Saç Rengi ve Saç Boyama SEA COLOR SAÇ BOYASI ve Çilek kırmızı rengi??

saçım aynen bu renk.markada renkte.ama cabuk akıyo tek sorun bu.kaldı ki ben içine biraz da koleston kızıl büyü ekledim.umarm bu sefer daha kalıcı olur :)

selamlar, ben de sea colors almayı düşünüyorum ama tüp boya mı bu? yoksa hani set olarak satılanlardan mı? saçımın belli bir kısmını boyayacağım için tüp boya kullanmak istiyorum. fiyatı da uygun geldi, süpermarketlerde bulamadım ama internetten sipariş vermeyi düşünüyorum.

Ben sea color çilek kırmızısını farklı zamanlarda iki kez denedim ikisinde de mürdüm rengi gibi bir renk oldu saçım, bir de ben boyanın kokusundan çok rahatsız oldum kullandığım diğer saç boyalarından çok farklı ve rahatsız edici bir kokusu var bana göre...

6 yıl olmuş. Bu konuyu henüz gördüm. Saçlarımı 2 yıldan uzun süredir çilek kırmızısına boyuyorum. Kızıl bu tabi ki çabuk akar ancak bilinen diğer KIZIL boyaların aksine bu boya içinde turunculuk veya sarılık barındırmıyor. Direkt kırmızı yani. Ben saçlarımı mümkün olduğu derecede soğuk suyla yıkıyorum. Boyanın kalıcılığı ve de saç derisinin sağlığı için. Saçlarımı hemen hemen her gün yıkarım. 1 ayda 1 buçuk hatta bazen 2 ayda bir boyarım. Tabi ki boyalı saçlar için olan şampuanla. Saçlarımda her hangi bir turunculuk, akma meydana gelmiyor. Tabi bunda ılık veya soğuk suyun ve şampuanın etkisi büyük. Benim saçlarım kestane/koyu kestane diyebilirim. İlk boyamamda diplerim çok tutmamıştı ama 2. 3. boyamamda tamamen tutmaya başladı. İsteyen olursa şu an rengini değiştirdim ama gölgede ve güneşteki halini atabilirim. :KK49:
Ayrıca saçlarımda herhangi bir yıpranma dökülme vs. yapmadı.

X