Aşama aşama seni terk eden adamı unutmak için

nigh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2010
134
2
merhaba kızlar önceki actıgım konularda bircogunuz yardım etti hepsine cok tesekkür ederim o an belki onları dinlemeyip ona mesaj atmıs olsamda hergün gercekleri görüyorum ve yavas yavas ondan soguyorum sanırım eskisi kadar sık düşünmüyorum kafamı dagtmaya calsııyorum sürekli ama bazen özellikle geceleri aklımdan cıkmıyor bunu engellemek zor vede uzun bir zaman alabilir farkındayım ama o beni bir sekilde hayatından cıkarmıs benimde cıkarmam gerekiyor ısrarcı olmak bir kadına yakısmaz nekadar istesemde olmayacak biliyorm sizden istediklerim ise bana aşama aşama yapıcaklarım seyler hakkında fikir vermeniz bugun pazar ve onu hayatımdan cıkarmak için daha iyi bir gün olamaz öncelikle yaptıklarımı anlatayım size benim faceimde olmadıgından sahte bir profil almıstım aylar önce ve bunu ekledim hergün bunu ordan takip ediyordum aynı zamanda en yakın arkadasyla konusuyorduk o arkadasındanda arada sırada laf icinde öğreniyordum ama onada soramıyordum bu böyle devam etti dün gece bir karar verdim o aklıma geldiğinde 2gündür onun en yakın arkadasyla küsüz yeni küstük bazı sebeplerden dolayı oda bitti sizce bu iyimi oldu ?bana sürekli onu hatrlatan biriyle konsumayı kesmem iyimi sizce ? ve ben düşündümki bilgisayarmdaki bütün resmlerini silsem onun ekledigim sahte facedende silip onu profili kapatsammı sizce bunları yapayımmı kızlar o zaten benim aldıgım sahte profildeki kişiyle arada sırada msj atıyo bende güya o kadınmısım gibi cevap veriyorum cevap verdikce dahada üzülüyorum vermesem siliyo merak ediyorum onu cunku onun hakkında bilgi alabiliceğim suan kadaryla sadece face vardı ama artık onunda kapatılması gerektigini düşünüyorum cunku bu bana acı veriyor ama kapatmakta istemiyorum :KK43:kızlar yardım edin lütfeeen o hayatını yasıyor bende yasamalıyım derslerime bile kendmi veremiyorum düşünün artık cevaplarızını bekliyorum arkadaslar:KK58::KK58::KK43:

biliyorum cok zor, ama merakini azaltmaya calis.. face i derhal silmelisin :) simdi seni biri eklese sende aninda anlarsin o kiisinin niyetini.. yani o arkadasin biliyodur bu kisi benim agzimi ariyo bi yönde, ama senin kim oldugunu tam cikarana kadar seninle devam yabanciymis gibi konusur..
yani sen anlamazmisin karsindaki kisinin niyetini? bence herkez anliyor, ama bilmemis gibi yapiyor.
sen sürekli face e girib bakarsan nasil unutacaksin? face ini tam sil.. onla alakali herseyi yok etmeye calis.. sonra kendini avut 1 ay sonra görüscez de.. 1 ay sabredim de.. ve bi bakmissin bi ay gecmis.. ondan sonra az cok yavas yavas alisirsin.

onun arkadaşıyla küsmen kesinlikle çok iyi olmuş ondan haber aldıgın sürece unutman zorlaşıcak ayrıca madem güzel bi başlangc yapmak istiyosun o faceide kapa sana mutsuzluktan baska bişey vermick ondan yeni haberler almak yada başka biri adına konuşmak .. neden ayrıldınız bilmiyorm ama o seni hayatından çıkarabiliyosa sen neden çıkaramıcaksın.. allah benim için hayırlısı neyse onu yaşatsın bana de ' ve güzel bi başlangıc yap.. eger profilin dogruysa yüksek lisans yapıyosun iyi yerlere geliceksin yeni insanlar tanıcaksın ortak hobilerin olan konuşmaktan zevk aldıgın ve seni eşi olarak görmek isteyen bi adamla karşılaşıcaksn bi süre sonra işte o zamn tekrar dua ediceksn onu kafandan çıkarıp evlencegin adamı buldugunda..

