Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara Çankaya da güvenilir bir kreş arıyorum..

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

defnedefne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
3
0
merhaba arkadaşlar çankaya da 2 yaşındaki oglumu gönderecegim bir kreş arıyorum çok zor bir seçim bir kaç seneçek var ama karar veremiyorum buralara giden yada bilgisi olan arkadaşlar varsa ne olur birşeyler söyleyin 1 ayiçinde işe başlamam gerekiyor ve hala ilkiz yuva,çekirdek yuva ,boyut yuva aykan yuva balçiçeği yuva ..... seçenek çokk ama ankarada fazla çevrem olmadıgı için hiç yorum da bulunan olmuyor ve ben karar veremiyorumm yardım edinn kızlarr :KK43:(:-)95:

merhaba arkadaşlar çankaya da 2 yaşındaki oglumu gönderecegim bir kreş arıyorum çok zor bir seçim bir kaç seneçek var ama karar veremiyorum buralara giden yada bilgisi olan arkadaşlar varsa ne olur birşeyler söyleyin 1 ayiçinde işe başlamam gerekiyor ve hala ilkiz yuva,çekirdek yuva ,boyut yuva aykan yuva balçiçeği yuva ..... seçenek çokk ama ankarada fazla çevrem olmadıgı için hiç yorum da bulunan olmuyor ve ben karar veremiyorumm yardım edinn kızlarr :KK43:(:-)95:

çankayanın neresinde

Canım benimde oğlum 3 yasında inan bende çok zorlandım kreş ararken ama sonunda bir kreş buldum şimdi çok mutlu darısı senın başına

Tunalıya yakın, tunalının bir üst sokağında Minik kalpler yuva var. Benim bir çok tandığım oraya yolladılar çocuklarını ve çok da memnunlar. Bence burayı bir değerlendirin derim.

Gerçekten çok önemli ve zor bir karar.Alt komşumun oğlu ilkize gidiyor bildiğim kadarıyla çok memnun.Senin için yarın yeniden soracağım bakalım neler diyecek.Bana da ön araştırma olur gelecek yıl benim oğlumunda artık başlaması lazım.

slm ; çankaya or-anda kızım neşe erberk anaokuluna gidiyor 2 yasındna ıtıbaren ve cok mutlu tavsıye ederım.12 boyuncada acık oldugu için calısan anneler ıcın cok ıdeal .sevgiler

X