Cilt Bakımı Ürünleri Cilt sıkılaştırıcı, leke giderici kesin bitkisel yağ önerisi...

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

haziran08

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2010
286
11
HAMİLE HANIMLAR KULLANMASIN ÖZELLİKLE BİBERİYE YAĞINI

Bayanlar, hanımlar şimdi beni gerçekten dikkatlice dinleyin şuan çok mutluyum ve benim gibi başkalarınında mutlu olmasını istiyorum.

27 yaşındayım ve yüzümde sivilce izleri yani geniş gözenekler vardı ve güneş lekeleri çil çil vardı 5 gün öncesine kadar şuan % 60 belki % 70 azalma var diyebilirim nasıl mı? Allah rağzı olsun aktardaki kızdan...

Denemediğim ürün kalmadı cristina sıkılaştırıcı ürünlerei sıfr losyon 68 lira , vıch kremleri tonikleri dünya paramı yedi, ne kremler ne kremler hiçbiri fayda etmedi hepiniz eminim benim gibi hep arayış içerisindesiniz ama bakın son bulacak inanın bana dua edin yeter ...

GEREKLİ ÜRÜNLER (İŞLEMLERİ YAPMADAN ÖNCE YÜZÜNÜZÜ KİRDEN ARINDIRIN İYİCE TEMİZLEYİN GEREKİRSE BUHARA TUTUN GÖZENEKLERİNİZ AÇILSIN SİLİN BİR TONİKLE TEMİZLENSİN DAHA İYİ SONUÇ ALIRSINIZ)
1.SALYANGOZ ÖZLÜ MASKE BEN DERMOFACE MARKASINI ALDIM FARK EDECEĞİNİ SANMIYORUM MARKANIN BU TEK KULLANIMLIKLAR VAR DENEMEK İÇİN ONU ALMIŞTIM FİYATI 2 LİRA YARISINI KULLANDIM YARISINI BUZDOLABINA KOYUYORUM BİR PAKETİ 2 DEFA KULLANİLİRSİNİZ HAFTA 2 GÜN 3 4 GÜN ARAYLA KULLANIN (KREM DEĞİL MASKE YÜZÜNÜZÜ KIPIRTAMADIYORSUNUZ YANİ MİMİKLERİNİZİ SÜRÜNCE OYNATMAYIN ÖYLE GERGİNLEŞİYOR Kİ ANLATAMAM GÖZ ÇEVRENİZE KESİNLİKLE UYGULAMAYIN)

2.SAF YAĞ KARIŞIMI ; KAYISI ÇEKİRDEK YAĞI, BUĞDAY YAĞI, BİBERİYE YAĞI, LİMON YAĞI ( BİR 10 LİRALIK YAĞLAR VAR BİRDE 5 LİRALIK PARANIZI KIYIP GERÇEK SAF YAĞ ALMANIZI ÖNERİYORUM 10 LİRALIK OLANI ALIN BENİM ALDIĞIM MARKA TEORİSYEN DİYE BİR MARKA.

BU DÖRT YAĞI KÜÇÜK BİR ŞİŞEYE BOŞALTIN AĞZI KAPAKLI HEPSİNİ DÖKÜN VE ÇALKALAYIN HER AKŞAM TEMİZLEMİŞ OLDUĞUNUZ YÜZÜNÜZE AKSATMADAN BİR PAMUK YARDIMIYLA SÜRÜN VE BU ŞEKİLDE UYUYUN ÇÜNKÜ CİLT UYURKEN YENİLENİYOR EĞER CİLDİNİZ ÇOK HASSAS İSE LİMON YAĞININ YARISIN DÖKÜN İLERKİ GÜNLERDE GERİ KALININ BOŞALTIRSINIZ CİLDİNİZİ ALIŞTIRIN İSTERSENİZ ÖNCE BENİM CİLDİM HASSAS AMA ÖYLE ÇOK YANMA HİSSETMEDİM HATTA HİÇ HİSSETMEDİM BÜTÜN YÜZÜNÜZE SÜRÜN KİPRİK DİPLERİNİZE SÜRMEMEYE ÖZEN GÖSTERİN GÖZÜNÜZE GELMESİN ÇEVRESİNE SÜREBİLİRSİNİZ.

HANIMLAR İDDA EDİYORUM BU UYGULAMAYI 1 AY YAPIN İŞE YARADIĞINI 3. 4.GÜNDE GÖRECEKSİNİZ BEN AYNAYA BAKTIĞIMDA HALA İNANAMIYORUM VE ÇEVREMDEKİLERDE ŞAŞIRIYOR.

