Sayfa: 1/20 12311 ... SonSon
Toplam 200 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Silikonlu Ünlüler

1. Konu Sahibi : Karamel #1
    Giriş tarihi
    Aug 2009

Silikonlu Ünlüler

kızlar uzun zamandır gözüme çarpan ünlüler var daha doğrusu onların göğüsleri
    ben bir kaç kişiyi paylaşıcam bakalım beğencekmisiniz serenay sarıkaya dansöz didem,bide ferihadaki ceyda ateş var

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  70414963295594445230.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  19.5 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  y1p48Y5vF2pmzAnzIUyU_xd6nkSRUY68LC9PK4KQhH6Q6raupNUrcHEd12wOAvcrl0Z.jpg
Büyüklüğü:  24.6 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  serenay-slikon_640.jpg
Büyüklüğü:  42.3 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  zopt_3.jpeg
Büyüklüğü:  54.6 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  didem.jpg
Büyüklüğü:  77.8 KB (Kilobyte)
    ben bir kaç resim ekledim bakalım olmuşmu sizinde varsa aklınızdaki ünlü eklerseniz yorumlarız
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 98119656555976530441.jpg  

2. Konu Sahibi : Karamel #2
    ilk resimdeki kız kavak yellerinde oynuyordu dimi?o zaman siyah saçlıydı yanılmıyorsam.demekki kavak yelleri yaramış oda silikonlanmış

3. Konu Sahibi : Karamel #3
    ben serenayın göğüslerini çok beğendim, çook doğal duruyorlar. ama ceyda we dideminki hiiç doğal değil...

4. Konu Sahibi : Karamel #4
    Serenayın kini Beğenmiyorum Çok zayıf olduğu için çok belli oluyor Protez olduğu Didemin kiler Güzel duruyor ona yakışmış çünkü memeleri varmış zaten Bikinili resim Eski memişleri Üzerine Yapılınca 10 Numara olmuş Beğendiğiklerimin arasın da Nuran Sultan var güzel olmuş onunkiler aklıma geldikçe söylerim

5. Konu Sahibi : Karamel #5
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    kızlar didemin resimdeki göğüsleri esteti öncesi
    yeni resimlerini eklemeyi unutmuşum
    valla ben biraz fazla gösterdiklerinden abartı gibi duruyor bence yoksa boyutları çokta büyük değil
    tabi onların önceleride varmış biraz hiç yok değil yani

6. Konu Sahibi : Karamel #6
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    eh yani karamel eklemişim yaaa
    sol alt tarafta heh işte o silikonlu siz bide oynarken görün insanın gözüne gözüne giriyo tv den izlerken bile

7. Konu Sahibi : Karamel #7
    en güzel silikonlu göğüs benim göğüslerim hıhh

8. Konu Sahibi : Karamel #8
    ceyda'nın goguslerı silikonum diye cok bagırıyor bence.kac cc dır sızce onunkıler?bırde yuvarlık dımı?

9. Konu Sahibi : Karamel #9
    göğüslerinin üstleri dolu dolu ama asla yuvarlaktır veya damladır diyemeyiz.daha önce az da olsa meme dokusu olanlarda damla silikon da yuvarlak durabiliyor.örneğin benimki yuvarlak silikon ama damla gibi duruyor.kavisli.resim eklesem damla silikon der herkes
    Düzenleyen: cicegimmm Düzenleme Tarihi : 21-03-2011 Düzenleme Saati :20:43

10. Konu Sahibi : Karamel #10
    çiçeğimm kas altı oldugundan mı damla gıbı duruyor yuvarlık protezler??

Sayfa: 1/20 12311 ... SonSon