bebek oda süslemesi ve bebek şekeri yapımı önerileri

oğlumuzun doğumunda hastane odamızın süsleme teması ne olsun?

• uğurböceği temalı

OY: 39 76,5%
  • leylek temalı

OY: 12 23,5%

• Ankete Katılan
    51
canım günaydın ellerine sağlık, bu yoğunluğunda birde bunarla uğraşıyorsun. bende deneyeceğim ama biraz daha zamanım var. gerçi önden deneme amaclı yapmakta fayda var. müsait olduğum bir hafta sonu denerim bende. birde naciane bir önerim olacak. bu naylonların tamamen desenli olanları var minik minik desenler bence onlardan alıp yapsan daha hoş olabilir böylece arada boşluk hiç kalmaz. yada elindekilerin sadece dandel kısımlarını kes birbirine yapıştır, belki öylede olabilir. tabii benimki sadece bir fikir. öpüyorum seni :KK54:

aslında öylesini de aldım:KK1: komple desenli olanlarından ama o da karma karışık oldu. onun fotosunu ondan yayınlamadım. yine de bana göre değil bu yemek işleri:KK1: ben daha çok yenmeyenler üzerinde çalışmayı seviyorum.:KK66: yine de bana bir tecrube oldu bu. güzel fikirmiş.

günaydın herkese sabahleyin serincek bir kahvaltı yaptım ve burdayım. hamur baskısı yapmak isteyenler varsa sünger baskıları kullanabilirler. resimler ve yapılışı için blog sayfama bakabilirsiniz. herkese hayırlı cumalar....

$jfjfjf.jpg

cupcake ve üstü için buttercream yaptım umarım beğenirsiniz. doğumgünlerinde doğumlarda sünnetlerde kullanabilirsiniz. çeşit çeşit renk renk boyut boyut yapabilirsiniz. cupcake ve buttercream tarifini blogumda bulabilirsiniz.

Eki Görüntüle 204990

cupcake ve üstü için buttercream yaptım umarım beğenirsiniz. doğumgünlerinde doğumlarda sünnetlerde kullanabilirsiniz. çeşit çeşit renk renk boyut boyut yapabilirsiniz. cupcake ve buttercream tarifini blogumda bulabilirsiniz.

çok güzel görünüyor ellerine sağlık. bolğundan detayları öğrenirim. bu arada benim amniyo sentez sonucum belli oldu. artık rahat rahat bu işlere vakit ayırabileceğim. aldıklarımı ve yaptıklarımı burada paylaşmaktan büyük keyif alacağım canım :KK16:

çok güzel görünüyor ellerine sağlık. bolğundan detayları öğrenirim. bu arada benim amniyo sentez sonucum belli oldu. artık rahat rahat bu işlere vakit ayırabileceğim. aldıklarımı ve yaptıklarımı burada paylaşmaktan büyük keyif alacağım canım :KK16:
Gözün aydınnn:KK64: çok sevindim:KK62: Allah herkese sağlıklı sıhhatli çocuklar nasip etsin inşallah.:KK49:
buraya uğrayıp da azıcık bir yazı yazmayan :KK59:hamişler ve anne adayları da umarım onlar da burda paylaşırlar. sonuçta amacımız birbirimizden fikir almak.:KK66:
tekrardan gözün aydın KARTOPU344 senin adına çok sevindim.:KK16:

evet doğru duydunuz ve ben yanlış bölüme başlık açmadım:KK9: bu bir yelek adıdır ve her yerde öyle kolay kolay bulunmaz.:KK50: annem internette çok araştırmış olduğu halde bir arkadaşında gördüğü bu yeleğin modelini bir türlü bulamıyordu ve internette hep başka modeller çıkıyordu bu isim altında.
PEKİ NEDEN PAYLAŞIYORUM?( blogumda bir sürü resimli yapılışı var)
ÇÜNKÜ hamişler ne kadar doğum sonrasında sabahlığınız olsa da otururken emzirirken bir yeleğe ihtiyaç duyacaksınız. benim gibi ağustos ayında mersinde doğursanız bile. yok klimaymış yok gece kalkmalarmış bir bakarsınız hasta olursunuz valla.:KK53: evet sizlere bu kadar korku yeter diyorum:KK60: neden yayınlamış olduğumu anlamışsınızdır. hem şimdiden ördürün ki kışın rahat rahat kullanın. şahsen BEEENNN okulda çalışırken bile kullanırım hala. gerçi bu sizin dışarda yelek giyip giymeyeceğinizle ilgili:KK1: ama evde kesinlikle rahat edeceksinizdir benden söylemesi:21:
$Resim 004 copy.jpg
$Resim 001 copy.jpg

