karnı çok sert olan ve acısından duramayanlar lütfen cvp

WestLife

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2009
478
98
mrb ben 31 haftalık hamileyim 3 gündür karnım çok sert ve el dokunamayacak şekilde çok acıyor sağa sola dönemiyorum yürümekte zorluk çekiyorum yattığım yerden tek basıma kalkamıyorum sanki içeriden kesmişler beni ve bebeğin her gerinişinde ölüyorum resmen dr gittim sancın açılman yok dediler tahliller normal ama dr gözümün önünde ol dedi magnezyum ilacımı 4 ten 6 ya çıkardı ama geçtiği yok benim gibi olan var mı?

tatlım benimde öyle suan yaa bende 26 haftalık hamileyim karnım acayip sekilde agrı var hemde bazen nefes alıp vermem bile zorlanıyor o agrılardan dr magnezyun ve calsium eksikliğinden olabilir dedi. onun için ilaçlarımı hiç aksatmadan alıyorum ama bazen yatagımda bile sağıma soluma dönemiyorum aniden bıcak giriyor gibi oluyor dr 1hafta hiç aralıksız ve sık olarak devam ederse hemen görüşelim dedi yaklaşık 1aydırda acayip bel agrılarım var bel fıtıgımda oldugu için çok agrılarım oluyor dr ne yapacagını sasırdı artık allh hepimizin yardımcısı olsun sagsalim bebeklerimizi kavusalım:emir_bebek:

aynen benimde nefes alırken öksürürken cnm yanıyor oturduğum yattığım yerden kalkabilmek için hep yardım alıyorum bir de bebeğin bulunduğu yer çok sert yer de değiştiremiyor sanki sıkışmış orada Allahım tüm hamileler içinde bize de yardım et erken doğumdan korkuyorum umarım bir iki güne geçer cnm

benim de karnım öyleydi sanırım tam da o haftalarda başlamıştı
sonra gerildi sızladı ve çatladı:KK17::KK17:

bende 31 haftalık hamileyim son zamanlarda benimde karnımda aynı şekilde sertleşme çok oluyor bebek hareketleri bana da acı veriyor.aynı şekilde yatakta sağa sola dönerken çok canım canıyo.doktoruma sorduğumda normal olduğunu söyledi.bebeğinde yeri daraldığı için hareketleri daha sert olurmuş.az kaldı dişimizi sıkmak lazım :)

X