epilasyon öncesi anestol pomad

aniss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
218
1
kızlar ben bugün anestol pomad aldım epilasyon öncesi uygulamak için kullanan faydasını gören varmı acaba? emla herkeste %100 etki gösterse onu alacaktım ama güvenemedim(54tl). inşallah bilgisi olan vardır:107:

kızlar ben bugün anestol pomad aldım epilasyon öncesi uygulamak için kullanan faydasını gören varmı acaba? emla herkeste %100 etki gösterse onu alacaktım ama güvenemedim(54tl). inşallah bilgisi olan vardır:107:

tam tersını yapmıssın.. anestoldan daha etkılı emla:KK61::KK61::KK61: emla %100:KK70::KK70::KK70:
epılasyona gıden arkadaslarımın hepsı emla kullanıo

Son düzenleyen: Moderatör:
herkes memnun kalmadığı için öyle düşünmüştüm:44:bide 2 saat felan beklemek gerekiyormuş uygulama sonrası hadi gelen olursa ne yapcam diye offf yaaa:KK59:

sbran naber kısss...emlayla anestolü bizden iyi bilen yok değilmii....... emla daha etkilidirrr etkisiii...yarım sattt en geç 45 dk dırrr ...1 saat sonrada etkisi geçerrr yani en geç 45 dk içinde işinii görmen lasımmm...

anestol ile mi en geç 45 dakika içinde işimi bitirmem gerek yoksa emla ile mi? peki anestolu uyguladıktan sonra streç film ile kapatılacakmı ki emla gibi bilginiz varmı bu konuda?

X