1 Gunde belirti Olurmu

Evet sitenin eski uyeleri olduklari icin muhtemelen kendilerini site sahibi saniyorlar veya yaralari vardir ondan sert ciktilar.. Biraz anlayisli olmaktan ne cikar burda kimse kimseye gebe deyil istedigine sert cikamaz kimse.. Evet tahmin ettigin gibi 1 onceki aydan kalmaymis yardimci olamayacaklarsa yazmayin daha iyi

Evet sitenin eski uyeleri olduklari icin muhtemelen kendilerini site sahibi saniyorlar veya yaralari vardir ondan sert ciktilar.. Biraz anlayisli olmaktan ne cikar burda kimse kimseye gebe deyil istedigine sert cikamaz kimse.. Evet tahmin ettigin gibi 1 onceki aydan kalmaymis yardimci olamayacaklarsa yazmayin daha iyi

canım muhtemelen yanlış anlamışlardır başta ilk senin mesajını okuduğumda bende şüpheli ilşkinin 1 günlük olduğunu düşünmüştüm boşver olur böyle şeyler

Selam arkadaslar.. Iliskiden 1 gun sonra hamilelik belirtisi olurmu bence olmaz ama yasayan oldumu.. Iliskiden bir gun sonra Kusmalarim oldu bugun 2. gun sabahlari bulantim oluyor cok kotu hamilemiyim yoksa cok sacma soru bence 1 gunde belirti olmaz diye biliyorum ama belki aranizda boyle olan olmustur diye konuyu actim..-'

bak öyle yazmışsın zaten ilşkiden bir gün sonra kusmalarım oldu falan demişsin önceki aydan bahsetmeyince doğal olarak öyle anlaşılmış bu arada tebrik ederim allah kucağına almayıda nasip etsin ee şimdi kaç haftalıkmış kan testi değerin kaç çıktı

Burda yurt disinda kandan bulmuyolar doktorum ilk gebelik testi yapti sonra ultrasyondan bakti orda dedi 7 haftalikmis ama dusuk tehlikem yuksek hayirlisini versin yuce rabbim

Hop dedik.. O sert Tepkileri kendinize saklayiniz ilk once.. Iyi okuduysaniz bende yazdim olmaz ama belkide olanlar olmustur diye.. Cahilliklede hic alakasi yok ben universite mezunuyum ayrica avukatlik okuyorum yurt disinda emin olun sizden cahil deyilimdir.. Burasi sonucta bir paylasim sitesi sormak yasak diye bir kaide yok sert cevap vermek yerine hic yazmayin daha iyi burasi size ait deyil istediginiz gibi yazabilirsiniz ayrica bugun kan testi yaptirdim hamileymisim ilk ay kanamam oldu ama bebegim saglikliymis anlamadan dinlemedenn yorum yapmayin

öncelikle türkçede
"deyil" diye bir kelime yok sanırım değil demek istiyorsunuz üniversite mezunu bir insanın böyle bir kelime kullanmasıda içler acısı böyle bir soru sorması kadar :) bir diğer konu üniversite okuyup avukat olmakla kültürlü olunmuyor kaldı ki siz daha kendinizi çevirebilcek bilgi düzeyine dahi sahip değilsiniz..başlığın ilerleyen kısımlarında baaaak hamileymişim oh olsun demekki oluyomuş tarzı lkinden daha da cahilce cümleler kurmuşsunuz onlarada kahkaha attım diyebilirim..bikac hafta önce iliski oldugunu keske önceden belirtseymişsiniz zira 1 günde hamilede kalınmaz belirtiside olmaz inatla anlayamıyosunuz diye açık açık yazayım dedim belki bir faydası olur..ayrıca hoop dedik falan tarzı kenar mahalle bıçkın delikanlı tavırları sizin gibi üniversite mezunu kültürlü bir avukata göre DEYİL :))) sevgiler hahaha