VE UNUTMADAN HERGÜN ELMA SUYU İÇİN BİR BARDAK VEYA YİYİN :)) BANA DUA EDECEKSENİZ BENİM İZLERİM GEÇTİYSE YANİ ÇOK FAZLA AZALDIYSA HERKESE İYİ GELİR YILLARDIR UĞRAŞIYORUM ÇÜNKÜ.... HAYIR DUALARINIZI BEKLİYORUM :)) BU ARADA SALYANGOZ MASKESİ YAPMADIĞINIZ GÜNLERDE HAFTADA BİRGÜNDE YÜZÜNÜZE KİL MASKERİ YAPIN İÇİNE BİRAZ FINDIK YAĞI KOYUN MASKENİZİN CİLDİNİZ PAMUK GİBİ OLUR.

HANIMLAR HEPSİNİ DENEDİM GÖRDÜM YAŞADIM DENEYİN GÜNEŞ LEKELERİNE, SİVİLCE İZLERİNE, GENİŞ GÖZENEKLERE SON ...

DENEYENLER OLURSA YAZARSA SEVİNİRİM SONUÇLARINIZI MERAK EDİYORUM .... :KK49:

Son düzenleme:
haziran08 canım hemen alıp deneyecem.bende tüm önerileri denedim ama fayda etmiyor.fazla çil yok bende ama ben rahatsız oluyorum.inşallah faydası olur ve sana bol bol dua ederim canım.teşekkürler

öncelikle çok teşekkür ederim yazdıklarının etkisinde kalarak bugün yazdığın bütün yağları aldım sadece salyangoz maskesini bulamadım kremi varmış sen nerden aldın?

Bası ciltler hormonsal olarak daha tüylü..Tüy yapısıyla alakalı tüylenme yapmaz ürünler sordum ama kaşına sürersen kaşların daha canlanıyor yardımcı olabilmişimdir umarım buğday yağı özellikle muhteşem bir yenileyici
Canım bu yağlar yüzde tüylenme yaparmı acaba?

Çok fazla yoksa eminim çabuk faydasını görürsün benim 2.haftam eşim bile diyor o maskeden banada yap diye :))) gülünce böyle yanaklarda kenarlarda çizgim olurdu makyaj yapınca fondoten sürünce şimdi o çizgi öyle ince ki belli olmuyor
haziran08 canım hemen alıp deneyecem.bende tüm önerileri denedim ama fayda etmiyor.fazla çil yok bende ama ben rahatsız oluyorum.inşallah faydası olur ve sana bol bol dua ederim canım.teşekkürler

Yağların özelliklerini yazayımda kafanız daha rahat etsin
Biberiye Yağı: Ciltte derinlemesine temizlik sağlar ve mikrop kırıcı özelliğe sahiptir.
Buğday Yağı: Yıpranmış ciltleri besleyici özelliği vardır. E vitamini yönünden oldukça zenginolmakla beraber D vitamini, A vitamini, protein ve mineraller içerir.
Limon Yağı: Yağlı cilde sahip olanlar sivilcelerin ve siyah noktaların tedavisinde kullanabilirler. Hassas cilde sahip olanlar seyrelterek kullanmalıdırlar.
Kayısı Çekirdeği Yağı: Tüm cilt tipleri için uygundur. Sivilcelerin tedavisinde ve cilt temizliğinde kullanılır. A vitamini ve mineraller yönünden zengindir. NOT:Kayısı yağı cilt için kullanılmaz. Cilt için kullanılacak yağ kayısı çekirdeği

Kızlar Cuma günü eve giderken aktara kıza teşekkür için uğradım çok faydasını gördüm önerinin dedim oda belli oluyor zaten dedi.Sen bunlarıda kat içine karışımının çok daha faydasını göreceksin dedi aşağıdaki yağlarıda ekledim diğer karışıma cildin daha iyi beslenir hem dedi bende inandığım için aldım ve salyangoz ve buğday özlü sabun verdi bununla yüzünü yıka dedi sabah akşam markasını yarın yazarım size krem renkli bir kibrit kutusu gibi kabu var.viche kullanıyordum şimdi verdiği sabunla yıkıyorum sizinde bilginiz olsun diye yazıyorum.3 gündür yıkıyorum yüzüm kadifemsi oluyor kuruladıktan sonra. ama çok kurumasını bekletmeden yüzünüze uygun nemlendiricinizi sürün sabunu kullunacaksanız eğer.

