Bölgesel İncelme soğuk sauna (cryo cabin)

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

endrose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2010
3
0
Cryo cabin yeni çıkan vücut şekillendireme ve yağ parçalama cihazlarının en geliştirilmiş halidir. Bu sistemde sadece bölgesel değil tüm vücut dahilinde uygulama yapılmakta ve sadece kilo vermeye, incelmeye ve selülit tedavisine yönelik değil aynı zamanda imune sistem güçlendirme ve ağrı tedavisinde de kullanılabilmektedir.
Uygulama -178 derece sıcaklıkta 3 dakika tüm vücut dahilinde yapılmakta seans süresinde üşümekten daha farklı ısı artışı gibi bir his hissedilmektedir. Bunun sebebi ise sistemde likit nitrojen kullanılması ve bu gazın hiç nem ihtiva etmemesi sebebiyle kuru bir soğuk elde edilmesidir.
Cryo Cabin, bütün vücudunuza uygulanan soğuk lipoliz ve sağlıklı yaşam cihazıdır.
Düzenli uygulamalar sonucunda yapılan araştırmalara göre seans başına 700 kcal harcandığı tespit edilmiştir. 20 seanslık paket şeklinde uygulanan tedavi seansları sadece 3 dakika sürmektedir
Dr. Mehmet OZ
Soğuk lipoliz popüler bir incelme sistemi olmuştur fakat Criyocabin dışındaki bütün cihazlar sadece bölgesel tedavi seçenekleri sunmakta ve çok uzun seans süreleri gerektirmektedir.
Cryo Cabin Selülit tedavisinde de etkili olmaktadir. Selülitli bölgede oluşturulan extreme soğuk kılcal dolaşımını hızlandırır aynı zamanda selülitlerin oluşumuna neden olan artık maddelerin ve yağ hücrelerinin dondurularak parçalanmasını sağlar.
Dr. Mehmet Öz tarafından da kullanılan ve tavsiye edilen cryocabin, bir çok yönden insan sağlığına da olumlu etkiler sağlamakta. Kendi programında da uygulamasının yapıldığu cryo cabin artık Türkiyede Estetiktrend tarafından getirilmekte.

Ben kendim girdim gerçekten çok güzel,soguk hissetmiyorsunuz yani bir üşüme gibi gibi değil,fakat sadece verdiği direnç müthiş sabahları girmek daha faydalı bence butun gün zinde kalıyosunuz artı 2 dakıka kalıyorsunuz ve 600 kalari yakıyorsunuz ama hemen deıl tabıkı sonraki 3 saat 4 saat boyunca muthiş bir yanma oluyor ve bu arada kalari kaybedıyormuşsunuz ben küçükyalı da proslim de girdim tavsiyee ediyooom...

Ben kendim girdim gerçekten çok güzel,soguk hissetmiyorsunuz yani bir üşüme gibi gibi değil,fakat sadece verdiği direnç müthiş sabahları girmek daha faydalı bence butun gün zinde kalıyosunuz artı 2 dakıka kalıyorsunuz ve 600 kalari yakıyorsunuz ama hemen deıl tabıkı sonraki 3 saat 4 saat boyunca muthiş bir yanma oluyor ve bu arada kalari kaybedıyormuşsunuz ben küçükyalı da proslim de girdim tavsiyee ediyooom...

Daha sonradan farkettiğiniz faydası ne oldu? Sadece girdiğiniz zamanlarda daha dinç olmanızı sağlamış sadece sanırım.

Başka birşey yapmadan kilo verdirdiği ve selülitlere iyi geldiği doğru mu acaba kendinizde gözlemlediniz mi?
Birde kaç kere gittiniz

Bu kabini başka deneyen olmadı mı bayanlarr:44::44::44:

Son düzenleme:
endrose dışında deneyen kk kızları deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyorum.
Çok ucuz bir yöntemde sayılmaz. 3 dk'lık kabine giriyosunuz 80 TL veriyosunuz.

endose bu zamana kadar topu topu 3 mesaaj atmışsın, 2si bu başlığa, 1 tanede yine başka bir yöntemi anlatan bir başlık açmışsın. Yorumların ne kadar güvenilir, reklam amaçlı mı bilemiyorum. Yine de saol.

