Sayfa: 5012/7450 İlkİlk ... 496250025010501150125013501450225062 ... SonSon
Toplam 74495 adet sonuctan sayfa basi 50,111 ile 50,120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2012 Mayıs anneleri Paylaşım Alanı

1. Konu Sahibi : TuRuNCu #50111
    Giriş tarihi
    Oct 2012
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  diş.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  41.7 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  diş4.jpg
Büyüklüğü:  31.7 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  royalty-free-tooth-character-clipart-illustration-226985.jpg
Büyüklüğü:  25.6 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  royalty-free-tooth-clipart-illustration-1129454.jpg
Büyüklüğü:  29.9 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  royalty-free-tooth-clipart-illustration-1129456.jpg
Büyüklüğü:  23.6 KB (Kilobyte)

ömerin diş buğdayında kullanmayı düşündüğüm clipartlar
    lazım olursa diye ekleyeyim dedim
    şu şeytan gibi olan dişe bayıldım sinsi şey çocuklarımızın bütün düzenini bozdu hıhhh
    ben ömerin çıkamayan dişlerinin naim süleymanoğlu gibi güçlü olacağına inanarak bekliyorum :)

2. Konu Sahibi : TuRuNCu #50112
    Giriş tarihi
    Jan 2011
    Alıntı anneZEYNEP kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    porter farkedip önlem almışsın ya üzülme artık
    aslında doğa ile ali "anne ne yaparsa yapsın yemeyen çocuk yemiyor"a en güzel örnek
    sen ikisine de aynı şekilde hazırlanıyorsun ama biri yiyor biri yemiyor, huy işte

zorlamamakla iyi yapıyorsun
    dün eşimin akrabaları bizdeydi
    çocuk 3 yaşında ve hala sadece devam sütü formül mama ve sütlaç yiyor
    annesi gizli gizli sütlacına birşeyler karıştırır da anlarsı bütün gün ağzını açmıyor
    gerçekten ibretlik durumdalar Allah kimseye vermesin

hata bende diyor kuzen
    o kadar zorladım kollarından tuttum babası sıktı ben yedirdim ki çocuk yemek yeme eyleminden nefret etti diyor
    bir uzmana gitmiş
    çocuğun aklından bu görüntülerin gitmesi için bir süre zorlamamalarını hatta hiç teklif etmeden aç bırakmasını önermiş
    kendileri normal sofra düzeninde keyifli bir şekilde yemek yiyecek
    o gelirse beslenecek gelmezse bırakılacak
    deneme süresine gireceklerdi bugün inşallah düzelir

çocukların aklında kalan görüntüler karakterlerinde çok etkili oluyormuş
    detayluıca anlatınca merak ettim okudum sizle de paylaşırım
    çok zor bi durum yazık annesine biz 1 yaşına gelsinde artık kurtulalım ne yedirsek derdinden diyoruz 3 yaşşşş...

zaten ben sinir oluyorum 3 yaşına kadar devam sütüymüş utanmasalar ergenliğe girene kadar devam sütüü dayıyacaklar şu 500 ml olayı gibi nese 1 yaşından sonra gelsin keçi inek sütü

3. Konu Sahibi : TuRuNCu #50113

ömerin diş buğdayında kullanmayı düşündüğüm clipartlar
    lazım olursa diye ekleyeyim dedim
    şu şeytan gibi olan dişe bayıldım sinsi şey çocuklarımızın bütün düzenini bozdu hıhhh
    ben ömerin çıkamayan dişlerinin naim süleymanoğlu gibi güçlü olacağına inanarak bekliyorum :)
    Canım Ömer'in dis bugdayini 4 gozle bekliyoruz,,partide Omer'in duygularını tercume ettim

Resmin ismi:  dis.jpg
Büyüklüğü:  14.5 KB (Kilobyte)

4. Konu Sahibi : TuRuNCu #50114
    mrb kızlarr, foruma uzun zamandan beri giremiyordum bkac defa baktım öyle ne war ne yok dye herkez iyidir umarım.. bebişleriniz nasıl, insallah sağlıklı sıhhatlidirler.. bi çoğunuz beni tanıyordur, unutmamışsınızdır umarım :) yeni arkadaşlar gördüm, hosgeldiniz arkadaslar sizlerde.. nasıl gdiyor neler yapıorsunuz bebişleriniz nasıll kızlarr... :)