merhaba kızlar önceki actıgım konularda bircogunuz yardım etti hepsine cok tesekkür ederim o an belki onları dinlemeyip ona mesaj atmıs olsamda hergün gercekleri görüyorum ve yavas yavas ondan soguyorum sanırım eskisi kadar sık düşünmüyorum kafamı dagtmaya calsııyorum sürekli ama bazen özellikle geceleri aklımdan cıkmıyor bunu engellemek zor vede uzun bir zaman alabilir farkındayım ama o beni bir sekilde hayatından cıkarmıs benimde cıkarmam gerekiyor ısrarcı olmak bir kadına yakısmaz nekadar istesemde olmayacak biliyorm sizden istediklerim ise bana aşama aşama yapıcaklarım seyler hakkında fikir vermeniz bugun pazar ve onu hayatımdan cıkarmak için daha iyi bir gün olamaz öncelikle yaptıklarımı anlatayım size benim faceimde olmadıgından sahte bir profil almıstım aylar önce ve bunu ekledim hergün bunu ordan takip ediyordum aynı zamanda en yakın arkadasyla konusuyorduk o arkadasındanda arada sırada laf icinde öğreniyordum ama onada soramıyordum bu böyle devam etti dün gece bir karar verdim o aklıma geldiğinde 2gündür onun en yakın arkadasyla küsüz yeni küstük bazı sebeplerden dolayı oda bitti sizce bu iyimi oldu ?bana sürekli onu hatrlatan biriyle konsumayı kesmem iyimi sizce ? ve ben düşündümki bilgisayarmdaki bütün resmlerini silsem onun ekledigim sahte facedende silip onu profili kapatsammı sizce bunları yapayımmı kızlar o zaten benim aldıgım sahte profildeki kişiyle arada sırada msj atıyo bende güya o kadınmısım gibi cevap veriyorum cevap verdikce dahada üzülüyorum vermesem siliyo merak ediyorum onu cunku onun hakkında bilgi alabiliceğim suan kadaryla sadece face vardı ama artık onunda kapatılması gerektigini düşünüyorum cunku bu bana acı veriyor ama kapatmakta istemiyorum :KK43:kızlar yardım edin lütfeeen o hayatını yasıyor bende yasamalıyım derslerime bile kendmi veremiyorum düşünün artık cevaplarızını bekliyorum arkadaslar:KK58::KK58::KK43:

Allahım Allahım dünyada o kdr cok dert var ki cnm dıger forumları gez vee okuuu.seni annen elin degmez oğlu üzsün deı mı dogrdu büyüttü.cnmsın bak tamamen ondan kop arkadslarıyla sakın konusma grsende slm verme.feysını ona kapat.onun tanıdıgı ortak olanları sil ekleme.tanımadıgın kişiyiş de ekleme.dunyada okdr daha mukemmel kişiler varkı ılerde bunları dşünüp gulecen kendıne kızacan.günümü gün etmek vrken ben ne yapmışım allahım dıcen.o seni unuttugu ıcın deıl onunla anlaşamdıgın uyuşlamadıgın içinnn unut onun herhengı bişeyı ııcn deılll senınle ılgılı olumsuz yönleri için unut vazgec cnmm biz burda söleyecez ama sen kesin yıne yapacagını yapcann.boşlukta kalıpp hep o da bni düşünüomu ki dıcen tel accan sesını dınlıcen.falan fılan ....bitanemsınn bakk sakın kızlarr aklınızı basınıza devşirinnn bi erkek ıcın annemızı babamızı üzmeyelımm.dşünsene anen senin bu üzüldüğünü duysa emin ol kahrolur.elin oğlu için degmezzz....inann ılerde evlensende tek gercek var...senin en yakının yıne annen baban ve kardeslerın yıne onların canı en cok yanar sana bısey olsaa....unut feyyysss tellll arkadsın arkadasıı msn ...btrrr kendıne yakıstrma basıtleşmeyiiiii...bunları iyi kafana koy nolur

Canım sakın derslerini ihmal etme. bak içinde bulunduğun durumun farkındasın. okulun şuan herşeyten ve herkestn önemli. üniversite okuyosun dimi?

