Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt tohumu kullanan?

Kızlarr acil bişey sorucammm Annem hayıt tohumu almak için aktara gitmiş adam ' Hayt otu ' vermiş altındada ' Gümüş otu ' yazıyo sizce bu başka bişeymii??

aldığınız aktara tekrar sorun.o daha sağlıklı olur bence. internette baktım biraz ama hayıt diye de geçiyor ayid diye de hatta başka isimleri de var.

aldığınız aktara tekrar sorun.o daha sağlıklı olur bence. internette baktım biraz ama hayıt diye de geçiyor ayid diye de hatta başka isimleri de var.

Tamam canım sordum hayıt tohumuymuş.. İçiyorum 2 gündür ama içine şekerde koyuyorum. Annemde dedi belki şeker koyarsan faydası olmaz dedi. Kafam karıştı fikrinize ihtiyacım vaaarr :KK59:

Tamam canım sordum hayıt tohumuymuş.. İçiyorum 2 gündür ama içine şekerde koyuyorum. Annemde dedi belki şeker koyarsan faydası olmaz dedi. Kafam karıştı fikrinize ihtiyacım vaaarr :KK59:

şeker etkisini azaltıyor diye biliyorum ben.bal filan karıstır olmazsa.

kızlar ben aranızda yeniyim.hayıt tohumunu adet döneminde içsek bişe olurmu.ya da şöyle sorayım ne zaman başlayıp ne zaman bırakmalıyız.çünkü adet söktürücü olduğunu duydum.kullandığım ay hamile kalırsam düşük olur die korkuyorum.lütfen konu hakkında bilgisi olan yazsın...:KK59::KK59::KK59::KK14::KK14::KK14:

kızlar ben de şunu merak ediyorum benim adetim maşallah çok iyi, düzenli ve ağrısız. :nazar: ben hayıt tohumu veya adaçayı kullansam beni kötü etkiler mi?

Yok canım niye kötü etkilesin hormonları düzenliyo sadece. Göğüs içinmi kullanıcaktın?

ben şeker koyarak içiyorum, tadı çok kötü çünkü. 1 haftadr kullanmyrm ama üşeniyorum :KK70:
banada komşumuz demişti şeker koyma etkisi olmaz diye

Yok canım niye kötü etkilesin hormonları düzenliyo sadece. Göğüs içinmi kullanıcaktın?

evet canımgöğüs için istiyodum, valla çok endişe duydum aslında çay içmeyi bıraktım o yüden çünkü adet tarihimin öncesinde tatilimi ayarladım. Şimdi öne gelirse çat diye geciktiricide kullanmamam gider tatil :/ adaçayı rezene çayı da öyle, direk hormomnu etkilediği için düzgün olay şeyii olumsuz etkileyebilir diye korkuyorum açıkcası.

kızlar ben 2 aydır adet olamıyodum hayıtı internetten duydum..ve kullandım..göğüs büyüttüğünü bilmiyodum..ilk etrafımdakiler fark etti..sonra da ben:KK66: ham adetim düzene girdi hem göğüslerim büyüdü kızlar:KK64:

kızlar ben 2 aydır adet olamıyodum hayıtı internetten duydum..ve kullandım..göğüs büyüttüğünü bilmiyodum..ilk etrafımdakiler fark etti..sonra da ben:KK66: ham adetim düzene girdi hem göğüslerim büyüdü kızlar:KK64:

nasıl kullandın ben tohumunu öğüttüm günde bi çay kaşığı suyla yutuyorum doğrumu ? yoksa başka bişekildem,i

Bu hayıtı içince tüylerin çıkış süreleri ne oluyor, etkisi var mı kızlar? :KK52: Benim yüzümde tüy olduğundan soruyorum. İçince hemen çıkmasın ya korkuyorum. :KK14:

1 bardak suya yarım tatlı kasıgı hayıtı koyup demliyosun..ben etkisini görmedim 2 haftadır kullanıyorum

bende baydır kullanıyorm bir ay oldu sanırım ben demledim suyla yutuorm ama onudadenicem

nasıl kullandın ben tohumunu öğüttüm günde bi çay kaşığı suyla yutuyorum doğrumu ? yoksa başka bişekildem,i

canım ben nerdeyse 2 aydır kullanıyorum ve 1 hafta falan oluyo etkisini hissedeli..bu bitki yavaş yavaş etkisini gösteriyomuş:KK34:kullanımı da şöyle,cezvede suyu kaynatıyorum su kaynayınca altını kısıyorum ve içine bir bucuk çay kaşığı hayıt tohumunu atıyorum 2 taşım kaynatıyorum ve altını kapatıyorum..cezvenin ağzını çay tabağıyla kapatıp ılınmaya bırakıyorum sonra süzüp içiyorum:21:

canım ben nerdeyse 2 aydır kullanıyorum ve 1 hafta falan oluyo etkisini hissedeli..bu bitki yavaş yavaş etkisini gösteriyomuş:KK34:kullanımı da şöyle,cezvede suyu kaynatıyorum su kaynayınca altını kısıyorum ve içine bir bucuk çay kaşığı hayıt tohumunu atıyorum 2 taşım kaynatıyorum ve altını kapatıyorum..cezvenin ağzını çay tabağıyla kapatıp ılınmaya bırakıyorum sonra süzüp içiyorum:21:

2 ayda mı göstericek etkisini uzun baya,bırakmayalım o zaman

X