Sauna Eşofmanı Kullananlar Memnun mu ?

bende kullandım ve hala kullanıyorum canlarım.:)

bunula ilgili bi açıklama veriyorum:
koşarken, yürürken, hatta dinlenirken bile sauna etkisiyle vücuttlarındaki toksinleri dışarıya atmalarını sağlayarak deri gözeneklerini açmaya ve vücudun daha rahat hava almasına yardımcı oluyo.
Sauna Eşofmanı takım olarak düzenli kullanmak çok daha kısa bir sürede kilo vermenize yardımcı olur.

tawsiye olarak önerebilirim.

bu esofmanı alalı 1 ay oldu çok rahatım.sabah üzerime giyiyorum ve sahile yürüyüşe çıkıyorum sporumu yapıyorum çok güzel terletiyo :) snra ewe geliyorum duşumu ALIYORUM. TAWSİYE EDERİM.

bende kullandım ve hala kullanıyorum canlarım.:)

bunula ilgili bi açıklama veriyorum:
koşarken, yürürken, hatta dinlenirken bile sauna etkisiyle vücuttlarındaki toksinleri dışarıya atmalarını sağlayarak deri gözeneklerini açmaya ve vücudun daha rahat hava almasına yardımcı oluyo.
Sauna Eşofmanı takım olarak düzenli kullanmak çok daha kısa bir sürede kilo vermenize yardımcı olur.

tawsiye olarak önerebilirim.

canım ne kadar süredir kullanıyosun sen tam olarak bi açıklarmısın ?

valla sauna esofmanını bilmem de yürürken, iş yaparken falan vücuda poşet sarılsa yine aynı etkiyi gösterir gibime geliyo o da teletiyo sonuçta

merhabalar.
1 haftadır diyetteyim
yediğime içtiğime artık dikkat ediyorum.
uzak durmam gereken herşeyden uzak duruyorum.

ama zayıflamama yardımcı olması için sauna eşofman almayı da düşünüyorum.
en azından yürüyüş yaparken - evde günlük işlerimi yaparken daha fazla ter atmak istiyorum.
Acaba kullananlar memnun mu ?
faydasını görenler var mı ?

bilgilendirirseniz sevinirim.

yurt dışında oturan kuzenim geldi geçen hafta bi baktım önceki halinden daha zayıf ne yaptın böyle dedim. yaklaşık 3 ay önce bu esofmanı kullanmaya başladığını söyledi. benim de ihtiyacım olduğu için bi tane de bana almasını istedim. bakalım nasıl bişeymiş. :)

ben kullandım bi ara plates yaparken faydası olmazmı oluyo tabi.ama yırtıldı benim ki:):) dayanamadı bana daha fazla:) bence alırsan pişman olmazsın zaten pahalı bişeyde deil

Ben ve erkek kardeşim aldık.. Gerçekten acayip terletiyor ve vucuttan acaip ter atıyorsunuz.. Yanında diyette yaparsanız o terle beraber yağ atabilirsiniz. Asıl vucuttan yağ atma bol bol su içmek çünkü asıl yağ idarla beraber atılıyor diye duydum....Ben memnun kalmıştım evde spor yaparken giyiyordum yanımdada bir şişe su :KK52::KK52:

Şu an üstümde sauna şortum, onun üstünde de sauna eşofmanım var. benim sauna eşofmanım sweat marka. iyi yani tavsiye ederim adi bir şey değil. Normal ev halinde giydim işte bugün ilk giyişim uzunca bi aradan sonra. yeniden kilo verme kararı verdiğimden çıkardım dolaptan şort ve eşofmanı.

