Orgazm'da Gelen Sıvının Özelligi?

G noktasını bulma yöntemleri vardır bulduktan sonra çooooook mutlu olursunuz :-) çoğu kadın g noktası olduğunu bile bilmez

yok canım yaa ne idararı
tamam baskıdan dolayı idrarı tutamıyolar o başka ama
orgazm bambaşka beyaz biraz katı bir sıvı geliomuş zevk anında

güzel bir tesbit orgazm esnasında idara kaçağı olabilir ama orgazm sıvısı vajinada sevişme esnasında oluşan kayganlaştırıcı sıvının orgazm esnasında kasılmalardan dolayı dışarı çıkmasıdır bunun miktarı herkese göre değişir

yaşayan var mı g noktasıyla klistirol boşalma arasındaki farkı bana anlatabilir mi?

merhaba arkadaşım,
orgazm olamama nedenleri ile ilgili diğer tartışma konusu içinde son sayfada (41.sayfa) yak80 olarak anlatmaya çalıştım, umarım sana yardımcı olur.

G noktasını bulma yöntemleri vardır bulduktan sonra çooooook mutlu olursunuz :-) çoğu kadın g noktası olduğunu bile bilmez

G noktasi diye bir sey yoktur.

Kapitalist amacli bir uydurmadir.

Cogu kadin benim G noktam nerde benim G noktam yok diye psikolojik baski altina sokmaktadir kendini.

Piyasada ise buna iliskin bilgiler satilmaktadir.

Sadece ürünler degil bilgilerde satilmaktadir nihayetinde.

G noktasi diye bisey yok hatta bi video izlemistim bununla ilgili bulursam paylasirim :)

her iki orgazmıda yaşıyorum klitoral orgazmda güzel ama vajinal orgazmın verdiği hazzın yerini tutamaz

100 msj dolmadigi icin sana cevap yazamiyorum :)

sanirim bu konuda baya bi bilgin var müsaden olursa 100 msj dolduktan sonra seni biraz rahatsiz etmek istiyorum bilgilenmek adina :))

(not albüme bakabilirsin canim yorum beklerim)

Cahilliğimi bağışlayın ne olur ama çok şaşırdım bu koku olayı nedir yahu :26:

Cahilliğimi bağışlayın ne olur ama çok şaşırdım bu koku olayı nedir yahu :26:

konu koku değil aslında orgazm esnasında gelen sıvı
bir arkadaş o sıvının kokusundan hem kendisi hemde eşi rahatsız oluyormuş hiç böyle bir rahatsızlık yaşamadık biz

konu koku değil aslında orgazm esnasında gelen sıvı
bir arkadaş o sıvının kokusundan hem kendisi hemde eşi rahatsız oluyormuş hiç böyle bir rahatsızlık yaşamadık biz

Bir anda koku lafı geçince kafam karıştı da çok teşekkür ederim canım :)

hey Allahım memlekette onca mesele onca sorun varken düşünen insan nickli arkadaşım bir mesajında demişsin ki nickim boşuna değil....:KK51: eee tatlım düşünecek araştırılacak onca şey varken bir dert bu mu kaldı Allah aşkına...:KK19: kaldı ki demişsin ki yine masturbasyonda benden sıvı geliyor canım benim sen ilişkiye girmediğin için o masturbasyona başladığın andan itibaren aynen ilişkiye başladığı andan itibaren bayanda salgılanan sıvıyla aynı şey...:KK68: yani arkadaşların bahsettiği ilişki esnasında doğal salgılanan sıvı yani.. masturbasyon başladığı anda yada ilişki vücut beyinden salgılanan hormonlarla aynı şeyi salgılıyor yani ...:KK51: var mı başka düşündüğün şey...:KK74:

X