Gül Yağı: Her tür cilt tipi için uygundur. Nemlendirici olarak kullanılabilir. Yumuşatıcı ve rahatlatıcı etkiye sahiptir
Avokado Yağı : Kuru ve pul pul olmuş ciltler için birebirdir. A vitamini, B vitamini, E vitamini ve D vitamini içerir.

Eminim hepimiz bahara parlak güzel bir ciltle merhaba diyeceğiz :KK64:

Son düzenleme:
Kızlar tekrar hatırlatmak istedim seyreltilmiş yağ almayın saf olanları tercih edin...
Maskeyi kullananların tepkisini merak ediyorum benim gibi kaç kişi şaşırdı acaba insanın yüzünü nasıl geriyor nasıl bişey dimi.

Bu yağları kullanayım kesinlikle yakın zamanda salyangoz özlü krem kullanmaya başlıcam bilgin olsun diye yazıyorum bundan sonra çünkü başka ürün kullanmam salyangoz ve buğday özü vazgeçilmezim oldu bilgin olsun durumun varsa kremini kullan derim kremini alacam nemlendiricisini ben istiyorum ki herkes faydasını görsün mucize bişey çünkü aldığım zaman markasını paylaşırım veya alırken iyisini almaya çalış
öncelikle çok teşekkür ederim yazdıklarının etkisinde kalarak bugün yazdığın bütün yağları aldım sadece salyangoz maskesini bulamadım kremi varmış sen nerden aldın?

bu salyangoz maskesi yerine kil maskesi kullansak olmaz mı hayatta süremem ben yüzüme:44:

arkadaslar bu tarz yağlar ciltte tuylenme yapıyor , ben kayısı yagını denedim yuzdeki izleri gideriyor .mesela sivilceniz cıktı ve izi kaldı yuzunuzde kırmızı sekilde duruyor . uzerine her gun kayısı yagı surdugunuzde bir hafta sonra izin kaybolmaya basladıgını goreceksiniz. ama sonrasında gercekten tuylenme yapıyor. oyle cok değil ama yınede bazen bu sizi rahatsız edebiliyor. ayrıca benım cildim cok hassas , özellikle hassas ciltler c vitamini iceren urunleri yanı saf yagları direk yuzlerine surmesinler. cunku bu tarz urunler yuzdeki kılcal damarları ortaya cıkarıyor. hassas cildi olanlar a ve e vitaminli urunleri tercih etsinler.

bu salyangoz maskesi yerine kil maskesi kullansak olmaz mı hayatta süremem ben yüzüme:44:
YOK CANIM OLMUYOR BEN SENELERDİR KİL MASKEYİ YAPIYORUM KENDİMİ BİLDİM BİLELİ ONU SADECE ŞİMDİ ARA GÜNLERDE UYGULUYORUM HEMDE BİODERMİN MARKASINI KULLANIYORUM DÜŞÜN EN İYİSİ GÜYA HİÇ SALYANGOZ MASKESİ GİBİ DEĞİL...

Kil maskesi ile Salyangoz maskesi tamamane birbirinden farklı farkı deneyenler görecekler yüz mimiklerinizi oynayatamıyorsunuz ve konuşamıyorsunuz botoks etkisi yaratıyor resmen :KK1: tiksinecek bişey yok yeşil bir maske tamamen kapla yüzünü sür göz çevresi hariç 20 dk. sabret ve kurusumasını bekle maskenin sonra yıka soğuk suyla çeşme suyuyla yani o soğuklukta demek istedim :))

(KONU YAĞLARDAN AÇILMIŞKEN KARINCA YUMURTASI YAĞI TÜYLERİNİZİ YOK EDECEK KADAR AZALTTIĞINIDA SÖYLEYİM AĞDADAN SONRA 3 4 GÜN SÜRÜN ALDIĞINIZ BÖLGEYE KÖKTEN TÜYÜ ALMIŞ OLMANIZ GEREKİYOR YANLIZ TRAŞ FİLAN DEĞİL . 4 , 5 AY SONRA DUA EDECEKSİNİZ BANA :) BENİM ŞUAN ETTİĞİM GİBİ ARKADAŞA. FİYATI O ZAMAN 15 LİRAYDI 2008 YILINDA KULLANDIM BİLGİNİZ OLSUN HAZIR SEZON DÜĞÜN SEZONU FİLAN OLDUĞU İÇİN AKLIMDAYKEN YAZAYIM :) BENDE O ZAMAN NİŞANLIYDIM ÇÜNKÜ KULLANMAYA BAŞLADIĞIMDA ŞUAN BEBEK TÜYÜ GİBİ.

