptırdı kuaförde bebek şampuanıyla yıka demş bebek şampuanıyla yıkıo bende denicem şampuanım bttkten sonra:KK70:

X