Bu hizmeti veren yerle görüştüm, 20 seanslık kür almamı tasiye ettiler. İşe yarayıp yaramayacağı, paramın ve umutlarımın boşu boşuna çöpe gidip gitmeyeceği hakkında hiç bir fikrim yok :KK52::KK52:

bir siteden aldığım kuponla 19,90 a girdim, dediklerine göre 8. seans sonrası etkiyi görüyormuşuz, benden önce giren bayanlarla konuştum, sıkılaştıklarını söylediler. Dün 85,9dum bugün 85,5 gördüm baskülde. Bir hafta her gün gireceğim. Gelişmeleri yazarım.

bir siteden aldığım kuponla 19,90 a girdim, dediklerine göre 8. seans sonrası etkiyi görüyormuşuz, benden önce giren bayanlarla konuştum, sıkılaştıklarını söylediler. Dün 85,9dum bugün 85,5 gördüm baskülde. Bir hafta her gün gireceğim. Gelişmeleri yazarım.

Süpersin arkadaşım teşekkür ederim.

İnşallah daha çok olumlu etkilerini görürsün.
Kaç seans gireceksin toplamda

Bernoulli nasılsın, son gelişmeleri yazabilir misin?
1 hafta oldu sanırım, günü gününe takipteyim :KK1::KK1:

Son düzenleme:
merhaba, siteye girmek için vakit bulamamıştım , şöyle söyliyim şu an 1 kilo verdim (1 haftada) ama kıyafetler biraz geniş geliyor, sanırım biraz daraldım ama 5 seans gittim. Şu aralar kendi yoğunluğumdan dolayı gitme şansım yok.

bende haberlerde izledim denemek istiyorum
giden arkadaşlar nerde gittiklerini yazarlarmı yada özelden msj atarlarsa
çok makbule geçer.

Selam kızlar
ben Samsunda gidiyorum bu Cyro kabin seanslarına ve gerçekten çok süper, kilo kaybım olmadı ama sıkılaşma söz konusu ve daha da güzeli çok keyifli. Tavsiye ederim ama senasına 80 tl vermeyin bence indirim sitelerini takip edin oradan faydalanın hatta ben bir kavitasyon aldım başka bir salondan 2 seans 20 tl cryo kabinde 5 seans 19,90 ikisini birleştirdim kullandım , ve iyi geldi:)

Arkadaşlar ben 3 hafta önce 5 seans cryo cabin kullandım
Makina amacı doğrultusunda gayet iyi sonuçlar veriyor
Ancak benim sorunun farklı
5. seansımdan 2 sonra regl olacaktım
bugün 18. gün oldu hala olmadım
1 hafta bekledikten sonra gebelik testi yaptım negatif çıktı
bugün kanda gebelik testi yaptırdım o da negatif çıktı
anlamadım acaba cryo cabine girdiğimden dolayı olmuyor olabilirmiyim?
sizde böyle bir sorunla karşılaşan oldumu acaba???
ne olur yardımcı olun...

Hanımlar merakla bekliyoruz gidenlerin yorumlarını neden kimse tam anlamıyla anlatmıyor ve kesiyor seansa gitmeyi.Ayrıca hiçbiryerde yorumda yapılmamış.İstanbul gibi bir yerde bu alet gerçekten zayıflatsaydı tek bir merkezde yapılmaz tüm güzellik merkezleri alırdı cihazı diye düşünüyorum.Sanırım gene bir para tuzağı:KK43:(