Vücudu sıcak tutuyor şort. eşofman da daha sıcak ve terli bi ortam oluşturuyor. daha önce sauna şort ile 4 beden incelmiştim. tekrar kullanacağım. Tavsiye ederim. :KK34:

Selçuk Üniversitesinden Beden Eğitimi Spor Yüksekokulunda Psiko-Sosyal Alanlar Anabilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Yalçın Kaya, spor yaparken kullanılan sauna eşofmanın, sağlık açısından uygun olmadığını bildirdi. Yalçın Kaya, kilo sorununa sahip olan kişilerin, naylon ya da muşamba niteliğindeki kıyafetlerle terlemeyi kolaylaştırmaya çalıştığını söyledi.
Terleme normal yollarla, sporla ya da kondisyon aletleriyle gerçekleşmesi durumunda yararlı olur diyerek şunları ekledi : “Vücut, derideki kıl köklerinden de nefes alıyor. Naylon ya da muşamba niteliğindeki sauna eşofman kullanıldığında, solunum sırasında eşofmanla vücut arasında kalan toksik maddeler tekrar içeri alınıyor. yani terlemeyle atılan zararlı maddeler, yine vücuda alınıyor. Sauna eşofmanlar, sağlık açısından oldukça riskli olması nedeniyle kullanılmamalıdır. Bir de deri solunumu yoluyla toksik maddelerin solunmasının dikkate alınması gerekir. Sporda temel amaçlardan biri, oksijenlenebilme kapasitesinin geliştirilmesidir. Vücudun deri solunumuna imkan tanıyacak kıyafetlerin giyilmesi daha yararlı olacaktır.”

-alıntıdır-

merhabalar,
sauna eşofmanı kullananlar lütfen kısaca yorumlarını yazabilirler mi acaba?
ayrıca eşofmanı nereden,kaça aldığını,eşofmanın kalitesini de yazarlarsa sevinirim.(bazı eşofmanlar inceymiş ve yırtılıyormuş)

ben netten sipariş verdim 59.00 tl le almıştım yanında da kemer hediyeliydi. etkisini göremedim çünkü çok terletiyor, kış ayı olduğu için pek kullanamadım, çok hasta oldum onun yüzünden :KK43: ama bak önümüz yaz akşamları bir giyip gezdiğini düşün eriyecek yağları tahmin bile edemiyorum. giydikten 1.2 dk sonra başlatıo terletmeye. aşırı ter kaybı olcağı için vücut bol su isticek ve içicez buda dengeyi kurucak eminim, ben tavsiye ediyorum :) 1 ay daha geçsin hemen giymeye başlayacağım, kışın çok üşütüo halen qribim diyebilirim :)

ben netten sipariş verdim 59.00 tl le almıştım yanında da kemer hediyeliydi. etkisini göremedim çünkü çok terletiyor, kış ayı olduğu için pek kullanamadım, çok hasta oldum onun yüzünden :KK43: ama bak önümüz yaz akşamları bir giyip gezdiğini düşün eriyecek yağları tahmin bile edemiyorum. giydikten 1.2 dk sonra başlatıo terletmeye. aşırı ter kaybı olcağı için vücut bol su isticek ve içicez buda dengeyi kurucak eminim, ben tavsiye ediyorum :) 1 ay daha geçsin hemen giymeye başlayacağım, kışın çok üşütüo halen qribim diyebilirim :)

şunuda eklemek istiyorum, hiç bir şeyin kalıcı olma gibi bi durumu yok, misal normalde s bedenmi giyiyorsun sen eşofmanı m beden iste çünkü yapışıo hareket etmem imkansız olur :KK70:

ben de almayı düşünüyorum aslında ama kronik ürtikerim var, yani cildim fazlasıyla hassas yünlü tüylü şeyler bile çok kaşındırıyor kabarıyor cildim, bu eşofmandaki naylon da terle birlikte cildimi mahveden diye düşünüyorum. malum yürüken falan giyince ter uzun süre vücudumuzla temas halinde kalacak terleyince hemen çıkarıp duş alma şansımız yok pek.. :KK25:

ben de almayı düşünüyorum aslında ama kronik ürtikerim var, yani cildim fazlasıyla hassas yünlü tüylü şeyler bile çok kaşındırıyor kabarıyor cildim, bu eşofmandaki naylon da terle birlikte cildimi mahveden diye düşünüyorum. malum yürüken falan giyince ter uzun süre vücudumuzla temas halinde kalacak terleyince hemen çıkarıp duş alma şansımız yok pek.. :KK25:

X