Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eximia kavitasyon başarısı

1. Konu Sahibi : ozzcom #1

Eximia kavitasyon başarısı

Merhaba arkadaşlar;
    Kavitasyonun yarar ve zararları ile ilgili sorularınızı yanıtlayabilirim.Özel bir poliklinikte doktor eşliğinde uygulama yapıyorum.

2. Konu Sahibi : ozzcom #2
    arkadaşım bir seansta ne kadar incelme sağlanıyor.benim yanlarımda basenlerde problemim var da...

3. Konu Sahibi : ozzcom #3
    ilk seansta 2-4 cm incelme oluyor.ama bu incelme o bölgedeki yağın sıvılaşmasıdır.önemli olan sıvılaşan yağı vücuttan göndermek.bunun için en az 5 seans girmek gerekli.

4. Konu Sahibi : ozzcom #4
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    Seans ücretli ortalama ne kadardır? bide her şehirde var mıdır?
    Düzenleyen: bozo85 Düzenleme Tarihi : 21-03-2011 Düzenleme Saati :00:32

5. Konu Sahibi : ozzcom #5
    makinalara göre değişiyor.her makinaya girmemek gerek çünkü iç organlara zarar verebilir.doktor kontrolünde yaptırmak gerek.biz son teknoloji eximia kullanıyoruz biraz pahalı ama sonuçları çok iyi.seans ücreti 150-200 tl

6. Konu Sahibi : ozzcom #6
    merhaba ben sezaryan ile doğum yapalı 3 ay oldu ama göbeğim kaldı.onu eritmek için kavitasyon yaptırıcam hemen yaptırabilirmiyim bir zararı olurmu acaba dikiş yerlerine

7. Konu Sahibi : ozzcom #7
    Evet olabilir.6.aydan sonra yaptırmalısın

8. Konu Sahibi : ozzcom #8
    Giriş tarihi
    Sep 2008

kavitasyon

merhaba eximia kavitasyonu yaptırabileceğimiz yerler nerelerdir???

9. Konu Sahibi : ozzcom #9
    Alıntı ozzcom kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    makinalara göre değişiyor.her makinaya girmemek gerek çünkü iç organlara zarar verebilir.doktor kontrolünde yaptırmak gerek.biz son teknoloji eximia kullanıyoruz biraz pahalı ama sonuçları çok iyi.seans ücreti 150-200 tl
    aaaaa sizin çok pahalı ama seansınız. bende doktor kontrolünde gidiyorum. yazmadan edemedim

10. Konu Sahibi : ozzcom #10
    eximia seansı uygulanmadan önce su içiliyormu ve ne kadar su içmek lazım?

Sayfa: 1/2 12 SonSon