Komik Haber Arşivi(hepsi Gerçek)

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
Uzaylıya Silah Çekti! (Gerçek Haber) (15.10.2005)
Hasan Kartal adlı vatandaş evinin bahçesine inmek üzere olan ışıklı cismi pompalı tüfekle kovalayarak kaçırdığını iddia etti. Kartal, cismi önce yırtıcı bir kuş sandığını söyledi. Kasaplık yapan Hasan Kartal, bahçesine inmeye çalışan meçhul cismi pompalı tüfekle kovalayarak kaçırdığını iddia etti. Bahçesindeki kümes hayvanlarının sürekli ötmesi ve huzursuzlanması üzerine dışarı çıktığını söyleyen Hasan Kartal, "Gökyüzünden inmekte olan bir cisim gördüm. Önce bunun tavuklarımı kapacak yırtıcı bir kuş olduğunu düşündüm, dedi. Dışarı çıktıktan sonra tüfeğini ışıltılı cisme doğrulttuğunu söyleyen Sökeli kasap, "Karşımdaki cismin yırtıcı kuş olmadığını anladım. 70 metre yukarıda ışıltılı bir uzay aracı vardı. Elimdeki pompalı tüfeği üzerine çevirdim. Meçhul cisim, ekseni etrafında renkli ışık saçarak yavaş yavaş Milli Park sırtlarından Ege Denizi üzerinde yükseldi ve kayboldu." dedi
3 Şili'li genç eşek şakası .................................
Şili'nin Pasifik kıyısındaki Conception kentinde üç genç plajdan, "Dalga geliyor" diye bağırarak koşmaya başladı. Peşinden de kent tamamen boşaldı. Reuters'ın haberine göre vali Rodrigo Diaz'ın verdiği bilgiye göre,üç gencin plajdan 'Dev dalga geliyor' diye bağırarak koşması üzerine, 12 bin kişi evini terk etti. Şili'nin en kalabalık 3. kentinde, Pasifik kıyısına yakın bölgelerde yaşayanlar en yakın tepelere doğru koşmaya başlarken, en az dört trafik kazası yaşandı. Radyodan yapılan 'Sakin olun' çağrılarına rağmen halk olaydan saatler sonra bile tepelerden aşağı inmeye çekinirken hastanelerde şok geçirenlerin bulunduğu belirtildi. 1960 yılında Şili'de boyu 11 metreyi bulan dalgalar en az bin kişinin ölümüne yol açmıştı.................................
Sarhoş bir Amerikalı, fırına saklanan havai fişekleri unutup fırında lazanya pişirmeye kalkınca, tüm mutfağın havaya uçmasına neden oldu.
Olay, Montana eyaletinin Kansas City kentinde 4 Temmuz ABD bağımsızlık bayramı öncesinde cereyan etti.
Evinin bahçesinde parti düzenleyen 28 yaşındaki Amerikalı ve arkadaşları, fazla miktarda alkol alarak sarhoş olduktan sonra havai fişek patlatmaya başladı. Gürültünün geç saatlere kadar devam etmesinden rahatsız olan komşuların polis çağırması üzerine, gruptaki gençlerden biri havai fişeklerin bir bölümünü mutfaktaki fırına sakladı.
Partinin dağılmasından sonra gece saat 03.00'te karnı acıkan ev sahibi, buzdolabından çıkardığı lazanyayı fırına yerleştirdi ve ateşleme düğmesine bastı.
İtfaiye yetkilileri, kısa süre sonra meydana gelen patlamada tüm mutfağın havaya uçtuğunu, fırının ise bahçeye fırladığını belirtti.
Olayda, kırılan camlarla yaralanan ev sahibinin dışında ölen ya da yaralanan olmadığı ifade edildi.
Liberation gazetesinin haberine göre, Fransa'nın Vichy kentinde görülen davada, Sevgililer Günü'nde kız arkadaşına hediye olarak verdiği ve ''çocuğu gibi'' gördüğü köpeği geri almak isteyen Gilles adlı kişi, köpeğini, sevgilisinden ayrıldığından bu yana göremediğini kaydetti.
Gilles'in 6 yıl beraber olduğu Valerie ise 5 yaşındaki köpeğin kendisine hediye olarak verildiğini belirterek, ''Verilen hediye sonsuza dek hediye olarak kalır'' dedi.
Mahkemenin, davayla ilgili kararı iki hafta içinde vereceği kaydedildi........................................sıkıştığınızda internetten size en yakın tuvaleti gösteren web sitesi hizmete girdi. Amerika'da yeni hizmete giren bir internet sitesi acil ihtiyacı olanlara ilaç gibi bir yardım sunuyor:sıkıstıklarında en yakı tuvaletı bıldırıyor hemde temizlik konfor gibi özelliklerini geniş bir özetiyle bildiriyor tabiki bunun için bir dizüstü yada avuçiçi bilgisayarınızın olması gerek...
su anda bu hizmet Amerika'nın 11 büyük kentinte hizmete gçmİŞ

X