Sütyen kullanılmazsa göğüsler sarkar mı?

çileek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2007
4
0
ben 25 yaşındayım sütyen kullanmya baştan beri alışamadım, 75 beden gögüserim var ve sarkık değil şu anda, kışın hiç yazında bazen sütyen giyiyorum ayda bir falan yani onda ve gelence hemen çıkarıyorum beni sıkıyormuş gibi hissediyorum, acaba kullanmazsam sarkarmı sarkar diye bir şey duydum, bu konuda bilgisi olan varsa ban yardımcı olabilirmi???

bence sarkar gibi geliyor ama enazindan hafif atlet seklindeki sütyenleri kullan cok rahatsiz ediyorsa,bende bi dönem özellikle spor yaparken takmadim ve oda dönem zayiflamamla birlikte sarkmisti biraz.

merhaba cileek eger sirt ve kol kaslarini devamli egsersiz yaparak kaslarini kuvetlendirirsen sarkma olmaz diye okumustum yani bildimiz hareket iki elini gögüs önünde birlestirip kuvettli bir sekilde karsilikli bastirmak gögüz kaslarini kuvetlendiriyormus kolay gelsin.

bende sarkar diye duymuştum. beni de sıkıyo ama napayım takmak zorundayım.benimde göğüslerim küçük 75 beden. eve gelince hemen çıkartırım sütyenimi. gerçekten de biraz sarkmaya başladı.

çok daralıyorsan üst kısmı dar atletler var body şeklinde çok kullanışlı onlardan deneyebilirsin.göğüs kısmı iki kat olduğu için uç falan da belli etmiyo.

çok daralıyorsan üst kısmı dar atletler var body şeklinde çok kullanışlı onlardan deneyebilirsin.göğüs kısmı iki kat olduğu için uç falan da belli etmiyo.

hımmm ucu belli etmiyorsa çok iyi.hoşya gerci sag gögüs ucu yok denecek kadar az ama:)))))

ben de sütyen takmayı hiç ama hiç sevmem sadece dışarı çıkarken takıyorum evde takarsam çok rahatsız oluyorum yaa sarkar mı şimdi benimkiler senağlama

ben de sütyen takmayı hiç ama hiç sevmem sadece dışarı çıkarken takıyorum evde takarsam çok rahatsız oluyorum yaa sarkar mı şimdi benimkiler senağlama

bildigim kadarıyla küçük gögüsler sarkma daha zor,büyük gögüslerde daha kolay oluyormuş.galiba boyutl ilgili birazda

F=mg
m=kütle
g=yerçekimi gücü 9.81
artık herkes nekadarlık birkuvvete maruz kaldığını hesaplasın. artı hoplama zıplamayı da katın. kesinlikle sarkar.

arkadaşlar bi de şöyle bişey var yazıldımı bilmiorum ama eğer göğüsleriniz südyen olmadan da normal görünüyor yada giydiğiniz kıyafet topluyor belli etmiyorsa ucuna yara badı yapıştırın :)kesinlikle işe yarıyor.bi de nasıl sıcak bi yaz geçirdik kesinlikle eziyetti bana.koyu bi kıyafet giydiğimde yara bandı taktım hiç de belli olması.tavsiye ederim :KK66:

venüs heç gülceğim yoktu he tabikide sarkar çileğim benim arkadaşım takmaya takmaya çok sarktı ama artık mecburen südyen kullanıyor

kıslar bende sevmiyordum sütyen kullanmayı ama küçük olmasına rağmen sarktı küçük büyük farketmiyor yani haberiniz ola ama şimdi 1 aydır allbres kullanıyorum dikleşme var :teytey::teytey:bomba gibi olunca çaylar benden :içelim:

kıslar bende sevmiyordum sütyen kullanmayı ama küçük olmasına rağmen sarktı küçük büyük farketmiyor yani haberiniz ola ama şimdi 1 aydır allbres kullanıyorum dikleşme var :teytey::teytey:bomba gibi olunca çaylar benden :içelim:

allbres nedir canımfisfisfis

walla benim sarktıııııııııııı artık mecburiyetten takıyorum tavsiyem sarkmadan kullan hatuncum

Dr a sormuştum ben.Büyük ya da küçük göğüs fark etmez.Herkesin takması gerektiğini söylemişti.Gece yatarken çıkarılabilirmiş:kahve:

ben de sütyensiz hayatta dolaşamam o kadar alışmışım ki özdeşleşmişiz adeta :)))

sarkar diye biliyorum ben de.. sarkar ve büyür :s

sWEET Büyür demişsin asla katılıyorum bacımm :) büyüse benim göğüsler 95 olurdu herhaldee :) baksana 75 de tökezledikkk :) bende geceleri uyurken çıkarıyorumm rahhatsız oluyorummm onun dışında destekli yada desteksiz sütyen takarım ama büyüdüğünü hiiç görmedimm :)

mutlaka sarkar,ayakta dolaştığın sürece takmak ,yatarkende mutlaka çıkarmak gerekir. sonra pişmanlık duymayın.

X