Koltuk takimlarimin döşemesini değiştirmek istiyorum

Evet krem yada kırık Beyaz koltuklar veya gri . Siyah içinde kırmızı olan duvar ünitesi , Siyah cam masa, Siyah Beyaz Kırmızı halı böyle yaptıracağım sanırım ..

yani 3 e indirdim renk olayını Gri mi , Kırık Beyaz mı , Krem mi ? :KK61:

kırık beyaz oturulacak yere düşünüyorsan dikkat et bence çünki kot pantolonların rengi soluyo.

bence de siyah düşünme. hem çok toz gösterir, leke gösterir, hem de bana çok soğuk bir renk geliyor siyah. özellikle salonun küçükse çok boğar. krem kahve düşünebilirsin. ama kesinlikle krem deri olmasın, sararıyor. cam masa siyah diye koltukların da siyah olmak zorunda değil ki.. cam olduğu için, ahşap olmadığından dolayı bence her renk olur. hatta açık renkler kullanırsan daha da hoş gözükür bence. :KK3:

ben koltuk resmi eklemiştim kolları beyaz deri, sararır mı kolları :18:

bende kasa deri minderler kumaş düşünmüştüm ama vazgeçtim açık renk deri sararır dediler tek renk kumaş daha iyi sanırım . döşeme 800-1000 arası değişiyor o yüzden güzel bir kumaş seçmem lazım

Son düzenleme:
koltuk kısmı siyah büyük minderler de şöyle olabilir
$240300622.jpg

ya da kırmızılı da hoş
$images.jpg

siyah beyaz güzel olacaktir ama gercekten biraz pahali olabilir diye düsünüyorum onun disinda siyah beyaz ve gümüs rengi güzel olur diye düsünüyorum ya da bu koltuga kahve ve krem pek gitcegini sanmiyorum kirmizi siyahta olabilir ...

Koltuklarımı döşenmesi için verdim döşemeciye perşembe günü biter dediler ..Koltuk siyah sırt minderler resimdeki gibi olacak

$Sırt minder kılıfı.jpg

Halımın modeli bunu düşündüm

Eki Görüntüle 180458

ama avize yani aydınlatma secemedim. beğendiklerim çok pahalı geliyor bende çok pahalı bisey almak istemiyorum açıkcası bildiğiniz uygun fiyatlı avize varsa önerirmisiniz.

Konuları içerikleri ile ilgili başlıklara açalım lütfen..
Bu sebeple konunuz Sorular,Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler başlığına taşınmıştır
Bilginize.:KK34:

X