Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Krem ve Haplarla Meme Büyütme Uzman Görüşü(Video)

canm sayende yolun başındayken bıraktım çok korkuyodum zaten mantıklı bi yol degil ödem oluşturdugunu bile bile içmek sürmek..dogal olan herşeyin zarar vermiycegine inanan cok insan var ama en kuvvetli kimyasallar kadar tehlikeli olan dogal bitkiler vs var..sirke karbonat örnegin..saçıma sirke sürmüstüm ve o zamandan beri düzeltemedim yandı dökülddü saçlarım stresten egzemada oldum :KK43: okuyunca deneyim ne kaybederimki diyo insan ama öyle olmuyo sonuç çok üzgünüm saçımdan oldum bide kanser olup sağlıgımdan olamam :'(

ben bir ara kullandım bir hap ve işe yaradı şimdi aynı hapı arıyorum heryerde lakin bulamıyorum. Bir sürü taklidi türemiş.

bende göğüs sarkmalarına karşı bi krem kullanıyorum göğüslerimi toparladı. hatta bir beden de büyüttü benim kullandığımda %70 i bitkisel bi krem aceba bunun da ödem yapma riski var mıdır ?

Piyasada bir sürü marka krem var. 50 TL ye de var 250 TL ye olan da var bir sürü araştırma yaptım ama karar veremedim.önereceğiniz bir marka var mı? (Sanırım bitkisel ürünler daha doğru. Bir arkadaşım bir marka kullandığını söyledi ama fiyatı çok geldi bana) Kendisi etkili olduğunu söyledi ama fiyat aralığı fazla geldi. Kararsızım

X