Vajinal Enfeksiyon Gebe Kalmaya Engel mi?

lütfen biri bana yardım etsinn. benim 6 aydır sağ kasığımda yumurtalıkda olabilir o noktada işte sızlama oluyor. iltihabım vardı geçti akıntım yok smear testm hormon souçlarım normal çıktı kan değerlerimde normal ama sızlama devam ediyor anlamadım ben doktora gidiyorum bişey yok diyo ama ben biliyorum acısını ya neden olabilir sizce fikri olan varmıı

üşütmüş olabilirsin cnm ayaklarını sıcak tut ben ayaktan üşüttüğüm zaman benimde sol tarafımda oluyo kasık ağrım ona bağlıyorum...

bebek düşündüğüm için dün doktora gittim genel muayeneye, hafif bir enfeksiyon var dedi, smir testi yapıcaktı ama önce enfeksiyonu tedavi edicekmiş. fitil ve bir enfeksiyon ilacı verdi, bir hafta sonra tekrar gidicem. son bikaç haftadır korunmayı bırakmıştık, doktora enfeksiyon geçene kadar korunmaya devam edeyim mi dedim, korunmayı bırakabilirsiniz artık dedi. ilaçları kullanmaya dün başladım, dün adetimden sonra 15.gündü ve korunmadan birlikte oldum. şimdi korktuğum ya bebek olursa ve ilaç kullanıyor olursam. bişey olur mu sizce? doktor bu ihtimali düşünmüşmüdür acaba, zararsızmıdır bu fitil ve ilaç?

cnm bende bebek istiyorum uzun zamandır doktora başladım bende rahim ağzında ufak bi yara var dedi ve enfeksiyon olmuş dedi hap ve fitil verdi ama hapa adet görünce başla hamile falan olmadığından emin olalım dedi fitilde adet bitince başla hap ve fitil bitince kontrole gel dedi senin doktorun neden adet olmanı beklemeni söyelmedi anlamdım

cnm bende bebek istiyorum uzun zamandır doktora başladım bende rahim ağzında ufak bi yara var dedi ve enfeksiyon olmuş dedi hap ve fitil verdi ama hapa adet görünce başla hamile falan olmadığından emin olalım dedi fitilde adet bitince başla hap ve fitil bitince kontrole gel dedi senin doktorun neden adet olmanı beklemeni söyelmedi anlamdım

canım bu olay haziran ayındaydı, o ay neyseki hamilelik olmadı. hatta onun üstüne aynı ilaçları ağustostada kullandım ben. sonrasında ekim ayında hamile olduğumu öğrenip kasım ayında düşük yaptım. şimdi 3ay bekleme süresindeyim tekrar hamilelik için. düşükten sonra bile enfeksiyon devam ediyor deyip aynı ilaçları yazdı doktor ama henüz alıp kullanmadım. bu konunun cevabı "enfeksyion kesinlikle hamile kalmaya engel değil". ben yaşadım gördüm.

canım bu olay haziran ayındaydı, o ay neyseki hamilelik olmadı. hatta onun üstüne aynı ilaçları ağustostada kullandım ben. sonrasında ekim ayında hamile olduğumu öğrenip kasım ayında düşük yaptım. şimdi 3ay bekleme süresindeyim tekrar hamilelik için. düşükten sonra bile enfeksiyon devam ediyor deyip aynı ilaçları yazdı doktor ama henüz alıp kullanmadım. bu konunun cevabı "enfeksyion kesinlikle hamile kalmaya engel değil". ben yaşadım gördüm.

cnm çok saol cvp için sanada çok çok geçmiş olsun rabbim kucağımızı en yakın zamanda doldursun bu ay yumurtlamamda olmamış 0.2 çıktı progestoron nolcak bilmem ilk çocuğumda böle bişeyler yaşamadım 4 ay sonra kendiliğinden kaldım hamile inş. bu seferde rabbim çok uğraştırmadan verir...

vajinal enfeksiyon için hangi ilacı verdi size doktor? bana bir fitil vermişti geçen sene iyi gelmişti ama adını hatırlayamadım bir türlü :KK43:. şu an yurtdışında olduğumdan türkiyeden ilacı isteyeceğim ama fitilin adını hatırlamıyorum malesef. sonunda L vardı, ağrı kesici mi ne öyle bir anlama geliyor demişti arkadaşım. bahsettiğim fitili bilen var mı?

arkadaşlar bende smear testi verdim enfeksiyon cıktı bebek düşünüyoruz engel mı acaba bilginiz varmı

Slmlar bende biktim bu enfeksiyondan arkadaşlar dokuz aydır kurtulamıyorum.Dr gidiyorum kullanmadigim ilaç fitil kalmadı.. Bu tarz bi olay yasayan yardci olmak isteyen var mi :KK43:((((((

Bende de pco var 2 neredeyse 2 senedir cocuk istiyoruz ama olmadi henuz. Enfeksiyon icin ne kullandın sen?
Ilaclarin adini yazabilirmisin?

Sonu
maalesef hamile değilmişim. smear testinde ascus mu neymiş, önemi bilinmeyen atipik hücreler çıkmış. doktor önce gözümü korkuttu biopsi felan yapmak lazım dedi, sonrada önce adet ol, sana adet söktürücü yazayım dedi. eee dedim tedavi olmayacakmıyım, ya da ne yapmam gerek şuan, hiçbirşey demedi, adet olduktan sonra gel smearı konuşuruz deyip yolladı beni. çok kızdım hiçbir açıklama yapmadan gözümü korkutup beni yollamasına, en kısa zamanda başka bir doktor bulup ona gideceğim. gerçi enfeksiyondan dolayıda smearde onlar çıkabiliyormuş ama testin altında kolposkopik muayene felan yazıyor. offf bilmiyorum işte, moralim bozuldu.
Sonucu merak ettim bayağı olmuş ama bana da biyopsi yapıldı sonucu bekliyorum

Merhaba arkadslar ben bir kaç aydır korunmuyorum dünde calıstıgım hastanede kadın doğuma gittim ultrasonla bakıldı rahmim cok güzel ve temiz cıktı cok şükür ama akıntı vardı fitil ve antibiyotk önerdi smear testi yaptkrn yara oldugnu söledi inşallah sonucunu bekliyorum iyi cıkar ve hamile kalmamadım acaba iltihaplanmadan olabilirmi sizlerle konusup içimi rahatlatmak istiyorum burdaki paylasımlarınız destekleriniz cok hosuma gitti allahım herkesin gönlüne göre dilediğini kabul eder inşallah bayanlar

X