5. Konu Sahibi : TuRuNCu #50115
    iyi haftalar mayıs anneleri ve datlu bebişleri bol sağlıklı emeklemeli dişli pırtlı hafta olsun işlaaaa

kızlar bişi sorcam aslında 2 şey kız bebek anneleri bebeklerin kiloları nasıl benim tavşanım 7500 gr vede bebekleriniz oturabiliyomu benim tavşan tam oturamıyo sağa sola yatıo az oturunca sizinkilarin durumu nasıl

hafta sonu gene kaka nöbetiyle geçti benım ne kıymetliymiş beklioz gelmio annem sonunda dayanamayıp filin sokcana sabun koy dedi bende büyüktür dinledim ve yaptık eşimde ve 10 dak sonra sonuç süperrr di
    bakalım işlaa düzene girmiştir

ama çok huysuz bu günlerde bensiz hiç durmuyo hep kucak istiyo akşamda yatağa akmak zorunda kaldık uyumadı tam saat 5 kadar hem o deli oldu hem biz şimdi uyuyo işlaa tz vakitte düzelir mevlam kimseye dermansız dert vermesin

az geçmişi okuyayım tavşanım uyurken

6. Konu Sahibi : TuRuNCu #50116
    Merhabalae
    Kızlar Mustafa Tarık çok güldürüyor beni. 7. ayı bitirmesine 1 hafta kaldı. Etrafındaki eşyalara ulaşma yöntemine bayıldım. Önce oturduğu yerden kendini sallıyor sonra oraya doğru uzanıp emekleme pozisyonuna geçiyor. Sonra bir iki emekleyip oturuyor. Sonra yine aynı. Hedefindeki şeye bu şekilde ulaşıyor. Dün mamasını içti. Sonra döndü ve oturdu. Yattığı yerden oturabiliyor bende ona hayranlıkla bakıyorum.

7. Konu Sahibi : TuRuNCu #50117
    Giriş tarihi
    Oct 2012
    Alıntı mutlu_anne kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Canım Ömer'in dis bugdayini 4 gozle bekliyoruz,,partide Omer'in duygularını tercume ettim

Resmin ismi:  dis.jpg
Büyüklüğü:  14.5 KB (Kilobyte)
    heyy çok sevimli olmuş :)
    ya böyle esprili bir söz olsun istiyorum dişiyle alakalı ama aklıma gelmiyor
    bu konuda senin beykozun ve BABYCERENin kıpır kıpır kaynayan fikirlerine ihtiyacım varrr
    diş pastası ve kurabiyesi hazırlatacağım anlaşmak üzereyim
    gelen çocuklara diş şeklinde haribo vereceğim ama içeriğine bakmam lazım çok zararlıysa vermem :)
    ömerin diş etlerinin göründüğü fotoğraflardan bir slayt yapıp en sona dişli fotosunu koyacağım tabi o diş gelirse! bir de azı dişi çıkıyormuş ağzına kamerayla zumlamam lazım
    kapıya üçgen bayraklarla dişim çıktı yazacağım bu da hazır
    gelenlere minik bir anı istiyorum. buzdolabı magnetini mevlidde vermiştim bu farklı olmalı. belki bardak altlığı sabun ya da ya da ya adaa ağaç fidesi düşünüyorum ama doğumgününe de fikir ayırmam lazım
    ay dişi bir çıksa o sevimli yaşlı dede görünümlü ağzı bir incilense şehrin dört bir yanında havai fişekler atıcam ama yok yok diş istiyorum diiiiş

dişi yokken bile göğsümü ezebiliyor mesela, dişi varken neler yapacak acaba!

Alıntı schatzangeL kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    mrb kızlarr, foruma uzun zamandan beri giremiyordum bkac defa baktım öyle ne war ne yok dye herkez iyidir umarım.. bebişleriniz nasıl, insallah sağlıklı sıhhatlidirler.. bi çoğunuz beni tanıyordur, unutmamışsınızdır umarım :) yeni arkadaşlar gördüm, hosgeldiniz arkadaslar sizlerde.. nasıl gdiyor neler yapıorsunuz bebişleriniz nasıll kızlarr... :)
    evet cnm hatırladım ufaklık nasıl çok üzüyor mu annesini?
    bu aralar bizimkiler uykusuz huzursuz bazılarımızınki açlık grevine girdi ööyle yuvarlanıp gidiyoruz işte :)

