Daha Kolay Ağda Yapmak Için Mısır Nişastası

NEFERTARi

Ne mutlu TÜRKÜM diyene!!!
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2007
702
158
BUNU YENİ ÖĞRENDİM KIZLAR...AĞDA YAPARKEN DAHA İYİ SONUÇ ALMAK İÇİN ÖNCE CİLDE MISIR NİŞASTASI SÜRMEK GEREKİRMİŞ,FAZLA NEMİ VE YAĞI ALDIĞINDAN AĞDA DAHA ACISIZ VE KOLAY YAPILIRMIŞ...UMARIM İŞİNİZE YARARa.s

BUNU YENİ ÖĞRENDİM KIZLAR...AĞDA YAPARKEN DAHA İYİ SONUÇ ALMAK İÇİN ÖNCE CİLDE MISIR NİŞASTASI SÜRMEK GEREKİRMİŞ,FAZLA NEMİ VE YAĞI ALDIĞINDAN AĞDA DAHA ACISIZ VE KOLAY YAPILIRMIŞ...UMARIM İŞİNİZE YARARa.s

canım yani nasıl önce mısır unu sürüp bekletiyomuuyuz sonra yıkayıp ağdamı yapıyozz iiice kafam karıştıııfisfisfis bi anlaırmısınn tarifiniii
şimdiden tşkk ederimm

tutbetcim mısır unu değil mısır nişastası yazmış Nefertari..Arasında dağlar kadar fark var yaff :KK70:
Hakikaten ya bu işe yarıyor mu nefertari denedin mi bunu? gerçi yeni öğrendim demişsin ama merak ettim ..İşe yarıyorsa acıyı azaltmak lazım değil mi ama hehe :KK70:

DAHA DENEMEDİM CANIM AMA DENİYCEM İLK AĞDADAa.sSANIRIM SÜRDÜKTEN SONRA PUDRA GİBİ NEMİ VE YAĞI ALIYOR AMA DAHA ETKİLİ GALİBA YANİ SÜRÜP ÜSTÜNDEN SİLKELEDİKTEN SONRA AĞDA YAPICAKSIN:dance:

baı gunah olmasın yaa carpılmayalım agd aypıcaz dıye gercı ben agda yapamıyorum ama olsun denerım belkı bır ara hehe

acaba bu yöntem epilasyon ağletlerindede geçerlimi:Roflol:ben önce pudrayı deneyeceğim.onun amacıda nemi almak ya.isteyen sonucu sorabilir.hemen yarın deneyeceğim kızlar:eek:sıcakta ağda çekilmiyor yaww

pudra sürlüyor ağdadan önce.sonra ağda sürülüp bez konuluyor.yıkamanıza gerek yok.böylece cilde yapışan tüylerinde alınmasını sağlıyor.

arkadaşlar ben vücud için olan parafinli ağda kullanıyorum.kullanmadan önce de pudra sürüyorum.sanki daha az acıtıyor.makina kullanırken de pudra kullanıyorum.

baı gunah olmasın yaa carpılmayalım agd aypıcaz dıye gercı ben agda yapamıyorum ama olsun denerım belkı bır ara hehe

:roflol::roflol:
VALLA ŞU AĞDA SORUN YA HER AYIN BAŞINDAN NASIL YAPÇAM GENE
DİYE DÜŞÜNÜYORUM, AMA BİŞEKİLDE HALLEDİM Bİ SÜRE RAHATIMA
BAKIYORUM DERKEN GENE ÇIKIYO :roflol:

şu emla krem dediğinizi nerden alabilirim...
mısır nişastasını da ilk kez duyuyorum...
ilk fırsatta deneyeceğim...

kızlar tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim hepsini tek tek denicem hangisi acıyı azaltıyosa onu kullanıcam:dance:
bunları ilk defa duyuyorum umarım işime yarar yerimseniben

pudra veya nişasta acıyı azaltmaz uyuşturucu etki yapmaz. sadece derideki teri nemi ve yağı emdiği için örneğin 3 seferde yapıştırmanız gereken ağdayı 1 seferde halledebilirsiniz.

aynı şey makinede de geçerli, ordada makine bazen deriyi kapabiliyor özellikle koltuk altında yine bebek pudrası sürülürse deri kuru olacağından makine deriyi kapmaz. acı azaltması işlemin daha kısa sürmesinden tamamen...

walla ben emla kremi kullanıyorum 5-6 aydır.. her yeri alabiliyorum rahatlıkla ama malum bölgeye dokunamazdım bileee :)) ama sağolsun emla krem hayatımı değiştirdi desem yeridir :)))) yarım sa. 45 dk bekliyorum ve yıkayıp rahatlıkla tv izlerken ağda yapıyorum 2-3 çekimde hepsi gitmişş oluuyoo.. :KK66:

X