Şampuan ve Saç Kremleri Phyto şampuan

sunsea

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2011
7.191
8.853
Ben bir dönem kullanmıştım.Geçende de yarın bir şişem vardı onu bitirdim.Benim dökülmemi durdurmuştu.Sanıldığı kadar doğal mı acaba onu merak ediyorum.Bugünlerde yeni bir şampuan arayışına girdim.Bilgisi olanlar veya kullananlar varsa yorum yazarlarsa çok sevinirim.

Ben ısırgan özlü olanını 1 yıl kadar kullandım. Memnundum aslında ama son zamanlarda kaşıntı yapmaya başladı saç derimde. Onun için ben de farklı şampuan arayışındayım.

Ben ısırgan özlü olanını 1 yıl kadar kullandım. Memnundum aslında ama son zamanlarda kaşıntı yapmaya başladı saç derimde. Onun için ben de farklı şampuan arayışındayım.

Aaaa ısırganlısını hiç görmemiştim.Ben Phytojojoba kullanmıştım.Ben de uzun süre kullandıktan sonra kaşıntı yaptı.Sonra bıraktım araya başka şampuanlar girdi.Şimdi de Organıx aldım narlı yeşilçaylı.Daha bir kere yıkadım bakalım nasıl olcak...

bugün banyodan sonra yaklaşık 160 tel saçımın döküldüğünü görünce direk eczaneye gittim benim saçlarım çabuk yağlanır bi dönem kremli şampuan kullandığım için sanırım gözeneklerim tıkanmış bana phytocedrat with essential oil of lemon önerdi önce arındırmamız lazım dedi. gerçi internetten baktım bu yağ dengeleyiciymiş arındırıcı olarak başka bi çeşit vardı elmalıydı yanlış hatırlamıyorsam... ben bana önerileni aldım ama henüz kullanmadım başka kullananlar var mı acaba bilgilendirirseniz sevinirim...

doktormun yazmıstı sac doklmem ıcın 40 tlye almstım ecznede kokusu cok hosuma qıdıodu oldukca btksl gıbıydı ama sac doklmemı daha da artırdı bıdaha asla almam. ama herkeste farklı etkı yaratabılır.

phyto şampuanı eczacının tavsiyesiyle phyto şampuan almıştım. yaklaşık bir yıldır kullanıyorum çok da memnunum. dökülmemi durdurdu. bir çok şampuan denemiştim hiç biri faydalı olmamıştı. ben phytoprogenium kullanıyorum tavsiye ederim.

ısırgan özlü derken hangisi?pyhtopanama mı?Ben şuan kullanıyorum ve saçlarımı yağluı bırakıp arındırmıyo üstelik kaşıntıda yapıyo az döktüğüm için mi öyle acaba?Siz hangisini kullanmıştınız yardımcı olabilir misiniz?

X