Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt tohumu kullanan?

arkadaşlar bahsedilen hayıt tohumu için yan etkisi yok demişler benim erkeklik hormonumla yada adet düzensüzlüğüyle ilgili bi problemim yok sadece göğüs büyütmek için kullanmak istiyorum ama bazı arkadaşlar kıllanma olduğunu söylemişler korktum bende direkt hormona etki yaptığı için düzenli olanlarıda bozabiliyomu acaba anlayamadım benim tüylenmeyle iligili hiçbi problemim yok çok şükür :KK59:

Selam kızlaaar . Benmde memişllerim çok küçük :KK59:yani 70 takıyorum ama içinde kayboluyo sevgilimde büyük istiyo ne yapacağımı bilemiyorum. hayıt tohumunu aldm ama nasıl kullanılır bilmiyorum lütfen banada ardımcı olun şimdiden çok teşekkr ederim sizi seviyoruum :KK49: :KK54:

Selam kızlaaar . Benmde memişllerim çok küçük :KK59:yani 70 takıyorum ama içinde kayboluyo sevgilimde büyük istiyo ne yapacağımı bilemiyorum. hayıt tohumunu aldm ama nasıl kullanılır bilmiyorum lütfen banada ardımcı olun şimdiden çok teşekkr ederim sizi seviyoruum :KK49: :KK54:

canım hayıt tohumunu döv ve kaynar suya at 10dk demle iç,ben 2haftadır yapıyorum ama bi etkisini göremedim

selam kızlar ben hayıt tohumunu 1 ayı geçik içtim ama göğüslerimde bi etkisini göremedim adetim hep geç olurdu bu sefer zamnından sadece 3 gün geçti o konuda yararlı acaba erken mi pes ettim bilemedim ama göğüslerimin büyümesini çok istiyodum çünkü aşırı küçükler napıcam bilmiyorum resmen kendime güvenimi kaybettim bu yüzden:KK43:

canım ben nerdeyse 2 aydır kullanıyorum ve 1 hafta falan oluyo etkisini hissedeli..bu bitki yavaş yavaş etkisini gösteriyomuş:KK34:kullanımı da şöyle,cezvede suyu kaynatıyorum su kaynayınca altını kısıyorum ve içine bir bucuk çay kaşığı hayıt tohumunu atıyorum 2 taşım kaynatıyorum ve altını kapatıyorum..cezvenin ağzını çay tabağıyla kapatıp ılınmaya bırakıyorum sonra süzüp içiyorum:21:

acaba tohumları dövüp mü demliyosunuz,yoksa direk tohum haliyle atıp mı demliyosunuz??

2hafta falan düzenli kullanınca dolgunlaşmaya başlamıştı ama şimdi bıraktım ve eski haline döndü :KK50:

2hafta falan düzenli kullanınca dolgunlaşmaya başlamıştı ama şimdi bıraktım ve eski haline döndü :KK50:

Yaa neden öyle oldu acaba. Bende hayıt almayo düşünüyorum ama ne yapsam ki. :18:

Hayıtı düzenli kullanıp kalıcı göğüs büyüten hiç yok mu? Ona göre alayım kızlar.

cevap için teşekkürler:)bir de şunu sorucam,5 gündür falan içiyorum acayip gaz yapıyo bende acaba sizlerde de böyle bir etkisi oldu mu??

Tadının kötü olduğunu söyleyen arkadaşlar bir tatlı kaşığı mı katıyorsunuz acaba? Çünkü ben bir kupa suya bir çay kaşığı katıp demliyorum tadı o kadar da kötü olmuyor. Hatta alışıyorsunuz bir süre sonra zaten. :KK34:

Kızlar tohumu hp gibi 1 çay kaşığı kadar yutsak faydası olur mu ?? Çayını içemiyorum

X