Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım İşte Akrebin Farkı...

Akrep akıllıdan ziyade vicirikli...Sürekli ben kül yutmam edsında dolaşırken en yakın dost ya da arkadaşlarından kazık yer..İçinin tam tersi insanlarla arkadaşlık eder...Yani kendi su grubundan bir yengeç ya da balıkla arkadaşlık etmez yada oğlakla başakla filan...Genelde ateş burçlarıyla arkadaşlık yapar özellikle aslan koç yay(sonra düşman olurlar) ..İkizler ve terazi filandır arkadaşları..Kendi ciddi duygusal olduğu halde havai tiplerle kaynaşır çok ilginç..Delidir ne yapacağını kestiremezsiniz...Neye kızacağını neye sevineceğini..Ürkütücü bir insandır..Bir dakika önce güler üç dakika sonra kızar...Sürekli kırmızı siyah giyer...Deri kıyafetlere bayılır..Soğuk bir görüntüsü vardır içi cayır cayırdır...:KK52::KK52::KK53::KK34::KK30:Dengesizdir...Görünce tabanları yağlayınnnnnn!

**Suyun buz hali olarak tanımlamak hatta buzdağına benzetmek yerinde olur. Adeta buzdağının suyun üzerinde kalan kısmı dışında, akrebin suyun altında kalan kısmı hayal gücünü zorlayacak derinliğe sahiptir.

Buna bayıldım.. Tam da beni anlatıyor
:KK1:

Akrep akıllıdan ziyade vicirikli...Sürekli ben kül yutmam edsında dolaşırken en yakın dost ya da arkadaşlarından kazık yer..İçinin tam tersi insanlarla arkadaşlık eder...Yani kendi su grubundan bir yengeç ya da balıkla arkadaşlık etmez yada oğlakla başakla filan...Genelde ateş burçlarıyla arkadaşlık yapar özellikle aslan koç yay(sonra düşman olurlar) ..İkizler ve terazi filandır arkadaşları..Kendi ciddi duygusal olduğu halde havai tiplerle kaynaşır çok ilginç..Delidir ne yapacağını kestiremezsiniz...Neye kızacağını neye sevineceğini..Ürkütücü bir insandır..Bir dakika önce güler üç dakika sonra kızar...Sürekli kırmızı siyah giyer...Deri kıyafetlere bayılır..Soğuk bir görüntüsü vardır içi cayır cayırdır...Dengesizdir...Görünce tabanları yağlayınnnnnn!

aynen ben...

benimde burcum ikilzer ama yükselerim AKREP ve ben yükselen burcumun özelliklerini çok iyi taşıyorum çok da seviyorum... gercekten hislerimde yanılmam pek... dürüstlük isterim yalanı yakaladıgım an ne kadar seversem seveyim acımam çeker giderim siler atarım acıyı içimde yaşarım.... adalet isterim .... bir kişiyi ilk gördüğümde kanım aldıysa almıştır eger almadıysa kuş tutsun agzıyla kesinlikle hayır derim ve birde ilk görüşte sevmediysem kesin bir pisliği çıkar... :) akrep burcunu çok seviyorummmm :)

X