Braun ütü alsam mı? almasam mı? kullananlar yorum yapar mı?

tatlicady

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2010
601
16
Kızlar annem yıllarca tefal ütü kullandı;tabanları döküldü tabana para vermekten bıktı.şimdi philips ütü kullanıyoruz,kireçli su damlatıyor,kıyafetlerimizi mahvediyor,değiştirdik yenisi geldi, o da sorunlu :KK25:

Bende bir risk alarak braun ütü almak istiyorum. forumda braun ütü kullanana veya çeyizine alana rastlamadım. kullananlar yorumlarını yazarsa sevinirim.

braun texstyle en üst modelini düşünüyorum

$brauntexstyle.jpg

Kızlar annem yıllarca tefal ütü kullandı;tabanları döküldü tabana para vermekten bıktı.şimdi philips ütü kullanıyoruz,kireçli su damlatıyor,kıyafetlerimizi mahvediyor,değiştirdik yenisi geldi, o da sorunlu :KK25:

Bende bir risk alarak braun ütü almak istiyorum. forumda braun ütü kullanana veya çeyizine alana rastlamadım. kullananlar yorumlarını yazarsa sevinirim.

braun texstyle en üst modelini düşünüyorum

Eki Görüntüle 168283
kesınlıkle al bende bunun yesılı var super annemdede aynısı var o da ıyı ama hıc 2 tabana gerek yok benımkı hemen acıyor parlatma yapmıyor yapısmıyor...

kesınlıkle al bende bunun yesılı var super annemdede aynısı var o da ıyı ama hıc 2 tabana gerek yok benımkı hemen acıyor parlatma yapmıyor yapısmıyor...

çok teşekkür ederim baltay10 :) ben diğer ütülerden çok çektim inşallah bundan memnun kalırım. en büyük problemim su damlatmaları.
bu ütüde su damlatmama özelliği varmış.damlatmıyor değil mi?

senin ütün texstyle modelinin başka renklisi mi? yoksa prostyle veya freestyle modelimi?

canım çeyızım için aldım bende daha kullanmadım inşallah memnun kalırım:):KK34:

X