Saç Rengi ve Saç Boyama kızıl saç üzerine hangi boya yapılır

kızılın üstüne koleston kahve yap çok güzel bi renk çıkıyor ortaya

sağolun kızlar daha önce siyah kullandım şuankide bayağı koyu kızıl palettenin siyah inci serisinden ama alışamadım ama endişeleniyorumda boyadan çok yıpranacak die

çok yıpranma değilde palette yi tavsiye etmiyorum. Sen koleston dene ama koyu kahve yap siyahtan daha güzel ve siyah insanın yüzünü kansız gösterio beyaz hortlak gbi

siyah her zaman insanın yüzünü beyaz gösterir cansız durur yüzün. ama koyu kahve yap ten rengin buydayımsı bronzlaşmış gbi olur sana tavsiyem koleston koyu kahve

benimde saçımdı kızıl vardı bende onun üstüne kızılı kapatsın diye palette koyu kahve boyadım 2 hafta arayla 2 kere ama tabiikide kızılı kapatmadı.ilk boyadığımda simsiyah duruyordu çok koyu geldi bana bende beyaz sabunla yıkadım alttan kızıllar iyice belli olmaya başladı.yanii güneşte falan belli oluyor normal ev ortamında baktığında tam koyu kahve duruyor ilk boyadığım zamanlardaki siyah gibi olan görüntüsü baya gitti.şimdi rengini açmaya çalışıyorum açıcı kullanmadan malum böyle koyu renkler kolay kolay açılmıyor.yaniii siyahtansa koyu kahveyi tavsiye ederim en azından 2-3 ay sonra renk değiştirmek istediğinde siyaha nazaran daha kolay değişiyor.

arkadaşlar palette ve koleston bir olamaz siz koleston deneyin begeniceksiniz

nun üstüne kızılı kapatsın diye palette koyu kahve boyadım 2 hafta arayla 2 kere ama tabiikide kızılı kapatmadı.ilk boyadığımda simsiyah duruyordu çok koyu geldi bana bende beyaz sabunla yıkadım alttan kızıllar iyice belli olmaya başladı.yanii güneşte falan belli oluyor normal ev ortamında baktığında tam koyu kahve duruyor ilk boyadığım zamanlardaki siyah gibi olan görüntüsü baya gitti.şimdi rengini açmaya çalışıyorum açıcı kullanmadan malum böyle koyu renkler kolay kolay açılmıyor.yaniii siyahtansa koyu kahveyi tavsiye ederim en azından 2-3 ay sonra renk değiştirmek istediğinde siyaha nazaran daha kolay değişiyor.[/QUOTE]
Ya bayanlar benim sacimda tarcin bakir ama altta sari vardi simdi boyadikca dipler kizilimsi uçlar bakirla sari arasında bisi oldu ben bu rengi nazil kapaticam ve tek renk yapcam ya banada yardim edermisin

Ya bayanlar babada yardim edermisiniz acaba benim saclarimda tarcin bakir ama altta sari vardi simdi her boyamamda uçlardan sarilar cikiyo bakirmsi bi renk oluyor ama diller kizil gibi ben bu saci neyle kapatirim ve tek renk olur lütfen banada bi fikir verin:KK43:((

herkes boyanın akması gerek demiş te bendeki boyanın markası loreal ve loreal kolay kolay akan bir boya değil hatta hiç akmıyor. benimde saçım kestanenin kızıl hali nasıl kurtulurum bundan? alacağım boya markası tahminen yine loreal olacak.

X