Tüp Bebek Merkezleri hakan özörnek eurofertil altunizade tüp bebek merkezi

oznur65

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2011
2.196
1.954
ilk denememi orda yaptırdım ikincisi içinde orayı düşünüyorum ama hakkında birkaç olumsuz bişeyler duydum fikri olanlar paylaşabilirmi?

ilk denememi orda yaptırdım ikincisi içinde orayı düşünüyorum ama hakkında birkaç olumsuz bişeyler duydum fikri olanlar paylaşabilirmi?

bende ilk denememi eurofertilde yaptırdım ama olmadı şimdi ikinci için gittim yarın kanda gebelik testini yaptırıcam ben memnunum kafana takılan ne duyduğun olumsuzluklar ne paylaşırsan sevinirim

hiç tavsiye etmem ilgisiz alakasız bir merkez başka yerleri araştırın derim

bende Eurofertil altunizade tüp bebek merkezinde tedaviye başladım birinci denemem ben de memnunum. allahım izin verirse bebeğimizi kucağımıza alıcaz.
3 yıllık evliyiz doktor tüp bebekten başka şansın yok dedi tüplerim tıkalı olduğu için. eşimle çok merkez araştırdık, İstanbulda hem kaliteli hemde hesaplı merkez bulmak çok zor oldu. eurofertil iyi ve hesaplı bir merkeze benziyor. Dr Hakan Özörnek bey sagolsun çok yardımcı oldu bize, tedaviyle ilgili herşeyi anlattı. yeni bir yöntemle embriyonları 24 saat izliyorlarmış.
çok heycanlıyım inşallah dualarımız kabul olacak :2:

Arkadaşlar forumda yeniyim herkese merhaba
Eurofetil Tüp Bebek Merkezi başığıyla açılan konuya kendimi tanıp bilenlerin önerilerini rica ettim.
Burdaki arkadaşlarında merkezle ilgili fikirlerini almak istiyorum.
Uzun zamandır çocuk sahibi olmayı bekliyorum 41 yaşındayım ve daha fazla zamanım kalmadı.
Bende tüp bebek tedavisi ile bebek sahibi olmayı hayal ediyorum ama yumurtalık kapasitem ve kalitem nasıl bilmiyorum,yeterice yumurta üretebilecekmiyim fikrim yok ve tabiki çok endişeliyim çok korkuyorum
Bu ay adet gördükten sonra İstanbul Eurofetil Tüp Bebek Merkezinde tüp bebek tedavisine başlamayı düşünüyoruzç.
Lütfen İstanbul Eurofertili bilen arkadaşlar varsa benimle tecrübelerini paylaşın??

Bizde İstanbul Eurofertil tüp bebek merkezi sayesinde bebek sahibi olucaz inşallah
12.haftamı bitirdim çok şükür herşey yolunda gidiyor bebişimiz iyi saglıklı benim tüplerim tıkalıydı yani hamile kalmam zordu ama allah bebek sahibi olmamızı istemiş doktorlarında sayesinde oldu işte.
doktorum Hakan Özörnek çok iyi bir doktor bence tavsiyede ederim inşallah senin tedavinde iyi geçer isteyen herkesi kucağı dolsun

bide haftasonu tv8 de sağlık programı yapıyor benim doktorum hakan özörnek istersen onuda izle ben takip ediyoum
bütçene aklına hangi merkez hangi doktor yatarsa onu seçersin inşallah çabucak hamile kalır bu mutluluğu tadarsın

Bilgi için çok teşekkür ederim gulhann!
Herşeyin yolunda gitmesine çok sevindim senin adına inşallah hep böyle devam eder hamileliğin
Benim için merkez ve doktor hakkında bilgi sahibi olmak çok önemli bu sebeple senin gibi tedavi sürecinde olan arkadaşlara danışmak istedim.

bende Eurofertil altunizade tüp bebek merkezinde tedaviye başladım birinci denemem ben de memnunum. allahım izin verirse bebeğimizi kucağımıza alıcaz.
3 yıllık evliyiz doktor tüp bebekten başka şansın yok dedi tüplerim tıkalı olduğu için. eşimle çok merkez araştırdık, İstanbulda hem kaliteli hemde hesaplı merkez bulmak çok zor oldu. eurofertil iyi ve hesaplı bir merkeze benziyor. Dr Hakan Özörnek bey sagolsun çok yardımcı oldu bize, tedaviyle ilgili herşeyi anlattı. yeni bir yöntemle embriyonları 24 saat izliyorlarmış.
çok heycanlıyım inşallah dualarımız kabul olacak :2:

hayırlı olsun canım allah yardımcınız olsun ben daha önce denedim eurofertilde ve yine orda denemeyi düşünüyorum bu ay tekrar başlıycaz kısmetse sen başladınmı ilaçlara..

IlgiSiz alakasız insanları para olarak gören bir merkez eurofertil huc memnun kalmadim. Bahceci yada memorial çok iyi tup bebek konusunda

X