Silikonlu Ünlüler

arzucum bugun ne giysem 2012 final yaz videolardan da bakabilrsin :KK66:

gözükmüyo ki ben baktım :KK1: bi de o ikinci oğlundan sonra yeniletmemiş miydi daha öncekine göre daha büyüğünü koydurmuş bence yazın bikini öyle hatırlıyorum ama önden o kemikler gitmez istediği silikonu koydursun çok çok kötü duruyo o kemikler gerçekten. Demek ki bi dirhem et bin ayıp örtermiş lafı doğruymuş :KK34: oldum olası bana bi DEĞNEĞİ anımsatıyo o kadın düzdüm uzun tahta bi değnek:KK20:

çağlanın öyle değildi sanırım yeniletti doğum sonrası ama sorun yaşadıysa çıkarttırmış olabilir fark bariiz belliydi

Şimdi izledim final bölümünden birkaç kare..Şok oldum :KK53: Bence kesinlikle silikonları çıkarttırmış,sorun yaşadı bence..Dogumdan sonra yeniletti,bende öyle biliyorum hatta önceki halinden daha dolgun duruyordu gögüsleri.Ama şimdi dümdüz olmuş..Emziriyordu hala,hatta bir programda sütüm çok fazla demişti.Bence silikonlarla beraber sütte fazla olunca rahatsız etti ..

selam canim evet ben foruma yeni uye oldum yazılanları uzun süredir takip etmeme ragmen.aslında pek bir bilgim yok burda yazılanlarda biseyler ogrenmeye calisiyorum Boyum 1,75 kilom 65 memelerim kucuk ve biraz asimetrik cok cok buyuk istemiyorum ama iri ve dolgun olsun istiyorum.. kac cc taktırmalı hangi bolgeden taktırmalı en onemlisi bu isi kime yaptırmalı onları buradaki arkadaslarım sayesinde ogrenip ameliyat olmak istiyorum
haziran sonu evlenecegim oncesinde hallederim insallah,suanki fotomu da koyacagım..bir bakarsan sende yorumlarsan sevinirim..
senin fotografın varsa da gormek isterim oncesi ve sonrası
cok sagol canım:)

Karamel merhaba :)
Meme estetigi yaptirdiniz mi simdi?
yaptirdiktan sonra hamile mi kaldiniz bilgilendirirseniz sevinirim..
Silikon hayalim var ama bebek dusunuyorum ilerde...

Kızlar resimdeki bayanın silikonu kas üstü mü oluyor

Eklentiler

• $01.jpg
    $01.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 149
[h=2]Ünlü playboy Erika Eleniak'tan silikon taktıranlara uyarı![/h] Dün akşam Maltepe'de ki bir balıkçıda ünlü oyuncu Cemal Hünal, Survivor Hasan, Ahu Tuğba'nın kızı Anjelik ve ünlü playboy yıldızı Erika Eleniak birlikte yemek yediler. Mekanın önünde GECCE.TV kamerası karşısına geçen ünlüler açıklamalarda bulundular. Erika ile röportajı ünlü oyuncu Cemal Hünal gerçekleştirdi. Türkiye'ye balık yemek için geldiğini belirten Erika, yeni bir projede Cemal Hünal'la beraber yer alacaklarını da söyledi. Ayrıca Türkiye'ye gelmesinin bir diğer sebebi ise göğüslerindeki silikonlarını güvendiği Dr. Hasan Fındık'a çıkarttırmak istemesi. Erika'ya silikonlarını neden çıkarttırmak istediği sorulunca, "Silikonları yaptırınca 10 - 15 sene sonra çıkartmak gerekiyor. Güvenlik için. Ayrıca biraz daha rahat olmak ve kurtulmak istiyorum" şeklinde cevap verdi.
Kaynak; Ünlü playboy Erika Eleniak'tan silikon taktıranlara uyarı!

