Bölgesel İncelme Eximia kavitasyon başarısı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

ozzcom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2011
41
1
Merhaba arkadaşlar;
Kavitasyonun yarar ve zararları ile ilgili sorularınızı yanıtlayabilirim.Özel bir poliklinikte doktor eşliğinde uygulama yapıyorum.

arkadaşım bir seansta ne kadar incelme sağlanıyor.benim yanlarımda basenlerde :KK58: problemim var da...

ilk seansta 2-4 cm incelme oluyor.ama bu incelme o bölgedeki yağın sıvılaşmasıdır.önemli olan sıvılaşan yağı vücuttan göndermek.bunun için en az 5 seans girmek gerekli.

Seans ücretli ortalama ne kadardır? bide her şehirde var mıdır?

Son düzenleme:
makinalara göre değişiyor.her makinaya girmemek gerek çünkü iç organlara zarar verebilir.doktor kontrolünde yaptırmak gerek.biz son teknoloji eximia kullanıyoruz biraz pahalı ama sonuçları çok iyi.seans ücreti 150-200 tl

merhaba ben sezaryan ile doğum yapalı 3 ay oldu ama göbeğim kaldı.onu eritmek için kavitasyon yaptırıcam hemen yaptırabilirmiyim bir zararı olurmu acaba dikiş yerlerine

makinalara göre değişiyor.her makinaya girmemek gerek çünkü iç organlara zarar verebilir.doktor kontrolünde yaptırmak gerek.biz son teknoloji eximia kullanıyoruz biraz pahalı ama sonuçları çok iyi.seans ücreti 150-200 tl

aaaaa sizin çok pahalı ama seansınız. bende doktor kontrolünde gidiyorum. yazmadan edemedim:KK5:

eximia seansı uygulanmadan önce su içiliyormu ve ne kadar su içmek lazım?

bi sorum daha olacak izninizle sormayı unuttum, diyetler yapmak gerekiyor mu aynı zamanda bu cihaza girince? dışında erkeklerede uygulanıyor bu uygulama yalnış hatırlamıyorsam o konudada aydınlatırsanız sevinirim eşimde düşünüyor çünki

bende yaptırmak istiyorum doğum yapalı 6 ay oldu sezaryanla doğum yaptım fakat emziriyorum.Emzirenlere bi zararıı varmı acaba?Sütüm kesilirmi.teşekkürler.

Ben cvp vereyim sizlere eximia ya giden bir kullanıcı olarak emziren annelerde sütünü yağlandırabilirmiş benimde 11 aylık bebeğim var ama bi zararı olmaz dediler giriyorum 8 seansı 750 ye anlaştım izmir myclinica da yanında 8 seans vakum 8 seansta elektroterapi alıyorum tabi boğazımı tutamadığım için mora terapi de alıyorum kilo kontrol seansına yani,1 ayda 6 kilo verdim piyasada çok çin malı var dikkat edin çok tehlike saçıyorlar bişeyede yaramıyorlar ben çok araştırdım kesinlikle eximia

X