Mutfak Dekorasyonu Lake mi High Gloss mu Laminant mı Mebran mı?Hangi dolap kapağı??

Daha plan çiziyolar bu arada dolabın içine bir de mini buzdolabı koydurucam oglanın ilaçları içecekler dogru oraya. :) Telefon actım sordum zaten onlarda high gloss yokmus lakeyi de tavsiye etmiyor calısanlar..Gidip bakıcaz artık kapaklara..

slm cnm ben de yeni evim için mutfak seçicem ve bu yüzden konuyu inceliyordum ama bu yazını görünce konuyla alakasız olsa bile uyarmak istedim.
benim de ufak bir oğlum var bu nedenle araştırmıştım ve ilaçların buzdolabında özelliklerini yitirdiğini öğrendim. yani ilaçlar kesinlikle buzdolabında saklanmamalıymış. ben ilaçları oğlumun gardronundaki üst raflara koyuyorum. ışık almayan, kuru ve oda sıcaklığında saklanmalıymış ilaçlar. bilginiz olsun istedim.

Son düzenleme:
Selam,

Lake lüks bir görünüm yaratır. Lake işçiliği ustalık gerektirir kolay kolay her üretici lake yapmaya yanaşmaz akılda tutmakta fayda var. Laminat ise çok farklı desen seçenekleri sunan nem ve ısıya dayanıklı bir malzemedir. Laminatta yerli ve ithal olmak üzere iki kaliteden söz etmek mümkündür. Uzun ömürlü bir mutfak için ithal laminat tercih etmenizi öneririm.

Lake ve laminat kapakların çok güzel bir karşılaştırması var. Laminat mı lake mi arada kaldıysanız mutlaka bir bakın derim.
Sevgiler,

Son düzenleme:
X