içinde hayvansal ürünler olan bi kremi veya maskeyi cildime süremem ki
hele ki salyangoz yok bana göre değil bu tarif o zaman
karınca yağını da kullanamamıştım zaten

tiksinmek değil de benimki doğru bulmuyorum
hayvanların yok özü yağı falan kullanmayı

Son düzenleme:
Benim yüzümde güneş lekesi var faydası olur mu?

Şu konuya katılıyorum direk limon sürülmesin cildi hassas olanlar dediğim gibi zaten limon yağını az miktarda katsınlaryanma etkisi zaten 5 dk. filan sürüyor mikropları kırdığı için o da zaten. tüy konusunda bişey diyemiyorum tecrübe her zaman ön planda benim için tecrübelisin sanırım.Ama sordum aktardaki kıza kesinlikle tüylenme yapmaz dedi tüy yapısıyla alakalı dedi o zaman kimse cildine bakım yapmaz tüylerim beslenir diye dedi ne çok insan geliyor dünya para vermiş bir çare bulamamış insanlar geliyor dedi hee bu arada aldığım aktar öyle mahalle aktarı değil cilt için uzman eğitim almış kişi var bilginiz olsun o yüzden bu kadar rahatım yabancı biryer değil öneren yer.

arkadaslar bu tarz yağlar ciltte tuylenme yapıyor , ben kayısı yagını denedim yuzdeki izleri gideriyor .mesela sivilceniz cıktı ve izi kaldı yuzunuzde kırmızı sekilde duruyor . uzerine her gun kayısı yagı surdugunuzde bir hafta sonra izin kaybolmaya basladıgını goreceksiniz. ama sonrasında gercekten tuylenme yapıyor. oyle cok değil ama yınede bazen bu sizi rahatsız edebiliyor. ayrıca benım cildim cok hassas , özellikle hassas ciltler c vitamini iceren urunleri yanı saf yagları direk yuzlerine surmesinler. cunku bu tarz urunler yuzdeki kılcal damarları ortaya cıkarıyor. hassas cildi olanlar a ve e vitaminli urunleri tercih etsinler.

Benim yüzümde güneş lekesi var faydası olur mu?

Benimde bu sıkıntılardan dolayı gittim zaten gözenek, çukur ... BU YAĞLARIN İÇİNDEKİ LİMON YAĞI VE BİBERİYE YAĞI LEKELERİ AÇACAK YAĞLAR DİĞERLERİ SIKILAŞTIRMA VE BESLEMEK AMAÇLI.1 AY ARA VERMEDEN KULLANIRSAN İYİ GELECEĞİNE İNANIYORUM ... :KK61:

Oda tabi insanın tercihine kalmış tiksinecek birşey yok bana göre o kullanmış olduğumuz fondotenler, rujlar nelerden yapılıyor bilsek hiç yüzümüze sürmeyiz belki sürmüyorsundurda. O yüzden eğer sıkıntın varsa kullanmalısın bildiğin maske bişey değil ki..
:44:
içinde hayvansal ürünler olan bi kremi veya maskeyi cildime süremem ki
hele ki salyangoz yok bana göre değil bu tarif o zaman
karınca yağını da kullanamamıştım zaten

tiksinmek değil de benimki doğru bulmuyorum
hayvanların yok özü yağı falan kullanmayı

$Tam ekran yakalama 28.03.2011 153411.jpg kızlar yüzümdeki delikler bu şekilde son durum size ürünü kullandıkça ne kadar işe yaradığını resimle paylşarak gösteririm.

Oda tabi insanın tercihine kalmış tiksinecek birşey yok bana göre o kullanmış olduğumuz fondotenler, rujlar nelerden yapılıyor bilsek hiç yüzümüze sürmeyiz belki sürmüyorsundurda. O yüzden eğer sıkıntın varsa kullanmalısın bildiğin maske bişey değil ki..
:44:

tiksindiğimden falan değil anlatamadım sanırım
hayvanların kozmetik uğruna kullanılmasına karşı olduğum için
tercih etmem
yoksa tiksinme falan değil:KK34:

X