Bembeyaz perdeler için bulaşık makinesi tableti mi,tül perde beyazlatıcı mı?

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Kızlar perdeleri bembeyaz yapmak için kimileri tablet,kimileri tül perde beyazlatıcı,kimileri toz şeker,kimi leride çamaşır suyu diyor.Ne olur denediğiniz ve iyi sonuç aldığınız yöntemi yazarmısınız?

benim ilk kullandığım tüllerim bem beyazdı bende yıkarken kosla tül kulanırdım ilk zamanlar memnundum daha sonra domestos döküyordum oda çok güzel beyazlatıyordu ama şimdi tüllerimi değiştirdim krem rengi yaptım kurtuldum

cnım tüllerin beyazsa ben arielin sıvı leke çıkarıcısını al derim hem renklilerde hem beyazlarda kullanılabiliyor.. ben beyaz çamaşırlarıma koyuyorum çok memnunum bayağıda gidiyor..domestosuda kullandım ama a:KK16:riel daha iyi geldi bana kosla hiç kullanmadım dene istersen..

Kızlar perdeleri bembeyaz yapmak için kimileri tablet,kimileri tül perde beyazlatıcı,kimileri toz şeker,kimi leride çamaşır suyu diyor.Ne olur denediğiniz ve iyi sonuç aldığınız yöntemi yazarmısınız?
evettt soruna bnde katılıom cnmmm napcasss...bazılarıda dıokı ablamınm komsuları bırebır denemişşş ve kesınlestrmıslerrr aspirix adlı bi deterjan varrrr.aldım ama daha denemedım..ama kulalnnanlr cok mmnun

İlk önce deterjan+tablet atıp yıkadım,tablet erimediği gibi perdelerde beyazlamadı,gidip bimden tül bayazlatıcı aldım tekrar yıkadım memnun kadım,tavsiye ederim.

en iyisi ariel leke çıkarıcı ve alo deterjanla yıkayın mis gibi olur :KK16:

ariel-buyuk.jpg

canım ben deterjan olarak omo kullanıyorum üstünede kosla tül perde beyazlatıcı koyuyorum 1 çay kaşığı kadar da tuz atıyorum yumuşatıcısını fln ekliyorum.İnanın perdem grimsiydi bembeyaz yaptı.bende perdenin kendi rengi öle mat sanıyodum meğersem pasakmış :KK60::KK60:

canım amwayin çamaşır beyazlatıcısı var süper en etkili sonuç bu deneyin derim

X