bebek oda süslemesi ve bebek şekeri yapımı önerileri

oğlumuzun doğumunda hastane odamızın süsleme teması ne olsun?

• uğurböceği temalı

OY: 39 76,5%
  • leylek temalı

OY: 12 23,5%

• Ankete Katılan
    51
uzun zamandır giremiyordum bi bakayım dedim şok oldum :KK52::KK52:
yine döktürmüşsünüz kızlar:nazar::nazar::nazar: tebrik ederim. benim oğlumda haftaya 4 aylık olacak diş buğdayı için sabırsızlanıyorum ne zaman hazırlanmaya başlamalı acaba, malum çalışınca vakit sıkıntısı yaşıyorum

diş buğdayını yaptın mı canım

merhaba bende bugün bebeğimin odası için ilk hazırlık olarak kapı çelengime başlıycam daha sonra takı yastığı falan devam etcem o şekilde...

katinamu bıraktın galiba burları
napayım canım benim :KK43: emeğe saygının olmadığını görünce biraz kendi halime çekileyim dedim yani benim paylaştıklarım arasında başkalarından görüp beğendiğim ve adlarını vererek paylaştıklarım var ama başka bloglarda benim yaptıklarım isim verilmeden yayınlanınca canım sıkıldı hepsi bu :KK43:

Öncelikle merhaba. Foruma yeni üye oldum, bu yıl okuldan yeni mezun oldum, şu an ayakta kalabilmek adına yeni ve tatlı bir işe başladım. Kısacası hayatımı tekrar kurmaya çalışıyorum :)

Olur da aranızda ya da çevrenizde bebekleriniz, sünnet çocuklarınız ya da nikahınız için şeker yaptırmak isteyen, araştıran varsa benim sayfamı da ziyaret ederek beni çok mutlu eder :) Belki beğendiğiniz şey benim sayfamdan olur :)

Sizleri sayfama bekliyorum, ve şimdiden teşekkür ediyorum :)

Facebook'ta arama kutucuğuna .....yazarsanız hemen karşınıza çıkacaktır. Linki burada aktifleştiremedim

Son düzenleyen: Moderatör:
X