Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bembeyaz perdeler için bulaşık makinesi tableti mi,tül perde beyazlatıcı mı?

1. Konu Sahibi : şehrazat35 #1

Yardım :( Bembeyaz perdeler için bulaşık makinesi tableti mi,tül perde beyazlatıcı mı?

Kızlar perdeleri bembeyaz yapmak için kimileri tablet,kimileri tül perde beyazlatıcı,kimileri toz şeker,kimi leride çamaşır suyu diyor.Ne olur denediğiniz ve iyi sonuç aldığınız yöntemi yazarmısınız?

2. Konu Sahibi : şehrazat35 #2
    Tavsiyelerinizle sabah erkenden perdelerimi yıkayacağım,yardım edin lütfen!

3. Konu Sahibi : şehrazat35 #3

slm

benim ilk kullandığım tüllerim bem beyazdı bende yıkarken kosla tül kulanırdım ilk zamanlar memnundum daha sonra domestos döküyordum oda çok güzel beyazlatıyordu ama şimdi tüllerimi değiştirdim krem rengi yaptım kurtuldum

4. Konu Sahibi : şehrazat35 #4
    Giriş tarihi
    Aug 2009

İkaz ...

cnım tüllerin beyazsa ben arielin sıvı leke çıkarıcısını al derim hem renklilerde hem beyazlarda kullanılabiliyor.. ben beyaz çamaşırlarıma koyuyorum çok memnunum bayağıda gidiyor..domestosuda kullandım ama ariel daha iyi geldi bana kosla hiç kullanmadım dene istersen..

5. Konu Sahibi : şehrazat35 #5
    Giriş tarihi
    Dec 2009
    tuz ve karbonat koy cok ii oluyo

6. Konu Sahibi : şehrazat35 #6
    Alıntı şehrazat35 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Kızlar perdeleri bembeyaz yapmak için kimileri tablet,kimileri tül perde beyazlatıcı,kimileri toz şeker,kimi leride çamaşır suyu diyor.Ne olur denediğiniz ve iyi sonuç aldığınız yöntemi yazarmısınız?
    evettt soruna bnde katılıom cnmmm napcasss...bazılarıda dıokı ablamınm komsuları bırebır denemişşş ve kesınlestrmıslerrr aspirix adlı bi deterjan varrrr.aldım ama daha denemedım..ama kulalnnanlr cok mmnun

7. Konu Sahibi : şehrazat35 #7
    İlk önce deterjan+tablet atıp yıkadım,tablet erimediği gibi perdelerde beyazlamadı,gidip bimden tül bayazlatıcı aldım tekrar yıkadım memnun kadım,tavsiye ederim.

8. Konu Sahibi : şehrazat35 #8
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    en iyisi ariel leke çıkarıcı ve alo deterjanla yıkayın mis gibi olur

9. Konu Sahibi : şehrazat35 #9
    Sodamatik te bekletin... namı diğer çamaşı sodası.... gayet güzel parlatıyor...;))

10. Konu Sahibi : şehrazat35 #10
    Alıntı ozgeozge kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    tuz ve karbonat koy cok ii oluyo
    kesinlikle katılıyorum sakız gibi oluyor..

Sayfa: 1/2 12 SonSon