öncelikle türkçede
"deyil" diye bir kelime yok sanırım değil demek istiyorsunuz üniversite mezunu bir insanın böyle bir kelime kullanmasıda içler acısı böyle bir soru sorması kadar :) bir diğer konu üniversite okuyup avukat olmakla kültürlü olunmuyor kaldı ki siz daha kendinizi çevirebilcek bilgi düzeyine dahi sahip değilsiniz..başlığın ilerleyen kısımlarında baaaak hamileymişim oh olsun demekki oluyomuş tarzı lkinden daha da cahilce cümleler kurmuşsunuz onlarada kahkaha attım diyebilirim..bikac hafta önce iliski oldugunu keske önceden belirtseymişsiniz zira 1 günde hamilede kalınmaz belirtiside olmaz inatla anlayamıyosunuz diye açık açık yazayım dedim belki bir faydası olur..ayrıca hoop dedik falan tarzı kenar mahalle bıçkın delikanlı tavırları sizin gibi üniversite mezunu kültürlü bir avukata göre DEYİL :))) sevgiler hahaha

Sizin lavbali küçümseyici cevap veriş tarzınızın, kenar mahalle bıçkın delikanlı tavırlarından farkı varmı baktınızmı son cümlelerinize? İlk ters tepkiyi veren siz aşağılayan siz? Bilmemek ayıp bir şey değil, öğrenmek için bir çok kadının paylaşım yaptığı bir platform seçmiş ve son derece doğru :) siz iki üç tane düzgün kelime kurabiliyorsunuz diye çok mu oldum sunuz yani :)) Yurt dışında olduğu için yanlış yazmış olabilir, var sayalım ki gerçekte lisanslı değil arkadaşımız, ezmek mi lazım? yermek mi? yerin dibine sokmaya çalışmak ve bundan haz almakmı? Çok ayıp....

Küçümsemek için yazmıyorum sadece empatinin önemi açısından.... Sizin yorumunuzdada çok fazla imla ve kelime hatası var arkadaşım...

Son düzenleme:
Bana Bak.. Sen Kendini Ne saniyosun BiLmem ama Oyle Kafanin estigi Gibi Yazamazsiniz Bana..! NasiL Konusacagima veya yazacagima anca ben Karar veririm sen DEYIL..! Bu seni hic mi Hic alakadar etmez.. Belliki bir yaraniz var fena halde dokundu size.. Evet 1 gun sonra BeLirtim oLdu 1 Hafta sonra dusuk Yaptim senin oLmuyor diye benimde oLmicak diye Biside Yok..! Türkceyide sen Bana ôgretecek DEYILSIN.. Burasi Bir Paylasim Sitesi Herkes istedigini Yazar istedigini sorar.. Bu Konuda biLgin Yoksa Veya akLin Yetmiyosa..! Bu Siteye GeLdigin Gibi GidebiLirsin.. Burasi Babanin sitesi deyiL BiLmem anLatabiLdimmi.. Zuhahh... HATTA Puhaha...

Sizin lavbali küçümseyici cevap veriş tarzınızın, kenar mahalle bıçkın delikanlı tavırlarından farkı varmı baktınızmı son cümlelerinize? İlk ters tepkiyi veren siz aşağılayan siz? Bilmemek ayıp bir şey değil, öğrenmek için bir çok kadının paylaşım yaptığı bir platform seçmiş ve son derece doğru :) siz iki üç tane düzgün kelime kurabiliyorsunuz diye çok mu oldum sunuz yani :)) Yurt dışında olduğu için yanlış yazmış olabilir, var sayalım ki gerçekte lisanslı değil arkadaşımız, ezmek mi lazım? yermek mi? yerin dibine sokmaya çalışmak ve bundan haz almakmı? Çok ayıp....

Küçümsemek için yazmıyorum sadece empatinin önemi açısından.... Sizin yorumunuzdada çok fazla imla ve kelime hatası var arkadaşım...

Destegin icin TskLer.. Ben Dogma Buyume Yurt disinda oLdugum Icin haliyle YanLis YazabiLiyorum.. Ve buna Kimsenin Yorum Yapmaya Hakki Yok.. Sonucta Turk okuLu Yok ögretmen Yok Benim Yerimde oLsa Bitane Turkce KeLime biLmezdi cok BiLmis Bayan..

X