arkadaslar gereken cevabı vermisler ve hepsinde çok haklılar kısaca face i kapat onda sana ait ne varsa hediyeler, yazılar, numaralar vs.. sil tamamen küstügn arkadası ilede irtibatı kopar.. o hayatı yasıyosa sende yasa önce olayı kafanda bitirmelisin canım yoksa acı çekersin. bak bende 1,5 yıllık iliskimi bitirdim önce çok üzüldm içim yandı hiç bisey zevk vermedi bana hep faceden takip ediyodum telefonda gözüm sürekli falan filan isde zaman herseyi ilacı dediler bana ya bi gidin siz ne anlarsınız dedim ama hepsi haklıymıs dost acı söyler hesabı. ve zzaman geçti ben dogru erkegi bulduguma inanıyorum ve simdi ni$anlandık, o agladıgım üzüldgm günler için çok kızdm kendime degmezmis dedim
burda herkes eminim senin iyiligini istiyo acı çekip üzülmeni istemez ve bunun için yazıyolar.. sende biraz kulak verirsen acın hafifler ne yapman gerektigini anlarsın .. umarım yardımcı oluruz sana..

mutlu günler senin olsun :KK71:

kızlar hepinize nasıl teskkr edicegimi bilmiyorum simdi face kapattım resmlerini siliyorum numarasınıda siliyorum suan aklıma gelicek biliyorum ama sizinde dediginz gibi zaman iyiki varsınız yanımda olup bana fikir verdiginiz için teşekkür ederim allah hepinizin gönlüne göre versin yaşadıgım herseyi yazarım buraya ve inşllh yaza size unuttum onu artık hayatımda mükemmel biri var demeyi isterim umarım olur

kızlar hepinize nasıl teskkr edicegimi bilmiyorum simdi face kapattım resmlerini siliyorum numarasınıda siliyorum suan aklıma gelicek biliyorum ama sizinde dediginz gibi zaman iyiki varsınız yanımda olup bana fikir verdiginiz için teşekkür ederim allah hepinizin gönlüne göre versin yaşadıgım herseyi yazarım buraya ve inşllh yaza size unuttum onu artık hayatımda mükemmel biri var demeyi isterim umarım olur

kızlar onu sildiğimi yazmsııtm henüz size verebilceğim mutlu bir gelişme yok ama artık vaktimi daha cok derslerime ve köpeğime ayırıyorum buda bir gelişme :90:

bence tüm bağlarını kopar ve iradeli ol..yoksa daha çok canın yanar ve zaman en iyi ilaç unutma :KK66:

Sen izin vermezsen kimse seni üzemez.

Güçlü bir kızsın,herseyin üstesinden gelebilirsin.

En önemliside İNSANSIN,

ve insan her istediğini başarabilir.

Unutabilirsin...Kimse vazgeçilmez değildir!

Nekadar sevsen aşık olsanda,seni istemeyeni sen hiçbir zaman isteme.

Bunu aşk' felsefen olarak kabul eder ve uygularsan.

Hayatına dahil edeceğin hiç bir aşk seni üzemez:KK34:

eğer onu unutmaya kararlıysan onu hatırlatcak herşeyi sil bilgi almayı falan bırak onu hatırlatcak şarkıları dinleme eşya varsa kaldır onla ilglili

kendini değerli hisset canım onu hyatından hertürlü çıkar. kendin için bişeyler yap. duygusal şarkılar dinleme sakın. sürükleyici romanlar al oku. film izle internetten dizi izle. bahar geliyor bol bol yürüyüş yap kendine bakım yap süslen püslen sevdiğin insanlarla vakit geçir plan yap hayal kur. sonra bi bakmışsın aklına bile gelmiyor...

ayyy cok tesekkur ederm kızlar dün cok özlemstm onu cok kötu oldm nefes falan alamadm sankı beynımde yankılandı sürkli kokusu geldi bende dayanamadm profilini ziyaret ettm bi siteden bu sıtede zıyart eden ksıı edilenın sayfasnda cıkıyo kesn görmstr benı eger dun nete grdyse ama o zıyaret etmez umutlanarak bakmadm zaten o an oyle bısıy hıssettm smdı gectı dedıgınızı yapıyorum canlarım resmlerını sıldm numarasını falan arkadası dun msj atmıs bana ben senı cok özledm barslm dye hiç cvp yazmadm zyrt bıle etmedm o gelmesn aklıma diye zaman la atıcam bunu kafamdan ama daha cok var blyrm dedgnz herseyı yapıcam gezıcem kendıme bakıcam yenı arkadaslklar edınıcem

X