Duphaston !!!

hepberaber

Abiye kız kardeş
Kayıtlı Üye
21 Mart 2011
10.574
19
Merhabalar.
Aranıza yeni katıldım.8 aylık evliyim ve bu ay korunmayı bıraktık.Doktorum yumurtalıklarında polikistik over görünüm var ;ama bu p.o sendromu ile aynı şey değil dedi.Adetimii düzende tutmak için Duphaston verdi(10-15 gün gecikmeler oluyor arada.)İnşallah hayırlısıyla bebek sahibi olurum.

duphastonu bende kullanıyorum canım 3 aydır pco vardı bende doğum kontrol hapı kullanıyordum bebek isteyince onu bıraktım bunu verdi hem adet düzenleyici hemde rahmi güçlendirici demişti doktorum ilk iki ay sorunsuz adet gördüm ben ama bu ay 7 gün geçti bakalım cumaya kadar olmazsa doktora gidicem

İnşallah hamilesindir.Ben perşembe günü başlayacağım.Doktorum adetin 14. günü 10 gün boyunca sabah akşam dedi .Gebelik olursa da düşüğü engelleyen bir ilaçmış.Bakalım inşallah ...

Merhabalar.
Aranıza yeni katıldım.8 aylık evliyim ve bu ay korunmayı bıraktık.Doktorum yumurtalıklarında polikistik over görünüm var ;ama bu p.o sendromu ile aynı şey değil dedi.Adetimii düzende tutmak için Duphaston verdi(10-15 gün gecikmeler oluyor arada.)İnşallah hayırlısıyla bebek sahibi olurum.

Sana denılenın aynısını doktorum banada dedı ve aynı ılacı vermısdı ben kullanmadan adet gordum
7 gun gecıkmısdı onun ıcın gıtmısdım doktora
BEnde 3 aydır bebek ıcın ugrasıyorum hersey normal ama sonuc yok
hayırlısı

sa bende aranıza yeni katıldım ben 2,5 yıldırevliğim ama bebeğim yok çok istiyoruz.hiç korunmasız evliliimin 1 senenin sonunda hamile kalmıştım. beta hcgm 10 idi.doktor bana git 1 hafta sonra gel dedi. ben bir hafta olamadn düşük yaptım. şimdi son 1,5 senedir de hiç gebliğim olmadı.böyle bir durumu olan varmı varsa ne olur paylaşın benimle...

sa bende aranıza yeni katıldım ben 2,5 yıldırevliğim ama bebeğim yok çok istiyoruz.hiç korunmasız evliliimin 1 senenin sonunda hamile kalmıştım. beta hcgm 10 idi.doktor bana git 1 hafta sonra gel dedi. ben bir hafta olamadn düşük yaptım. şimdi son 1,5 senedir de hiç gebliğim olmadı.böyle bir durumu olan varmı varsa ne olur paylaşın benimle...

ben iki kere yaşadım senn bu dediğinii kimyasal gebelik yaniiii ama senn değeriin çok çok düşükmüş bnm 80 çıkmıştı beta hcg ... Allah hayırlısını nasip etsin kısa zamanda kavusuruz inşallah bebeklerimize

ya kızlar birde benim doktorum ilaç bitince 2-3 gün içinde adet görmen gerekir dedi ilaç 12sinde bitti bende hala bişi yok bu ay çok stres yaptım bu kadar etkilermi gerçi 3 aydır deniyoruz 3 aydır var bu stresim ama ilk 2 ayda zamanında görmüştüm adetimi

X