anne karnında bebeğin kalp atışları

EsRa_1905

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2010
70
1
bayanlar 19haftalık hamileyım ilk hamıleliğim olduğu ıcın hareketlerini anlayamıyorum.bugün bıraz elımı bastırdım karnıma sankı kalp atışı vardı.bebeğin kalp atışını dışarıdan hissedebilirmiyim.cünkü karnım tık tık oynuyo.sürekli hareketlerini hissetmeye calışıyorum ama anlayamıyorum:KK43:

Bebegin kalp atisini disardan hissetmen imkansiz. 1-2 hafta daha bekle, az kalmis hissetmene. Once gaz var gibi oluyor, sonra ayirdetmeye basliyorsun hareketleri.

merhaba;bende henuz hissedemiyorum,bazen hareketler oluyor ama ne oldugunu bilmiyorum, benimde ilk hamileligim gec hissedilirmis ilk olunca biraz daha bekliycez sanirim:emir_bebek:

bayanlar 19haftalık hamileyım ilk hamıleliğim olduğu ıcın hareketlerini anlayamıyorum.bugün bıraz elımı bastırdım karnıma sankı kalp atışı vardı.bebeğin kalp atışını dışarıdan hissedebilirmiyim.cünkü karnım tık tık oynuyo.sürekli hareketlerini hissetmeye calışıyorum ama anlayamıyorum:KK43:

tatlım ben 16 haftalıkken hissetmeye başlamıstım hareketlerini tabi her hamilelik aynı olcak diye bir sey yok canım bide sunu dene ben bebegımın haraketlerini hissetmediğimde birtane cikolata yiyorum ve uzanıyorum tabiki kızım hemen kıpır kıpır oynamaya başlıyor meyve suyuda işe yarıyor dene istersen hissedecegine eminim:emir_bebek: ama tamamaen bebişine odaklan

Cnm o hissettiğin kalp atışları değil aslında bebegin hareketleri sadece kasları çok güçsüz oldugu için bu haftalarda kalp atışı gibi hissediyosun

X