Saç Rengi ve Saç Boyama Bu saç renkleri kına ile yapılmış çok güzel:)))

yarın ögrenir yazarım ama kıp kırmızı degilde baya koyu oluyor :) hatta bi resmimi bulablirsem onuda ekliyeyim yarın :KK23:

saç renginiz koyuysa turuncu falan tutmaz o fotoraflardaki gibi :) kına yakmış biri olarak söylüyorum. saç zemini açık olması lazım turuncu olması için. yoksa kızıl yansımalar olur sadece
ve kınanın üstne boya tutmaz, açmaya kalktığınızda da elinize alırsınız saçlarınızı

ki benim başıma geldi, asla tavsiye etmem kına

yarın ögrenir yazarım ama kıp kırmızı degilde baya koyu oluyor :) hatta bi resmimi bulablirsem onuda ekliyeyim yarın :KK23:

ben koyu kızıl istiyorum kıpkırmızı bir kızıl asla istemiyorum bir kere yaptım yok yani yakıştıda üniversitede deneyemem istediğim bölüm gereği doğal olmam lazım :KK70:

bakır kızılın üstüne nasıl tutar acaba kına ve hangi tarif en iyi olur? şu anki rengim simone simons un rengi,bilen bilir.bozmak istemem.

boya saçıma vurup yıpratmak istemedim..renk pigmentleriyle ve sacın özünü yapısınıda bozdugundan kıvırcıklarıma bişey olur korkusundan boya yerine saçıma kına yaktım ve harika bi renge ulaştım..herkes çok beğendiii..
göz karar biraz kına,zeytinyağı,demlenmiş çay suyu ve aktardan aldıgım lavanta yağından koydum...4,5 saat bekledim..veee sonuç :)

http://s1308.hizliresim.com/1d/x/s233s.jpg

boya saçıma vurup yıpratmak istemedim..renk pigmentleriyle ve sacın özünü yapısınıda bozdugundan kıvırcıklarıma bişey olur korkusundan boya yerine saçıma kına yaktım ve harika bi renge ulaştım..herkes çok beğendiii..
göz karar biraz kına,zeytinyağı,demlenmiş çay suyu ve aktardan aldıgım lavanta yağından koydum...4,5 saat bekledim..veee sonuç :)

negüzel olmus canım saçının rengi cok beğendim :KK52: boyalı saça kına tutuyomu peki

negüzel olmus canım saçının rengi cok beğendim :KK52: boyalı saça kına tutuyomu peki

tesekkur ederim :) evet tutuyo canım..ama eger sac rengin acıksa..ben ışıltı attırmıştım acıktı hafif uçları kınayla böyle bi renk elde ettim..eger sacın koyuysa,koyu bı renkse yıne kızıl elde edıyon ama koyu kızıl oluyo yınede cok hoş duruyo... :)

Ben yıllardır annemin saçına kına yakıyorum. Kendim de birkaç kez denedim. Güzel oluyor. Annem esmer, ben kumralım.

Annemin saçı kına yakılınca siyah ya da koyu kızıl oluyor. Çünkü içine rastık ya da kına taşı koyuyoruz. Ayrıca çay, kırmızı soğan kabuğu, cevizin yeşil kabuğu ya da yaprağı konuyor.

Ben kına yaktığımda kıpkırmızı bir kızıl ya da bakır oluyor. Benim saçlarım güneşte açıldığı için üzerine kına yakınca kırmızı olmuştu. Gece yakıp sabah yıkamıştım. Geçenlerde bir tutamına yaktım ve 2 saat beklettim, bakır gibi, açık kestane gibi oldu.

Bugünlerde yine kına yakmayı düşünüyorum. Beyazlarım iyice bakır rengi görünür sanırım. İçine Urfa tarafından aldığım kaliteli bir kına, ıhlamur, papatya, zencefil, zerdeçal ve limon koymayı düşünüyorum. Olsa şarap da koyarım :) Adaçayı da saç renginin akmasını önlüyor, diye biliyorum.

1.saçın rengine bayıldım... Yıllarca boya ile elde etmeye çalıştığım renk..Ziraa bir kaç kezde tutturmuştu kuaförüm bu rengi , ancak 10 gün gibi bir sürede akmasıyla uğraşamayıp tekrar sarıya dönmüştüm.Bu rengi kınayla elde edebilmek kalıcılığını arttırmak mucize gibi. Hiç kına yakmadım bilinçli değilim bu konuda ...Aydınlatırsanız çok sevinirim.Teşekkürler

Resim kaldırılmış çok merak ettim

Sakın bi hata yapıp kına yakayım deme bence ben kına yaktım ve saç rengini değiştirmek istediğinde sonuç tam bir fiyasko :KK20: aynı rengi boyalarlada tutturabilirsin kınadan bir daha kurtulamazsın :stop:

Sakın bi hata yapıp kına yakayım deme bence ben kına yaktım ve saç rengini değiştirmek istediğinde sonuç tam bir fiyasko :KK20: aynı rengi boyalarlada tutturabilirsin kınadan bir daha kurtulamazsın :stop:
Boya ve röfle çok döktü arkadaşım artık doğal yöntem arıyorum

Dogal saciniz varsa kina yakin renk guzel oluyor 4 gun koyulasmaya drvam ediyor sonra akiyor biraz yine guzel bir renk oluyor fakat cok cabuk sıkıliyorsaniz yapmayin derim daha sonra 2. 3. Kez yapilan kinalarda renk oturuyor saci besliyor karisim yaparsaniz yag sirke yumurta ceviz kabugu yapragi gibi saciniz parlakta oluyor benim saclarimin ucu yanmisti sarilar vardi dipleri orta kumral beyazlar var tek tük once kinayi uclatina yaptim turuncu oldu sonra hepsine yaptim boya kismandaki turunculuk koyulasti cok az turunculuk kaldi dogal sacin uzerindeki renk cok tatli bakirlik var uzatmak istiyorum uclari kesersem yavas yavas kinaya devam edicem bu arada beyazlar turuncu dikkat cekmiyor uzerine birkez yaparsam daha iyi oturur

X