1 Gunde belirti Olurmu

Leose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2010
105
1
Selam arkadaslar.. Iliskiden 1 gun sonra hamilelik belirtisi olurmu bence olmaz ama yasayan oldumu.. Iliskiden bir gun sonra Kusmalarim oldu bugun 2. gun sabahlari bulantim oluyor cok kotu hamilemiyim yoksa cok sacma soru bence 1 gunde belirti olmaz diye biliyorum ama belki aranizda boyle olan olmustur diye konuyu actim..-'

cahillikte çağ atladınız artık!!okumayan öğrenmeyen bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan toplumun sonu bu işte

oncelikle iyi haftalar diliyim , tabiki olmaz :) yumurtalarının catlama doneminde cok fazla mide bulantısı yasanıyor. Hatta bunu kasık ve bel agrısı da takip ediyor. tam emin olmamakla birlikte reglinden onceki 10 - 14 gun oncesi bu doneme denk düşüyor . bence sen once bunu bir sapta . yumurta catlama donemine denk düşüyorsa sebebi bu olabilir.

bence bunu buraya sormak ta saçma.. bacım önce azıcık araştırsaydın ya.. gebeliğin ilk belirtisi adet gecikmesidir.. ondan sonra takip eder bu bulantılar.. yani 2. ayda.. yani 5-6.haftadan sonra.. ya da kendine psikolojik kuruntu yaptığından da kusma yaşamışsındır.. ama en fazla miden yediğini kaldıramadı ya da üşüttün..

evt 1 günde gebelk
2 günde cinsiyet
3 günde kader belli olur
yapmayın güzel arkadaşım
burda bu kadar tereddütte kalacağınıza google yazın orda detayına kadar anlatıyorr
bu kadar kısa sürede shirli değnekmi dokunmuşta belli olsun yawwww

ne kadar yüklenmişsiniz kıza ya..bilmior olabilir herkes araştırcak diye bişey yok..niye daha iyi niyetle bişeyler yazmıosunuz?ewet tabiki 1 günde belirti olmaz .

Hop dedik.. O sert Tepkileri kendinize saklayiniz ilk once.. Iyi okuduysaniz bende yazdim olmaz ama belkide olanlar olmustur diye.. Cahilliklede hic alakasi yok ben universite mezunuyum ayrica avukatlik okuyorum yurt disinda emin olun sizden cahil deyilimdir.. Burasi sonucta bir paylasim sitesi sormak yasak diye bir kaide yok sert cevap vermek yerine hic yazmayin daha iyi burasi size ait deyil istediginiz gibi yazabilirsiniz ayrica bugun kan testi yaptirdim hamileymisim ilk ay kanamam oldu ama bebegim saglikliymis anlamadan dinlemedenn yorum yapmayin

Hop dedik.. O sert Tepkileri kendinize saklayiniz ilk once.. Iyi okuduysaniz bende yazdim olmaz ama belkide olanlar olmustur diye.. Cahilliklede hic alakasi yok ben universite mezunuyum ayrica avukatlik okuyorum yurt disinda emin olun sizden cahil deyilimdir.. Burasi sonucta bir paylasim sitesi sormak yasak diye bir kaide yok sert cevap vermek yerine hic yazmayin daha iyi burasi size ait deyil istediginiz gibi yazabilirsiniz ayrica bugun kan testi yaptirdim hamileymisim ilk ay kanamam oldu ama bebegim saglikliymis anlamadan dinlemedenn yorum yapmayin

:KK19::KK19:

tebrikler canım sağlıkla kucağına alırsın inş

tebrik ederim sağlıkla kucağınada alırsın inş bebeğini...darısı başımıza...hayırlı olsun

tebrik ederim cnmm allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın :KK49::KK49::KK49::KK49:

Selam arkadaslar.. Iliskiden 1 gun sonra hamilelik belirtisi olurmu bence olmaz ama yasayan oldumu.. Iliskiden bir gun sonra Kusmalarim oldu bugun 2. gun sabahlari bulantim oluyor cok kotu hamilemiyim yoksa cok sacma soru bence 1 gunde belirti olmaz diye biliyorum ama belki aranizda boyle olan olmustur diye konuyu actim..-'

sekerim oncelıkle tebrık ederım.senın bu ılıskı dedıgın ıkı gun oncekımı ılıskı.yoksa daha onceden hamıle kaldında son ılıskınemı baglıosun.suan adetının ustunden kacgun gectı.merak ettımde.benımde cmtsı yumurtam catladı.doktor ıkı hafta sonra gel bakalım dedı tutmusmu tutmamısmı dıe.e ıkıgunde bellı oluyosa benı nıe ıkı hafta sonra cagırdı anlamdım

tebrik ederim canım darısı benim gibi bebek özlemi çekenlerin başına..benimde adet günüm pazartesi doktorum çağrdı bakalım buay hamile kalabilecekmiyim inşalla senin gibi ii haberler alırım........

Cok saolun darisi tum isteyenlerin basina insallah..

Benim durum biraz karisik 1 ay ustune gormusum yani 1 gunde belli olmadi.. ayin 14 unde adet oldum adetim bittikten sonra iliskiden sonra kusmalarim oldu burayada yazdigim gibi ve 1 gunde belirti olmadigini bile bile sordum tepki aldim ama kusmalarim bosa deyilmis 1 ay ustune gormusum yani bebegim suan 7 haftalikmis doktorun dedigine gore.. Senin doktorunda oyuzden 2 hafta sonra bakalim demistir anca ozamana testlerde belli olur..

Sert cikip tepki veren arkadaslarin sesi kesildi birden demekki oluyormus dogru

tebrik ederim. Allah sağlıklı bir evlat nasip etsin. darısı başımıza arkadaşım :))

öncelikle tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin arkadaşım. Darısı başıma... :97::KK49:

konuyu baştan okudum. burada bir çok kişi sert tepki veriyor,gereksiz yere insanları üzüyor. çok sinirleniyorum böyle durumlara. keşke biraz daha anlayışlı olabilsek.
ilk sorunu okuduğumda diyecektim zaten,önceki aydan hamile olabilirsin üstüne görme olabilir diye ama okudukça anladımki sonucunu almışsın zaten.:KK71: tahmin ettiğim gibi olmuş

X