Koltuk takimlarimin döşemesini değiştirmek istiyorum

seyhanece

Güzel kızım benim
Kayıtlı Üye
29 Mart 2011
179
5
$Koltuk 2 li.jpg $Koltuk 3 lü.jpg $Koltuk Tekliler.jpg

Merhaba ben aranıza yeni katıldım . evimde değişiklikler yapıyorum bu site bana çok yardımcı oldu . koltuk resimlerimi eklemeye çalıştım insallah olmuştur . döşemesini değiştirmek istiyorum ama kumaş rengine bir türlü karar veremedim . takımın olduğu salonda siyah cam masa var bide duvar ünitesi yaptırmak itiyorum acaba koltukları ve üniteyi siyah ağırlıklı mı yapsam . Fikir verirseniz sevinirim..

biraz pahalıya mal olabilir belki ama kollarını ve altını beyaz deri döşet,oturulan yeri siyah kumaş,yastıklarda siyah beyaz gri renk karışımlı motifli siyah kumaşın yerinden olsun.benim alacağım koltuk takımı böyle siyah beyaz ve gri tonlarında düşünüyorum,fotoğrafını ekleyecektim ekleyemedim sen nasıl eklediysen söyle yapabilirsem eklerim görürsün:KK34:

biraz pahalıya mal olabilir belki ama kollarını ve altını beyaz deri döşet,oturulan yeri siyah kumaş,yastıklarda siyah beyaz gri renk karışımlı motifli siyah kumaşın yerinden olsun.benim alacağım koltuk takımı böyle siyah beyaz ve gri tonlarında düşünüyorum,fotoğrafını ekleyecektim ekleyemedim sen nasıl eklediysen söyle yapabilirsem eklerim görürsün:KK34:

çok teşekkür ederim ..
cevap yazdığın sayfanın alt kısmında biraz aşağıda eklenti ekle diye buton var ordan ekliyosun resimleri

$asos_koltuk_tak.jpg işte bu benim sahip olmak istediğim koltuk takımı. senin siyah cam masanla çok güzel yakışabilir:KK16:

ben yeni evleniyorum..bende siyah lake duvar ünitesi aldım..siyah simli kumaştan deri içinede krem rengi kumaştan oturma yerini yaptım..koltukların üzerinde gümüş rengi minderler yaptırdım..ayaklarınıda gümüş rengi boyattım...herkes bayıldı...yani siyah ve gümüş rengini kullanabilirsin..çünkü bu renklerin modası hiç geçmez...çokta asıl ve şık durur.

cnm kol kısımlarını siyah yaptır..oturma yerini çizgili siyahlı grili karışık olsun..yaslanma yerindeki yastıklarıda desenli beyaz agırlıklı yine içinde siyah gri olsun güzel duru bence:)

ben yeni evleniyorum..bende siyah lake duvar ünitesi aldım..siyah simli kumaştan deri içinede krem rengi kumaştan oturma yerini yaptım..koltukların üzerinde gümüş rengi minderler yaptırdım..ayaklarınıda gümüş rengi boyattım...herkes bayıldı...yani siyah ve gümüş rengini kullanabilirsin..çünkü bu renklerin modası hiç geçmez...çokta asıl ve şık durur.

Allah tamamına erdirsin mesut etsin insallah ..

cnm kol kısımlarını siyah yaptır..oturma yerini çizgili siyahlı grili karışık olsun..yaslanma yerindeki yastıklarıda desenli beyaz agırlıklı yine içinde siyah gri olsun güzel duru bence:)

çok karışık olmaz mı ben hep iki renk düşündüm ama bilmiyorum ki bu dediğin nasıl olur.

çok karışık olmaz mı ben hep iki renk düşündüm ama bilmiyorum ki bu dediğin nasıl olur.

