Kekler - Pastalar at yarışı pisti

ozgeozge

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2009
3.008
24
eşime dogum günü sürprizi

pasta kreması: 1 lt sütü ısıtalım iyice ısınınca 1.5 bardak sekeri koyalım ardından 4 corba kasıgı un 1 c k nişasta ekleyelim iyice pişirelim en son sıvı vanilya koyalım soguyunca 1 pk toz kremsanti ekleyip cırpalım bu ara krema olacak yumurta koymuyorum isteyen 1 yumurta sarısı koyabilir

pasta kreması kremsanti vişne pansispanya antepfıstıgı

keki vişne suyuyla ıslatalım ıslatmak zor oluyorsa cicek suladıgımız fısfıslar yardımınıza yetişir ben onlardan kullanıyorum yalnz dikkat edin ucunda 3 delik olsun tek delikliler ii sonuc vermiyor üzerindeki süsler gıda carsısında satılıyor yada oyuncakcılarda bulabilirsiniz bu tip pastaları dısarda yaptırmaya kalksanız cok para tutuyor bu pastanın aynısı dısarda 140 tl ye satılıyor daha fazlaya satan yerlerde var ama bu şekilde cok ucuza geliyor pasta kursunun faydaları:KK70:

ellerine sağlık canım çok güzel görünüyor mükemmel fikir:) yalnız sıvı krema derken anlamadım nerde bulabiliriz ayrıca:S

marketlerde var minik meyve suyu kutularında satılıyo krema die yazıo üstünde sek pınar tikveşlinin var mesela

çok pardon yanlışlıkla krema yazdım sen sıvı vanilye yezmışın ya onu soruyodum. teşekkür ederim

dr oetkerin cıktı ya yeni aromaları onlardan diyorum vanilya limon acıbadem ve rom aroması var minik esans sisesi gibi şişelerde satılıo

X