Soframız Star Tv

26 Nisan 2008
20.753
7.106
38
Gizem Soysaldı’nın sunuculuğunu üstlendiği yemek programı “Soframız” hafta içi her gün saat 11:00 da Star Tv ekranlarında. Her gün “Acaba ne pişirsem?” derdine son. Adını duyup, merak ettiğiniz, denemeye cesaret edemediğiniz yöresel yemekler, bildiğiniz malzemelerle, kolayca uygulayacağınız tariflerle her gün Star TV ekranlarında.

İl il, yöre yöre dolaşıp hünerli ev hanımlarının mutfaklarına konuk oluyoruz. Maharetli ellerinden püf noktalarını öğreniyor, gizli kalmış tarifleri gün ışığına çıkarıyoruz…

Sizin tariflerinizle sizin mutfağınızdan sofralara ulaşıyoruz. Soframız’ın içine muhabbetimizi, sevgimizi katıyoruz.

Aşçımız sizlersiniz, stüdyomuz sizin mutfağınız. Tarif defterinize yeni tatlar eklemek için hazır olun…

bence çok güzel bir program hergün izliyorum.halit ergençin eski olduğunu bilmiyordum yeni öğrendim

aaaaa bu kız o kızmı. bence çok tatlı gülümsemesi bile insanı keyifletiyor. ben kaçırmadan izlemeye çalışıyorum

aa gercekten onun eski eşi mi.şaşırdım.çok tatlı ve hoş bir kadın.programınıda severek izliyorum.bugünlerde tekrarlarını veriyorlar...

X