[h=2]Sahil Güvenlik’in yıldızından sürpriz!…[/h]‘Sahil Güvenlik’ dizisinin yıldızı Erika Eleniak, bir taşla iki kuş vuracak. Eleniak, ‘Önce silikonlarımı aldıracağım, sonra da filmde rol alacağım’ dedi.
Carmen Electra, Pamela Anderson gibi dünyaca ünlü isimler yaratan “Sahil Güvenlik” dizisinin yıldızlarından Erika Eleniak, geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye geldi. Ünlü yıldız; Türkiye’de hem estetik operasyon geçirecek, hem de bir sinema filminde rol alacak.
DOĞAL OLMAK İSTİYOR
20 yıl önce henüz 21 yaşındayken taktırdığı silikonlarından kurtulmak isteyen güzel oyuncu, önceki gün ünlü Estetik Cerrahı Op. Dr. Hasan Fındık’la buluştu. Eleniak, “Sahil Güvenlik’te rol aldığım dönemde silikon taktırmam gerekti ama artık onlardan kurtulup tamamen doğal olmak istiyorum. Ayrıca doğumdan sonra sarkan göbeğimi de toplattıracağım” dedi.
Steven Spilberg’ün ‘E.T.’ isimli filmiyle sinema sektörüne adım atan Erika Eleniak; “İntikam” adlı sinema film için Cemal Hünal ile kamera karşısına geçeceğini de söyledi. Çekimleri önümüzdeki aylarda başlayacak olan filmle ilgili detay vermeyen Eleniak, şunları söyledi: “Önce silikonlarımı aldırtıp doğal halime kavuşacağım, sonra da aksiyon filminde rol alacağım.”
Yerli ve yabancı oyuncu kadrosu ve 1 milyon bütçeyle çekilecek olan film, Cannes Film Festivali’ne yetişecek.
Kaynak;22 Ağustos 2013 Perşembe Sahil Güvenlik

$58957-kucuk-sirlar-aciga-cikti.jpg $2.jpg $dilara-oztunc_54454_3.jpg $1.jpg $58957-kucuk-sirlar-aciga-cikti.jpg $2.jpg $dilara-oztunc_54454_3.jpg $1.jpg

Küçük sırlar dizisinde hiç dikkatim çekmemişti ama Dilara Öztunç'un da göğüsleri küçükmüş yeni dizisinde giydiği kıyafetlerle yeni göğüsleri dikkatimi çekti ee malum silikon taktırdıktan sonra kimin göğüslerinde silikon var kiminkinde yok anlayabiliyoruz :)

Beren SAAT'in silikonları küçülmüş mü kaç cc acaba

Eklentiler

• $Kenan Doulu, Beren Saat (14).JPG
    $Kenan Doulu, Beren Saat (14).JPG
    29,8 KB · Görüntüleme: 1.110
haftaya pazartesi yani 7.10.13 dr tugrul turana amilyat olcam yavastan yavastan heycan basliyor.
ama gercekten seninle tanistiktan seninle konustup seni gördükten sonra kesin karar verdim simdi bir haftam kaldi :).
bana dikat etmem gereken seyleri veya söyleye bilirmisin. kas üstü olcak ve direk o gün saliyormus dr bey zaten. amilyattan sonra ne tarz seyler giyiliyor kiyafet acisindan ne gibi seyler yanimda götürsem daha iyi olur. biraz akil verirmisin :KK70:

haftaya pazartesi yani 7.10.13 dr tugrul turana amilyat olcam yavastan yavastan heycan basliyor.
ama gercekten seninle tanistiktan seninle konustup seni gördükten sonra kesin karar verdim simdi bir haftam kaldi :).
bana dikat etmem gereken seyleri veya söyleye bilirmisin. kas üstü olcak ve direk o gün saliyormus dr bey zaten. amilyattan sonra ne tarz seyler giyiliyor kiyafet acisindan ne gibi seyler yanimda götürsem daha iyi olur. biraz akil verirmisin :KK70:

Hayırlı olsun canım... :KK16:
Mesajı kime yazdın,kimden bahsettin bilemiyorum ama ameliyat öncesi ve sonrası gereken şeyler ve bazı yararlı bilgileri açtığım bu linkten bulabilirsin :KK34:

http://www.kadinlarkulubu.com/meme-...apilmasi-gerekenlersigaraalkol-kullanimi.html

X