Selam kızlar
ben Samsunda gidiyorum bu Cyro kabin seanslarına ve gerçekten çok süper, kilo kaybım olmadı ama sıkılaşma söz konusu ve daha da güzeli çok keyifli. Tavsiye ederim ama senasına 80 tl vermeyin bence indirim sitelerini takip edin oradan faydalanın hatta ben bir kavitasyon aldım başka bir salondan 2 seans 20 tl cryo kabinde 5 seans 19,90 ikisini birleştirdim kullandım , ve iyi geldi:)

Kaç seans gittiniz cm sel ne kadar incelmeniz oldu?Nekadar zamanda nasıl bir sonuç aldınız?Lütfen detay verirmisiniz?

bende haberlerde gördüm 3 er dakikadan 20 seans diyorlar toplamda bir saat yapıyor. 1 saatte sekiz kg garanti diyorlar yani yani her 3 dakikalık seans basına vucut 700 kalori harcıyormuş yani zayıflama diyorlar . madem böyle kullananlar neden sıkılaştık diyorlar neden seans başı bir kg ye yakın kilo kaybetmemiş kimse bende düşünüyorum ama araştırmalarım sonucu güven duyarsam yaptıracağım yoksa bir sürü para yazık insanlar kolay kazanmıyor parayı kullananlar yorum yazsın lütfen

allah allaaahh.. bu uygulama gerçekten o kadar popüler ki şu aralar. bu forumda neden nerdeyse hiç ilgilenen yok anlayabilmiş değilim.. istanbulda cryo cabin'e giden arkadaşlarım gerçekten çok memnunlar. aylardır araştırıyorum bu konuyu ama şu cihazdan bi izmirde yok galiba. arayıp sormadığım yer kalmadı ama cidden yok.. ya da ben beceriksizim bilmiyorum. yok mudur acaba başka deneyen, önerisi olan, veya bu uygulamayı izmirde yaptırmış olan?

merhaba , cryo cabin uygulamasını grupanya dan kupon alarak suadiye esstanbul da kullandım. 5 gün 2 şer dk olarak seans yapıldı. o 5 günlük zaman zarfında aynı zamanda diyet ve yürüyüşte yapmaya çalıştım. net 1 kg verdim ve bacaklarımda selülit konusunda gözle görülür bir düzelme oldu. cildim sıkılaştı. sonuçtan son derece memnun kaldım. güzellik merkezi de gayet iyiydi. personeli işlerini bilen ve güleryüzlü kişiler , sahipleri de son derece kibar ve bilgili insanlar. hem cryo cabin i hem de firmayı tavsiye ederim.
fırsat kuponlarını tarayarak maltepe kardelen tıp merkezinde bir kupon daha aldım. ancak oraya sakın gitmeyin. tıp merkezi özellikleri taşımayan , hijyen , mahrem , sağlık vs konularını. yanından bile geçmemiş , kandırmaya yönelik bir yer. esstanbul daki seanslarımdan sonra oraya gittim , hemsire hanım kabini çalıştırdı , duman geliyormu diye sordu. iki dk içinde makineyi kapattı ve bitti dedi. o süre zarfında da hiç bir şekilde soğuğa maruz kalmadım. itiraz ettiğimde cihazın böyle olduğunu söyledi. daha önce kullandığımı söyledikten sonra olay çıkmasın diye seansı baştan yaptı. Orda çalışan Eylül hanım ve tıp merkz sahibi olduğunu söyleyen Ahmet bey , birlikte gidenleri kandırmaya çalışıyorlar

arkadaşlar fırsatı olan mutlaka gitsin , hatta imkanı olan kupon dışında da seans almalı.. evet çok giden yoktur çünkü düşüncesi bile korkunç aslında , - 170 derece soğukta insan nasıl kalabileceğini düşünüyor ama her geçen gün daha dayanıklı oluyorsunuz. esstanbul da firma sahibi ile konuştuğumuzda kabin için kullanılan gaz maliyetinin yüksek olduğunu söylemişti. ayrı bir oda açılıyor vs.. her yerde olmaması doğal

X