Prof. Dr. Kılıç Aydınlı ya giden var mı?

mucky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2010
46
0
Kılıç beye giden arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

muayene ücreti ne kadardır. özel sağlık sigortası geçiyor mu?

Kılıç beye giden arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

muayene ücreti ne kadardır. özel sağlık sigortası geçiyor mu?

Ben gidiyorum muyane ücreti 250 tl ayrıca kendisi haftanın bazı günleri Hisar hastanesinde de hasta görüyormuş orda ücret 200 tl hastanede sağlık sigortası geçiyor.Muayennesin de geçiyor mu bilmiyorum.Ben kendisini şiddetle tavsiye ederim çok bilgili süper bir doktor

21 Kasım 2011 günü bir miyom ameliyatı geçirdim. Ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren sevgili doktorum Kılıç Beye sonsuz şükranlarımı aracılğınız vesilesiyle bir kez daha sunuyorum. Alanında uzman olan Prof.Kılıç Beye kadın hastalıkları konusunda sonuna kadar güvenebilirsiniz. Zorlu bir operasyon geçirdim ve ciddiyetini her geçen gün artıkça farketmekteyim.

Tam gün yasası saçmalığı yüzünden kendi üniversitesinde ameliyat edemeyen doktorumuz anlaşmalı özel hastanelerde de operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Dileğim Sağlık Bakanlığının bu saçma yasayı yürürlükten bir an evvel kaldırmasıdır.

Sağlıktan muzdaripsiz mutlu yaşamlar dileğiyle..

21 Kasım 2011 günü bir miyom ameliyatı geçirdim. Ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren sevgili doktorum Kılıç Beye sonsuz şükranlarımı aracılğınız vesilesiyle bir kez daha sunuyorum. Alanında uzman olan Prof.Kılıç Beye kadın hastalıkları konusunda sonuna kadar güvenebilirsiniz. Zorlu bir operasyon geçirdim ve ciddiyetini her geçen gün artıkça farketmekteyim.

Tam gün yasası saçmalığı yüzünden kendi üniversitesinde ameliyat edemeyen doktorumuz anlaşmalı özel hastanelerde de operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Dileğim Sağlık Bakanlığının bu saçma yasayı yürürlükten bir an evvel kaldırmasıdır.

Sağlıktan muzdaripsiz mutlu yaşamlar dileğiyle..

merhaba arkadasim

oncelikle gecmis olsun

benimde miyomdan dolayi ameliyat olmam gerekiyor acaba ameliyat ucreti nedir ve ozel degilse senin miyomun turu nerdeydi kac cmti tam olarak rahmin neresindeydi ogrenebilirmiyim

merhaba arkadasim

oncelikle gecmis olsun

benimde miyomdan dolayi ameliyat olmam gerekiyor acaba ameliyat ucreti nedir ve ozel degilse senin miyomun turu nerdeydi kac cmti tam olarak rahmin neresindeydi ogrenebilirmiyim

Güzel arkadaşım benim miyom 12 cm ve bir kısmı rahimde diğeri dışındaydı. Çok şükür yalnızca miyom alındı, diğer organlarım yerinde duruyor.:)
Ameliyat ücreti ve diğer konuları burada yazmam etik açıdan doğru olmayacağı kanaatindeyim. Yalnız şunu bilmenizi isterim ki her koşulda mütevazi bir doktordur. Öncelikle durum tespiti için gidip muayene olmanızı öneririm. Tam gün yasası ortadan kaldırılırsa üniversitede ameliyat olma şansınız yüksek olabilir ama sağlığınız bekleyebilecek konumunda değilse lütfen sakın beklemeyin.
Mutlu ve sağılklı Yeni 2012 Yıllar dilerim.

Gerçekten enteresan ! Burası tecrübelerin ,bilgilerin paylaşıldığı bir forum sitesi ise ve haliyle o konu başlığından da anlaşılacağı üzere ücretler havada uçuşuyorsa ameliyat ücretinin
'' etik olmayacağı '' düşüncesi ile paylaşılmıyorsa o zaman bize ne sizin ameliyatınızdan : )) Çok geçmiş olsunda zaten meraklarımızdan biride buydu.Kendisine muayene olmak isteyen birileri varsa yarın kendisine muayene olacağım ve 280 tl ücreti.Elbette özel sigorta geçiyor.Benim sigortam % 80 i ayakta % 100 yatarak karşılıyor.Ancak bazı durumları poliçeye göre kapsamıyor.Yarın tecrübe ile sabitleyeceğiz.Onu da muayeneden sonra yazarım.

2013’de riskli bir gebelik (plasenta previa totalis) yaşıyordum, kadın doğumcuların saatli bomba dedikleri.
Kılıç Bey, sayesinde bebeğime sağlıkla kavuştum. Kendisine çok müteşekkirim, Allah razı olsun.
Çok etik, babacan, güven veren bir doktordur.

X