2012 Mayıs anneleri Paylaşım Alanı

kujumun geldigini duydum bende geleyim dedim:))selamsss nasılsınız:halay::halay:hejar hayırlı olsun analı babalı büyütün cnm:nazar:çiko arayabilirsin cnm herzaman müsaitim:dondurma:diger kızlarla sürekli görüşüyoruz zaten..
çağla anaokuluna başladı,cerende 2. sınıfa gidiyo..zaman nasıl geçti :KK14:kocaman oldular..
herkese çok selamlar öpüldünüz:KK52:
ay sormayınız başıma geleni Babyceren hanım, 15 temmuzda Antakya'daydım. arkadaşın düğününe katılmak üzere gittim ama zar zor ankaraya dönebildim :KK43: ama 14 temmuz gezdiğimiz yetti. uzun çarşıda künefe, ipek şal, baharat, oruk, tepsi kebabı vs vs vs herşeyin tadına baktım. doyamadım lakin. öyle güzel bir şehriniz var ki... tek kelimeyle masal gibiydi o daracık sokaklar, ipek işleri .....

çağla nın yeni fotolarını görüyorum, çok tatlı olmuş maşallah. tekrar gelmeyi düşünüyoruz Antakya'ya. inşallah bu defa görüşebiliriz.

Çağlayı ve Cereni öpüyorum...

slm kızlar özledim sizleri napıyorsunuz giremiyorum inşallah kızımın kankileri iyidir

not:ilk bura hiç unutmadım sizi :KK200:

Kızlar ben siyahlale25 hesabimin sofresini unutmustum bu yeni hesabım 4. Ye hamileyim kizimdan 2 sene sonra bir oglum oldu ondan 3 sene sonra bi daha oğlan bunun cinsiyet henüz belli degil insallah kiz olur hayırlısı 14 haftalik daha

Kızlar ben siyahlale25 hesabimin sofresini unutmustum bu yeni hesabım 4. Ye hamileyim kizimdan 2 sene sonra bir oglum oldu ondan 3 sene sonra bi daha oğlan bunun cinsiyet henüz belli degil insallah kiz olur hayırlısı 14 haftalik daha

Ooo masallah, muhtemelen doguma az kalmistir senin yada dogmustur kiz mi erkek mi merak ettim, saglikla olsun, biz iki çocukla yola devam, büyüğü 7,5 küçüğü 3,5 oldu sukur

Kızlar iyiki yazışmışız burada zamanında bende hamile olduğumu öğrendim kaza kurbanıyım 😀 bütün bilgilerimi buldum 🥰 çok ozledim sizi

X