Bölgesel İncelme soğuk sauna (cryo cabin)

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Balıkesir merkez de "sedef güzellik salonu" cryo kabin 20 seansta yaklaşık 10 kılo verdim..mucizevi bir cihaz

merhaba , cryo cabin uygulamasını grupanya dan kupon alarak suadiye esstanbul da kullandım. 5 gün 2 şer dk olarak seans yapıldı. o 5 günlük zaman zarfında aynı zamanda diyet ve yürüyüşte yapmaya çalıştım. net 1 kg verdim ve bacaklarımda selülit konusunda gözle görülür bir düzelme oldu. cildim sıkılaştı. sonuçtan son derece memnun kaldım. güzellik merkezi de gayet iyiydi. personeli işlerini bilen ve güleryüzlü kişiler , sahipleri de son derece kibar ve bilgili insanlar. hem cryo cabin i hem de firmayı tavsiye ederim.
fırsat kuponlarını tarayarak maltepe kardelen tıp merkezinde bir kupon daha aldım. ancak oraya sakın gitmeyin. tıp merkezi özellikleri taşımayan , hijyen , mahrem , sağlık vs konularını. yanından bile geçmemiş , kandırmaya yönelik bir yer. esstanbul daki seanslarımdan sonra oraya gittim , hemsire hanım kabini çalıştırdı , duman geliyormu diye sordu. iki dk içinde makineyi kapattı ve bitti dedi. o süre zarfında da hiç bir şekilde soğuğa maruz kalmadım. itiraz ettiğimde cihazın böyle olduğunu söyledi. daha önce kullandığımı söyledikten sonra olay çıkmasın diye seansı baştan yaptı. Orda çalışan Eylül hanım ve tıp merkz sahibi olduğunu söyleyen Ahmet bey , birlikte gidenleri kandırmaya çalışıyorlar
cryo kabin de kesin sonuç almak için 20 seans girmek şart..Balıkesir de bırebir denedim ve çok güzel sonuçlar aldım

Balıkesir merkez de "sedef güzellik salonu" cryo kabin seanslarına devam ediyor.. Balıkesir li arkadaşlara duyurulur :)

X