Suya dayanıklı rimel temizleme için yardım

kesinlikle neutrogena,çift bazlı olan....deneyin derim tek hamlede çıkartıyor ve sabahları uyandığınızda siyah siyah çapak şekinde olmuyor...

sephora'nın da kendi bir ürünü var suya dayanıklı rimeller için. bir ismi falan yok verebileceğim, üzerinde waterproof yazıyor mavi bir su..

suya dayanıklı rimeli çok tercih etmesem de, arada bir kullandığımda bu sephora ürününün güzel çıkarttığını gördüm.

bence günlük devamlı olarak, suya dayanıklı rimel kullanılmamalı ama.. ne kadar özel ürünlerle temizlenirse temizlensin, her zaman tamamen çıkmama ihtimali var ve temizleme aşaması insanı makyajdan soğuyor. lanetler ediyorum çıkarırken ben.

Ben Neutroena' nın çift bazlı makyaj temizleyicisini kullandım. Rimelim Max Factor benimde. Zor çıkıyor, ayrıca çıkana kadar fazla miktarda ürün kullanmak gerekiyor. Zaten miktarı az.

BİM' den Agu Baby bebe yağı almıştım. Onu denedim bugün, gayet güzel çıkardı rimelimi. Bu iş için bundan sonra bende bebe yağı kullanacağım. Bu durumdaki arkadaşlara tavsiye ederim.

Selamlar...

Son düzenleme:
Genel olarak çift fazlı temizleyici kullanabilirsin. önerim garnier

Suya dayanikli rimeli i 5 gudur cikaraya calisiyorum.denemedigim urun kalmadi.e vitamini kapsulunede surdum ama daha fazla yapisti.kiprik kalmadi gozumde resmen.evde denemedigim bir zeytinyagi kaldi kullanan arkadaslar yardimci olursa sevinirim.kiprikten oldum bari gozum kalsin yerinde diye suan mucadele etmekten vazgectim.

X