8. Konu Sahibi : TuRuNCu #50118
    Giriş tarihi
    Aug 2012
    Alıntı biangel_kujum kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    iyi haftalar mayıs anneleri ve datlu bebişleri bol sağlıklı emeklemeli dişli pırtlı hafta olsun işlaaaa

kızlar bişi sorcam aslında 2 şey kız bebek anneleri bebeklerin kiloları nasıl benim tavşanım 7500 gr vede bebekleriniz oturabiliyomu benim tavşan tam oturamıyo sağa sola yatıo az oturunca sizinkilarin durumu nasıl

hafta sonu gene kaka nöbetiyle geçti benım ne kıymetliymiş beklioz gelmio annem sonunda dayanamayıp filin sokcana sabun koy dedi bende büyüktür dinledim ve yaptık eşimde ve 10 dak sonra sonuç süperrr di
    bakalım işlaa düzene girmiştir

ama çok huysuz bu günlerde bensiz hiç durmuyo hep kucak istiyo akşamda yatağa akmak zorunda kaldık uyumadı tam saat 5 kadar hem o deli oldu hem biz şimdi uyuyo işlaa tz vakitte düzelir mevlam kimseye dermansız dert vermesin

az geçmişi okuyayım tavşanım uyurken

canım bir kız bebek annesi olarak cevaplamak istedimm, bence kılosuna takma çünkü önemli olan sağlıklı olması doktorunun bu konuda ne diyor oda önemli tabii, ama oturma konusunda birşey diyemeyeceğim çünkü bunun normali nedir geçmi erkenmi hiçbir fikrim yok yinede bence doktoruna mutlka danış bu konuyu sanki artık desteksiz oturması lazım gibi geliyor bana çünkü, benim kızım yaklaşık 1.5-2 aydır desteksiz çok rahat oturuyor istediği kadar hatta hacıyatmaz modunda sürekli oturmak istiyor yatmaktan hiç hoşlanmıyor, artık oturma faslından bile sıkılmaya başladı kı her bulduğu yerden tutup kalkıyor ve 1-2 adım atıyor, yalnız emekleme henüz arka arka şeklinde senin minnoşun emekleme çabaları ne durumda?

9. Konu Sahibi : TuRuNCu #50119
    Giriş tarihi
    Aug 2012
    heyy çok sevimli olmuş :)
    ya böyle esprili bir söz olsun istiyorum dişiyle alakalı ama aklıma gelmiyor
    bu konuda senin beykozun ve BABYCERENin kıpır kıpır kaynayan fikirlerine ihtiyacım varrr
    diş pastası ve kurabiyesi hazırlatacağım anlaşmak üzereyim
    gelen çocuklara diş şeklinde haribo vereceğim ama içeriğine bakmam lazım çok zararlıysa vermem :)
    ömerin diş etlerinin göründüğü fotoğraflardan bir slayt yapıp en sona dişli fotosunu koyacağım tabi o diş gelirse! bir de azı dişi çıkıyormuş ağzına kamerayla zumlamam lazım
    kapıya üçgen bayraklarla dişim çıktı yazacağım bu da hazır
    gelenlere minik bir anı istiyorum. buzdolabı magnetini mevlidde vermiştim bu farklı olmalı. belki bardak altlığı sabun ya da ya da ya adaa ağaç fidesi düşünüyorum ama doğumgününe de fikir ayırmam lazım
    ay dişi bir çıksa o sevimli yaşlı dede görünümlü ağzı bir incilense şehrin dört bir yanında havai fişekler atıcam ama yok yok diş istiyorum diiiiş

dişi yokken bile göğsümü ezebiliyor mesela, dişi varken neler yapacak acaba!

evet cnm hatırladım ufaklık nasıl çok üzüyor mu annesini?
    bu aralar bizimkiler uykusuz huzursuz bazılarımızınki açlık grevine girdi ööyle yuvarlanıp gidiyoruz işte :)

oooohhhh canım hazırlıklara bakk maşallahh şekerimm birtek diş eksik galibaaa oda gelir yakında merak etmee, bende çokk hevesliydi geldi de güzel oldudaa birazdan fazla mememi acıtıyor benim minnoş birde geceleri uylku düzeni bozulması e büyük yan etkisi keşke bu etkiler olmadan gelse dişler ne güzel olurr, buarada bol bol fotolarsın artık bu diş partisini bizde feyz alırız canımcımmm, nezaman yapacaksak artık yakınımızda hiç bir akrabamız olmadığı için böyle şeyler çok zor bizim için doğum günü hazırlıklarını düşüneyim bende bariii

10. Konu Sahibi : TuRuNCu #50120

Ce-eeee... Seni gördüüüüümmmmm...

Ce-eeee... Seni gördüüüüümmmmm...

all about aylin: Ce-eeee... Seni gördüüüüümmmmm...

Sayfa: 5012/7450 İlkİlk ... 496250025010501150125013501450225062 ... SonSon