Gelinbaşı ve Gelin Tacı ankarada türban yapan kuaför...

kalbimdemazi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2011
11
0
kızlar ankarada türban tasarımı yaptırmak istiyorsanız eğer keçiörende tuğba hanım var.kendisi kuaför değil ama stilist.web adresi de Tubaturbantasarim çok güzel modeller yapıyor.çok sevecen bir bayan.gelinliği abiyeyi önceden görmek istiyor özel tasarım için,gelinlikdeki modele ve kullanılan kumaşa birebir uyumlu modeller tasarlıyor.ön hazırlık gerektiğinde de yapıyor.her tür aksesuarı var ve kına başında ücretsiz veriyor.düğün için de aksesuardan kiralayabiliyorsunuz.süper bişiy.tek bir aksesuarın piyasada 50-100 arası olduğunu düşünürsek kiralayabilmek bence çok güzel...ona gidip de memnun kalmayanı duymadım.şehirdışına gidecek gelinler için de tak-çıkar modelleri var.bence başka yer aramadan önce bu bayana bi gitsin türbanlı gelin adayları.fiyatları da çok uygun.herkese mutluluklar diliyorum.:KK62::KK9::KK52:

Tuğba Hanımın fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz acaba? Benim düğünüm de ekimde inşallah, şimdiden paçalar tutuştu. Teşekkürler şimdiden.

bende iki ksii arasinda karar kilamiyorum biri bu bayan digeri abidinpasada ikisinin modelleride cok hos ama hala kararsizim

Tuğba Hanımın fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz acaba? Benim düğünüm de ekimde inşallah, şimdiden paçalar tutuştu. Teşekkürler şimdiden.
tugba hanım düğünle kına ikisi 180 olarak fiyat veriyor sanırım.ama emin olun daha fazlasını hakediyor arkadaşlar ve bu fiyata envai çeşit tüller,danteller,kristal taşlar,aksesuarlar da dahil.makyaj da dahil.mutlaka bi görüşün derim.geçen hafta bi akrabamızı yönlendirdim düğünde herkes nerde yaptırdınız diye sordu.kadın bi duayen...:KK9:

bende iki ksii arasinda karar kilamiyorum biri bu bayan digeri abidinpasada ikisinin modelleride cok hos ama hala kararsizim

abidinpaşada diye bahsettiğin yer kuaför mü.valla arkadaşım kendin gidip kıyasla.bi öngörüşme yap derim.zaten ilgisinden ve konuşmalarından konuya ne kadar hakim olduğunu anlarsın.:97:

abidinpaşada diye bahsettiğin yer kuaför mü.valla arkadaşım kendin gidip kıyasla.bi öngörüşme yap derim.zaten ilgisinden ve konuşmalarından konuya ne kadar hakim olduğunu anlarsın.:97:

kendisi sevgi kuaförde de türban yapiyor fakat evinde daha güzel modeller yaptigini söyledi...Ama Tugba hanimla görüscem sanirim,bir de Yazgül yesilbas var ayni zamanda kendisi kk üyelerinden ve cok iyi bi makyöz

kızlar türban bağlama kursları var mı ?? araştırıyorum bulamadım bilen varsa yönlendirsin lütfen..

X