$dollCake_baked.jpg $dollCake_together.jpg $dollCake_fondant.jpg $dollCake_fondantOn.jpg

bu tarz butik pastaları yemesini daha çok seviyorum kurabiye ve cupcake'e göre şeker miktarı daha iyi oluyor. çok tatlı olmuyor yani:KK1:
daha fazla çeşidiblogumda bulabilirsiniz.

Eklentiler

• $dollCake_doll.jpg
    $dollCake_doll.jpg
    19,2 KB · Görüntüleme: 149
  • $dollCake_decoration.jpg
    $dollCake_decoration.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 161
Son düzenleme:
karton keseleri ister bebek hediyesi ister bebek şekeri kutusu olarak kullanabilirsiniz. aşağıda bir örnek yayınlıyorum. kartondan başka kese yapımı ve kumaştan basit keselerin yapımı için hepinizi bloguma bekliyorum:
$giftbag_6.jpg $giftbag_14.jpg $giftbag_15.jpg $giftbag_16.jpg $giftbag_17.jpg $giftbag_18.jpg $giftbag_19.jpg $giftbag_20.jpg $giftbag_21.jpg $giftbag_22.jpg $giftbag_23.jpg $giftbag_13.jpg $giftbag_1.jpg $giftbag_5.jpg $giftbag_3.jpg $giftbag_4.jpg $giftbag_2.jpg $DIY_Gift_Bag.jpg $giftbag_8.jpg $giftbag_7.jpg $giftbag_10.jpg $giftbag_11.jpg $giftbag_12.jpg $giftbag_24.jpg

biraz karışık atıldı. bu kesenin doğru sıralamayla yapılışını yine blogumda bulabilirsiniz.

Son düzenleme:
Tümay Usta boş vakitlerinde bana daha dayanıklı ve daha güzel kalıplar yapmış ve bana mesaj atmış. ben de
aldığım bu kalıplarla hemen kurabiye yaptım bakalım beğenecek misiniz? herkesi bloguma beklerim :KK3:

doğumlarda misafirlere çikolata sunmak ve bebek şekeri vermek çok güzel ritüellerdir. hele bu aralar cupcake ve
kurabiye sunumları ise birbiriyle yarışır halde. şimdi size yapımı kolay ve tadı harika bir kurabiyeden bahsedeceğim
fal ya da şans kurabiyesi. içine koyduğunuz kağıtlarda kurabiyeyi alan kişinin falı yazmaktadır. korkmayı kağıtlar
yanmaz. önce kurabiyenizi pişiriyorsunuz biraz. daha sonra kağıdı koyup kurabiyeyi sıcakken katlıyorsunuz. arzuya göre süslüyorsunuz. kurabiye hamurunuz ise krep hamuruna yakın olmalı. malzeme ve yapılış ile daha fazla resim
için herkesi bloguma beklerim. yorumlarınızı da ....

$br000902.jpg

kapı süsleri çeşit çeşit... siz de değişik bir şeyler arıyorsanız yastık kapı süslerini öneririm. böylece hem kapı süsü hem yastık olarak kullanabileceğiniz gayet kullanışlı bir süsünüz olacaktır.

$Bebek Yastik3.jpg

isterseniz yastık şeker süslemelerinden de yapabilirsiniz. bu süsler nikah şekerinde kullanılsa da çok tatlılar. yapım aşaması için www.tatlibebek.blogspot.com'a bakabilirsiniz.
$6.jpg

X