boynunda beze

yagmur00

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2010
278
0
arkadaşlar kızım 12 aylık ve iki hafta önce ilk dişlerini çıkardı,bu arada boynunun arka kısmında iki minik beze farkettim ,tabii endişelendim etrafımdakilere sordum ve dişlerden kaynaklanır dediler ,aranızda böyle bişey yaşayan ya da tanık olan olan var mı?lütfen bilgisi olan yazsın .....

arkadaşlar kızım 12 aylık ve iki hafta önce ilk dişlerini çıkardı,bu arada boynunun arka kısmında iki minik beze farkettim ,tabii endişelendim etrafımdakilere sordum ve dişlerden kaynaklanır dediler ,aranızda böyle bişey yaşayan ya da tanık olan olan var mı?lütfen bilgisi olan yazsın .....

merhaba cnm bneim oğlum 4 yaında bende 2 sene önce farkettim bu bezeleri bi kaç tane ufak sağ kulağının altında, bi tane de sol kulağının arkasında biraz daha büyük ben doktora getirdim üniversitey kadar getir dedi bana kansızlık da vardı benim oğlumda bi kaç tahlil yaptıalr allahtan kötü bişi çıkmadı ama genelde bu sorunlar enfeksiyon sonrası oluyomuş ama sen diş çıkarıyo diyosun o zamanda olabilir benimki enfeksiyon sonucu olmuştu lenf bezleri demişti doktor diş çıkarması bi süre geçince geçmezse bezeler doktora getir

merhaba arkadasim benim kizimdada ayni problem vardi,biz tatil icin turkiyeye geldigimizde donuste farkettim iki tane bilye buyukugunde siskinlik farkettim.arastirdim lenf bezi sismesi tipki bademcik gibi dusun vucudumuz disardan giren mikroplara karsi tepki gosteriyor yani lenflerde bademcikle ayni gorevde mikrobu orda tutuyor vucuda yayilmasini engeliyor. kendiliginden gecmisti doktora goturdum krem verdiler ama ben almadim.gecmezse doktora git mutlaka,tehlikeli olabilir...o kadar arastirdimki bu konuyu uzman oldum,kolay gelsin gecmis olsun

X