cnmm bu tarif ettigim gibiii bi magzada görmüştüm çok begendim şimdi internettende baktım bulamadımmm dedigime benzer bi takım:)
oturma yeri hanii yaklaşınca belli olur ya çizgileri öle bşy diyorumm..yastıklarda desenli :)bulursam ekleirm resim bakınıyourm şimdi:)karışık durmuyor:)

cnm dedigim gibi bulamadım..ama bak iki resim buldum senin koltukların şekliyle aynı özlelikle grili olanı çok begendim küçük yastıklarınıda desenli yaparsan daha gösterişli olur:)

bence siyah düşünme. çok toz belli eder. su lekesi bile kalır. siyah renk koltuk için aydınlık ve geniş bir oda gerekir. ışıklandırma iyi olmalı v.s.. .mobilyacılar geniş mağazalar orda çok güzel görünen bir takım evde aynı etki vermiyor.. 2 renkli de düşünme derim pek yakında modası geçer.. halını değiştirmeyi düşünmüyorsan tek renk açık kahve veya bej rengi güzel olur.yanlara desenli kumaştan kırlent yaptırısın...ben olsam açık krem koltuklar kırmızı kahve tonlarında perde ve tül. kırmızı halı yan kırlentler de desenli bej ve kırmızı yapardım..ama bence sakın koçaklar ve oturum yerleri farkıl 2 renk düşünme. hem gözü yoruyor hem de yakında demode olur.

cnmm bu tarif ettigim gibiii bi magzada görmüştüm çok begendim şimdi internettende baktım bulamadımmm dedigime benzer bi takım:)
oturma yeri hanii yaklaşınca belli olur ya çizgileri öle bşy diyorumm..yastıklarda desenli :)bulursam ekleirm resim bakınıyourm şimdi:)karışık durmuyor:)

tamam canım çok teşekkür ederim .bulursan eklersin :KK76:

cnm dedigim gibi bulamadım..ama bak iki resim buldum senin koltukların şekliyle aynı özlelikle grili olanı çok begendim küçük yastıklarınıda desenli yaparsan daha gösterişli olur:)

yeni gördüm resimleri pardon evet güzel ama açıkcası 2 renkten sıkıldım artık tek renk daha iyi olur sanki

Hatta çok pahalı olmazsa minder ve sırt kırlentlerini kaldırmayı düşünüyorum .
maliyet yükselecek ama , yeni alsam bunları koyacak yerim yok sapasağlam duruyolar atamamda . düşünüp duruyorum

cnm ben de koltuklarımı döşetiyorum. ama ben sadece krem renk karar verdim. iki renkli seçmedim yani. koltuklarımın şekli seninkiler gibi sayılır..kol kısımları köşeli. bence sen de siyah düşünme. çok koyu .en azından gri renk diyorum ben. siyah cam masa ile gri koltuk uyumlu olur. yastıklarını siyah yaptırabilirsin.

bence siyah düşünme. çok toz belli eder. su lekesi bile kalır. siyah renk koltuk için aydınlık ve geniş bir oda gerekir. ışıklandırma iyi olmalı v.s.. .mobilyacılar geniş mağazalar orda çok güzel görünen bir takım evde aynı etki vermiyor.. 2 renkli de düşünme derim pek yakında modası geçer.. halını değiştirmeyi düşünmüyorsan tek renk açık kahve veya bej rengi güzel olur.yanlara desenli kumaştan kırlent yaptırısın...ben olsam açık krem koltuklar kırmızı kahve tonlarında perde ve tül. kırmızı halı yan kırlentler de desenli bej ve kırmızı yapardım..ama bence sakın koçaklar ve oturum yerleri farkıl 2 renk düşünme. hem gözü yoruyor hem de yakında demode olur.

Kırmızı siyahla ne güzel duruyo ne hoşuma gidiyo bir bilsen , ama mekan çok geniş değil koltuklar siyahta boğar dediğin gibi ancak aksesuarları ve üniteyi siyah düşünebilirim belki ..

bence de siyah düşünme. hem çok toz gösterir, leke gösterir, hem de bana çok soğuk bir renk geliyor siyah. özellikle salonun küçükse çok boğar. krem kahve düşünebilirsin. ama kesinlikle krem deri olmasın, sararıyor. cam masa siyah diye koltukların da siyah olmak zorunda değil ki.. cam olduğu için, ahşap olmadığından dolayı bence her renk olur. hatta açık renkler kullanırsan daha da hoş gözükür bence. :KK3:

Evet krem yada kırık Beyaz koltuklar veya gri . Siyah içinde kırmızı olan duvar ünitesi , Siyah cam masa, Siyah Beyaz Kırmızı halı böyle yaptıracağım sanırım ..

yani 3 e indirdim renk olayını Gri mi , Kırık Beyaz mı , Krem mi ? :KK61:

X